Strona 3 z 139 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1383

Wątek: Marsz niepodległości

  1. #21
    Witia
    Gość

    Re: Marz niepodległości

    no chybą, że rzucanie petard i podpalanie rac Ale co złego w racach i petardach?
    To, że nie masz prawa wnosić i używać petard, rac, itd, na tego typu imprezach. A jak ktoś bardzo chce, to potem powinna by wizyta w tzw 'suce', pałowanie po mordzie i na poprawkę jakaś odpowiednia kara pieniężna, najlepiej taka żeby delikwent przez następny miesiąc nie miał za co kupić chleba.

    Głupoty, prostactwa, chamstwa i infantylnych zachowań nie wolno tolerować. Czekam aż pojawi się rząd który z debilami będzie się umiał rozprawić w odpowiedni sposób.


    Odnośnie mediów. W TV pokazuje się każdy aspekt 11 listopada, ten pokojowy też. Natomiast fakt jest taki, że niektóre zachowania i aspekty 'marszów' wzbudzają szczególne oburzenie, a co za tym idzie zainteresowanie.

  2. #22
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: Marz niepodległości

    Znalazłem relację od początku do końca, najlepiej sami popatrzcie, według mnie te wszystkie realcje były mocno przesadzone
    http://www.youtube.com/watch?v=6ZL3rMZtyKg

    Edit: Nie zauważyłem, że już jest link

  3. #23
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Marz niepodległości

    Cytat Zamieszczone przez Aquila
    Marsz zaliczony, mój pierwszy zresztą. Na forumowe lewactwo szkoda klawiatury. Zając byłeś ? może się minęliśmy ?
    Typowe podejscie i argumentacja (a raczej jej brak) uczestnika marszu. Dlaczego, jesli ktos nie popiera przynajmniej czesci maszerujacych to jest lewakiem?

    Media po raz kolejny wykazały się wielką manipulacją, zmianą faktów i kolejności zdarzeń, jednym słowem kłamstwem. Niestety jest cenzura, bojaźliwość rządu przed Niemcami i takie efekty jak wczoraj. Gdyby taka afera była w Niemczech Merkel sprawę by nagłośniła i Tusk musiałby przepraszać. U nas - cenzurują całe zajście w 99% mediów. Tak samo Wasze wypowiedzi oparte są na tych zmanipulowanych źródłach, ale to wylączna wina rządzących i mediów.
    KLA znawca wszystkiego, jak zwykle wolny jest od uprzedzen i jedyny widziacy cala prawde!

    W moim odczuciu po obu stronach byly oszolomy. Czesc przyszla sie tylko [NIE KLĄĆ] i tyle. Zarówno po prawej jak i lewej stronie. W ogole bawi mnie ten caly podwórkowy patriotyzm, ktorego najwiekszym zmartwieniem sa homoseksualisci i to żeby pokazać sie raz w roku na marszu. Oczywiscie nie kieruje tego do wszystkich.
    Widzialem w necie film, na ktorym odbywa sie jakas tam manifestacja patriotyczna, na ktorej panowie skanduja: "biedron - co? - kakao" Super wyraz patriotyzmu.
    Duzo faniej by to wygladalo, jakby w jednym marszu hold oddali lewacy i prawacy. Bez napinki, bez hasel niezwiazanych z tym swietem. Normalny szacunek dla kraju.

  4. #24
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Marz niepodległości

    To, że nie masz prawa wnosić i używać petard, rac, itd, na tego typu imprezach.
    Na marszach nie wolno? Niby dlaczego? Jeśli jest to ewidentnie zakazane przepisami to nie będę się kłócił.
    A jak ktoś bardzo chce, to potem powinna by wizyta w tzw 'suce', pałowanie po mordzie i na poprawkę jakaś odpowiednia kara pieniężna, najlepiej taka żeby delikwent przez następny miesiąc nie miał za co kupić chleba.


    Głupoty, prostactwa, chamstwa i infantylnych zachowań nie wolno tolerować. Czekam aż pojawi się rząd który z debilami będzie się umiał rozprawić w odpowiedni sposób.
    Zawiniła policja i tyle. Z widzianych przeze mnie środków jakie przedsięwzieli ( jakieś wozy pancerne, mnóstwo "lodówek" gości uzbrojonych w tarcze, w pełnym rynsztunku - nie upilnować jednego wozu to żenada.
    Podobno jak była demonstracja pedałków w czerwcu to faszystów otoczyli podwójnym kordonem i później wszystkich spisali - tak mi braciak opowiadał. A tutaj? Jawnie niedbalstwo - o ile nie było to celowe zagranie.
    Policja powinna lepiej działać mając na uwadzę jaką nagonkę prowadzi Wyborcza i TVN - całą antife powinno się wziąc za mordy i mieć na uwadze co się będzie działo. Tak samo z przygłupimi karkami, które jechały tylko po to by kogoś zlać ( sam widziałem sytuację jak miśki z przekreślonym sierpem i młotem na koszulce łaziły po całym pociągu i lukały na przedziały czy przypadkiem nie jadąc jacyś anarchiści, którym by można było dać w papę :roll:

