Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 146

Wątek: Jak instalować mody - pytania.

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Ok przedewszystkim dzieki za pomoc wszystko rozumiem ale jednej zeczy nie:p Karzesz wlasnie te dwa foldery przekopiowac do Medieval/data no ale ja nie mam czegos takiego jak data w glownym folderze medievala? sprawdzam naprawde sprawdzalem i nie ma tego data w glownym folderze z gra o nazwie ,,medieval II total war,,

  2. #22
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Karzesz wlasnie te dwa foldery przekopiowac do Medieval/data no ale ja nie mam czegos takiego jak data w glownym folderze medievala? sprawdzam naprawde sprawdzalem i nie ma tego data w glownym folderze z gra o nazwie ,,medieval II total war,,
    Heh technicznie niemożliwe, uwierz mi naprawde, tam znajduja sie wszystkie glowne pliki medka i bez tego nic ci nie ruszy! Jezeli tego folderu rzeczywiscie nie masz to znaczy ze musiales go wykasowac, jedyne co mozesz zrobic to reindtal medka(chyba ze tak jak ci wczesniej napisalem zrobiles kopie zapasowa calego folderu).
    Poszukaj jeszcze raz ten folder musi tam byc u mnie np sciezka dostepu do niego wyglada tak:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\Data
    Jezeli zeczywiscie go tam nie ma to tak jak pisalem wczesniej pozostal ci jedynie reinstall calego medka!
    "Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieliby się ustrzec"- Winston Churchill
    "Nie każde złoto blask okrywa."

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    na forum wyczytałem,że jest mod Wwmwe pod wersje 1.2 a nawet 1.3 a potem że jest jakas łatka do tego moda.czy jak to ściagne to będzie oki?mam teraz wersje M2TW 1.5,będzie potrzebna reinstalka do wersji 1.3 (jestem w tym kompletnie zielony)

  4. #24
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    witam, czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć, jak zainstalować spolszczenie do moda Broken Crescent
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Po reinstalce medievala II biore w moim komputerze wyszukaj/medieval II total war.Znajduje mi ten folder o nazwie,, Medieval II Total War,, mi sie wydaje ze to jest ten glowny folder z gra tylko ze wewnatrz tego foldera nie ma zadnych innych folderow a rowniez nie am tego data,nie wiem normalnie zainstalowalem medka a takie zeczy sie robia

  6. #26
    Gość

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Cytat Zamieszczone przez Aycox
    Po reinstalce medievala II biore w moim komputerze wyszukaj/medieval II total war.Znajduje mi ten folder o nazwie,, Medieval II Total War,, mi sie wydaje ze to jest ten glowny folder z gra tylko ze wewnatrz tego foldera nie ma zadnych innych folderow a rowniez nie am tego data,nie wiem normalnie zainstalowalem medka a takie zeczy sie robia
    Wodzu, zerknij kurna nać, na ten screen i napisz, czy masz takiego Medka, masz to zrób, jak sugerował kamilcio.




  7. #27
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    zapewne znalazłeś jakiś folder z danych aplikacji czy czegoś w tym stylu, szukaj folderu GRY, tam gdzie go instalowałeś.. litości

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Cytat Zamieszczone przez marek
    na forum wyczytałem,że jest mod Wwmwe pod wersje 1.2 a nawet 1.3 a potem że jest jakas łatka do tego moda.czy jak to ściagne to będzie oki?mam teraz wersje M2TW 1.5,będzie potrzebna reinstalka do wersji 1.3 (jestem w tym kompletnie zielony)
    puk,puk moge prosić o odpowiedz?

  9. #29
    Gość

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Cytat Zamieszczone przez marek
    Cytat Zamieszczone przez marek
    na forum wyczytałem,że jest mod Wwmwe pod wersje 1.2 a nawet 1.3 a potem że jest jakas łatka do tego moda.czy jak to ściagne to będzie oki?mam teraz wersje M2TW 1.5,będzie potrzebna reinstalka do wersji 1.3 (jestem w tym kompletnie zielony)
    puk,puk moge prosić o odpowiedz?
    Spytaj się Rapsoda, o to.

  10. #30
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania początkujących, jak instalować mody.

    Mam viste zobaczcie sami niby wszystko zgralem i skopiowalem ale nie wiem co dalej,nadal odpala sie ten plikw biosie

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •