[quote=[IG] Misiak]
Cytat Zamieszczone przez adi
Cytat Zamieszczone przez "[IG
Misiak":31lolb3q]Konkretnie o jakie efekty Tobie chodzi?
No napisalem wyzej Ale specjalnie dla Cioebie powtorze sie.
Minusy;No chociazby dym i kuz. Dym taki slaby w porownaniu do Darth Czy TROM2 a kuz bialy. Razem daje to efekt oslepiajacy szczegolnie jak kamera wjedziesz w srodek starcia. Odglosy oddzialow; muzyka(jak dla mnie takie se). Mam ogolne wrazenie ,ze tworcy modow nie graja w mody innych. Dlaczego? Bo np w TROM 2 ten nieszczesny kuz jest zajebisty a np w Darth wymagal bety 2.4 by go poprawic bo tez userom niepasowal ,ze jest bialy a np. w LME3 nie ruszyli go wcale.

A tak poza tym,to mnie denerwuje artyleria i te wybuchy jak po pociskach z I wojny swiatowej(no i tez trzesacy sie obraz). Co niby takie wybuchy robi? Zelazna kulaPrzeciez ona sie toczyla a nie wybuchala.Najwyzej moglo troche ziemi rozsypac i kuzu powstac jesli bylo sucho.W sumie taka kula to predzej byl cichy zabojca a nie jakies jebud. No ale, to tam juz pierdola.



P.S.No i fajne rozwiazanie jest w TROM2 tzw. jednostki regionalne. Jak podbijesz Hesje albo Saksonie itd. to mozesz tylko rekrutowac ich rodzime jednostki a nie np. francuskich grenadierow (gdy grasz FRa)

Co do dymu i kurzu można się przyczepić ale dla mnie to kwestia drugorzędna. Jeśli zaś chodzi o pociski artyleryjskie to moim zdaniem są ok. Nie wiem gdzie widziałeś leje po pociskach rodem z I WŚ :? Jeśli chodzi o trzęsący się obraz to jak szarżuje masa jazdy to można było odnieść wrażenie, że ziemia drży. Ja jestem z moda zadowolony i mam nadzieję, że chłopaki go jeszcze rozbudują[/quote:31lolb3q]
LME jest wręcz idealny na kampanie SP.Przede wszystkim można grać Księstwem Warszawskim, a zaczynając w roku 1807 jest co robić .A efektów się nie przyczepię, bo mój sprzęt wyrabia na ustawieniach normal ,jednostki large lub ultra, więc...
Co z tego, że gra działa na wysokich, skoro ja cenię wydajność, a kilkunastominutowe ładowanie gry jej nie poprawia.
A co do wniosków to dochodzę do podobnych co adi - jakby sklecić w kupę TROM, DM i LME to CA miałoby powód do opadu żuchwy