    Z resztą sama sytuacja podpalenia tego wozu jest dziwna (szedłem praktycznie na samym początku marszu - 50 m za platformą ), dochodzimy pod pomnik i policja przez megafon podaję, żeby się usunąć bo się smaochód zajarał. JAcyś goście z marszu 100m wybiegli przed sam marsz tylko po to by zajarać samochód :roll: Przecież to absurd. Później jak wracałem Jerozolimskimi to pełno było gości spoza, którzy bezpośrednio w marszu nie szli a którzy mieli dużo bliżej do wozu tvnu niż goście z marszu. Nie wykluczone, że to nawrt anarchiści podpalili, bo imo nie wydaje mi się, by ktoś - uczestniczący w marszu wybiegł 100m przed marsz tylko po to by zajarać samochód...
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  5. #25
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: Marz niepodległości

    Jak słuchałem tych przemówień premiera i innych ludzi, a teraz czytam co mówili to sie zastanawiam czy ja tych samych ludzi słuchałem, bo całkiem przekręcone słowa premiera, prezydenta i organizatorów po zamieszczali na portalach (przynajmniej onet i interia)

  6. #26
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Marz niepodległości

    To, że nie masz prawa wnosić i używać petard, rac, itd, na tego typu imprezach. A jak ktoś bardzo chce, to potem powinna by wizyta w tzw 'suce', pałowanie po mordzie i na poprawkę jakaś odpowiednia kara pieniężna, najlepiej taka żeby delikwent przez następny miesiąc nie miał za co kupić chleba.

    Głupoty, prostactwa, chamstwa i infantylnych zachowań nie wolno tolerować. Czekam aż pojawi się rząd który z debilami będzie się umiał rozprawić w odpowiedni sposób.
    Ale wiesz że takimi postami ustawiasz się w kolejce tych debili do rozprawienia? Pałować po mordzie i głodować przez miesiąc za wniesienie racy? Tego nawet nie ma co komentować, po prostu całkowita skrajność.

    Typowe podejscie i argumentacja (a raczej jej brak) uczestnika marszu. Dlaczego, jesli ktos nie popiera przynajmniej czesci maszerujacych to jest lewakiem?
    Gdzie Aquila coś takiego powiedział? Nie bawmy się w mediowe przekręcanie słów .

    Sądzę że najbardziej surowo powinni zostać potraktowani Niemcy, i inni nie obywatele Polski. Dlatego że państwo Polskie powinno bronić swoich obywateli tak jak robi to chociażby USA, a intencje przyjezdnych którzy wzięli udział w rozróbach są przecież oczywiste.

  7. #27
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Marz niepodległości

    Na forumowe lewactwo szkoda klawiatury.
    Tutaj napisal. To nie przekrecanie. Nie jestes z nami to jestes przeciwko.

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Marz niepodległości


  9. #29
    Witia
    Gość

    Re: Marz niepodległości

    Ale wiesz że takimi postami ustawiasz się w kolejce tych debili do rozprawienia? Pałować po mordzie i głodować przez miesiąc za wniesienie racy? Tego nawet nie ma co komentować, po prostu całkowita skrajność.
    Jeżeli jest przyzwolenie społeczne na robienie łajna, to łajno się będzie robiło. Od tego się zaczyna. Ja np nie wziąłbym petardy ani racy. Race i petardy weźmie najprawdopodobniej ten, który zrobi z tego grę wstępną dla mordobicia.

    Zresztą - nieważne. Jest powiedziane co można, a czego nie. Jeżeli ktoś np. idzie na stadion z nożem, wykryją to przed wejściem - facet nie wchodzi - tyle. Jeżeli natomiast koleś przemyci nóż i zrobi burde, to w takiej sytuacji ja nie przewiduje dla barana litości. Potraktować jak zwykłą podłogową szmatę i może dzięki temu na przyszłość delikwent zacznie rozumieć istotę prawa, ideę poszanowania wolności innych.

    Od drobnych spraw się zaczyna. Złodziej, przestępca, nie rozpoczynał swojej 'kariery' od obrabowania Wall Streat. Zaczynał od przemycenia batonika w supermarkecie. Głąb przynoszący na marsz petardy, następnym razem weźmie petardę i pałkę - 'w razie W'. Kolejnym razem weźmie już tylko pałkę i nie 'w razie W', ale w ściśle określonym celu.
    Jeżeli nie rozumiesz takich fundamentalnych spraw to gratuluję dojrzałości.

  10. #30
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Marz niepodległości

    Szkoda, że w niemal ostatniej chwili musiałem zrezygnować z wyjazdu. Telewizor wyjątkowo włączyłem, niezła beka. Raczyli powiadomić, że marsz się odbył dopiero wtedy, gdy jakiś biorący w nim udział koleś nie dał sobie przez telefon wmówić, że przecież wszyscy walczą z policją. NO TAK, w 21 wieku media przecież nie zdołały zarejestrować, że w centrum stolicy kilkanaście tysięcy osób sobie idzie. Potem marsz zdelegalizowany, a jak się okazało jednak nie. Przypomnieli mi dlaczego przestałem oglądać tv.

    Niemieccy lewacy atakujący "faszystów" z grupy rekonstrukcyjnej - to już kurde przeszło do historii.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

Strona 3 z 139 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Poważny problem z Drogą do Niepodległości
    By DonPikulla in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-10-2016, 19:52
  2. Marsz Zwycięstwa 20.02.2011!
    By Pele in forum Agora
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-03-2011, 11:58
  3. Droga do niepodległości (epilog)
    By Macok in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 17:11
  4. Droga do Niepodległośći
    By Misiek001 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 20:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •