Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 234

Wątek: (LME) La montée de l'Empire 4.2

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2011
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Mam taki mały problem zainstalowałem wszystko jak w instrukcji, a kiedy uruchamiam launcher i klikam na jakąś kampanie to wyskakuje mi błąd: Nie można odnaleźć pliku "C:\Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\napoleon total war\data\LME_Files\LME3_Text_UPC_based(1805).pack
    Proszę pomóżcie.
    P.S.
    Grę jak i folder steam mam zainstalowany na dysku D choć nie wiem czy coś to zmienia

  2. #12
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Cytat Zamieszczone przez tymus
    Mam taki mały problem zainstalowałem wszystko jak w instrukcji, a kiedy uruchamiam launcher i klikam na jakąś kampanie to wyskakuje mi błąd: Nie można odnaleźć pliku "C:\Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\napoleon total war\data\LME_Files\LME3_Text_UPC_based(1805).pack
    Proszę pomóżcie.
    P.S.
    Grę jak i folder steam mam zainstalowany na dysku D choć nie wiem czy coś to zmienia
    Jezeli masz gre na dysku D zainstalowana to czemu szuka pliku na dysku C?

  3. #13
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Cytat Zamieszczone przez tymus
    Mam taki mały problem zainstalowałem wszystko jak w instrukcji, a kiedy uruchamiam launcher i klikam na jakąś kampanie to wyskakuje mi błąd: Nie można odnaleźć pliku "C:\Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\napoleon total war\data\LME_Files\LME3_Text_UPC_based(1805).pack
    Proszę pomóżcie.
    P.S.
    Grę jak i folder steam mam zainstalowany na dysku D choć nie wiem czy coś to zmienia
    Mam ten sam problem na TWcenter jest wytłumaczenie

    Note! that if Steam and NTW are not installed in the default folder (e.g. Program Files) the LME3 Mod Launcher did not work correctly with initial released LME3 installer.

    The attached LME3 Registry-Fix Setup.exe file includes an installer that fix the issue with the LME registry keys so anyone can now use the LME Mod launcher no matter where Steam/NTW is installed.

    Unpack the file and run the installer. It must be installed in the "napoleon total war" folder like the mod itself.

    The download links have all been replaced with new ones. The new LME3 NTW Mod installer already includes the LME Registry key fix.
    Trzeba ściągnąć poprawkę. Ja jeszcze jej nie pobrałem może jutro

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  4. #14
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Poprawkę zainstalowałem i mogę Wam powiedzieć, że działa. Ze spokojem instalujcie Odpaliłem przez LME managera kampanię egipską i jest ok

  5. #15
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Prościej byłoby kierować instalacje moda do folderu z grą.

  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    I jak Wam pasuja efekty pola bitwy?Bo mnie odrzucily gdy porownalem do TROM2 i Darth.

  7. #17
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Konkretnie o jakie efekty Tobie chodzi?

  8. #18
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    289
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Cytat Zamieszczone przez [IG
    Misiak]Konkretnie o jakie efekty Tobie chodzi?
    No napisalem wyzej Ale specjalnie dla Cioebie powtorze sie.
    Minusy;No chociazby dym i kurz. Dym taki slaby w porownaniu do Darth Czy TROM2 a kurz bialy. Razem daje to efekt oslepiajacy szczegolnie jak kamera wjedziesz w srodek starcia. Odglosy oddzialow; muzyka(jak dla mnie takie se). Mam ogolne wrazenie ,ze tworcy modow nie graja w mody innych. Dlaczego? Bo np w TROM 2 ten nieszczesny kuz jest zajebisty a np w Darth wymagal bety 2.4 by go poprawic bo tez userom niepasowal ,ze jest bialy a np. w LME3 nie ruszyli go wcale.

    A tak poza tym,to mnie denerwuje artyleria i te wybuchy jak po pociskach z I wojny swiatowej(no i tez trzesacy sie obraz). Co niby takie wybuchy robi? Zelazna kulaPrzeciez ona sie toczyla a nie wybuchala.Najwyzej moglo troche ziemi rozsypac i kuzu powstac jesli bylo sucho.W sumie taka kula to predzej byl cichy zabojca a nie jakies jebud. No ale, to tam juz pierdola.



    P.S.No i fajne rozwiazanie jest w TROM2 tzw. jednostki regionalne. Jak podbijesz Hesje albo Saksonie itd. to mozesz tylko rekrutowac ich rodzime jednostki a nie np. francuskich grenadierow (gdy grasz FRa)

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    127
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    A jak w tym modzie jest z ostrzałem szeregami?Bo grałem w Dartha, ale mi to za bardzo nie przypasowało - zanim komp opracuje tą technologie to i tak mamy mega przewagę.A bez niej trochę...lipnie. :?
    Do wakacji okazyjnie na forum.

  10. #20
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: (LME) La montée de l'Empire 3

    Cytat Zamieszczone przez adi
    Cytat Zamieszczone przez [IG
    Misiak]Konkretnie o jakie efekty Tobie chodzi?
    No napisalem wyzej Ale specjalnie dla Cioebie powtorze sie.
    Minusy;No chociazby dym i kuz. Dym taki slaby w porownaniu do Darth Czy TROM2 a kuz bialy. Razem daje to efekt oslepiajacy szczegolnie jak kamera wjedziesz w srodek starcia. Odglosy oddzialow; muzyka(jak dla mnie takie se). Mam ogolne wrazenie ,ze tworcy modow nie graja w mody innych. Dlaczego? Bo np w TROM 2 ten nieszczesny kuz jest zajebisty a np w Darth wymagal bety 2.4 by go poprawic bo tez userom niepasowal ,ze jest bialy a np. w LME3 nie ruszyli go wcale.

    A tak poza tym,to mnie denerwuje artyleria i te wybuchy jak po pociskach z I wojny swiatowej(no i tez trzesacy sie obraz). Co niby takie wybuchy robi? Zelazna kulaPrzeciez ona sie toczyla a nie wybuchala.Najwyzej moglo troche ziemi rozsypac i kuzu powstac jesli bylo sucho.W sumie taka kula to predzej byl cichy zabojca a nie jakies jebud. No ale, to tam juz pierdola.



    P.S.No i fajne rozwiazanie jest w TROM2 tzw. jednostki regionalne. Jak podbijesz Hesje albo Saksonie itd. to mozesz tylko rekrutowac ich rodzime jednostki a nie np. francuskich grenadierow (gdy grasz FRa)

    Co do dymu i kurzu można się przyczepić ale dla mnie to kwestia drugorzędna. Jeśli zaś chodzi o pociski artyleryjskie to moim zdaniem są ok. Nie wiem gdzie widziałeś leje po pociskach rodem z I WŚ :? Jeśli chodzi o trzęsący się obraz to jak szarżuje masa jazdy to można było odnieść wrażenie, że ziemia drży. Ja jestem z moda zadowolony i mam nadzieję, że chłopaki go jeszcze rozbudują

Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 14:09
  2. (LME) La montée de l'Empire 4.2
    By Niko in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •