Pokaż wyniki od 1 do 10 z 152

Wątek: Dyskusje Ogólne

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Ensis
    Gość

    Dyskusje Ogólne



    Jesteś gotowy na bardziej realistyczne, a zarazem trudniejsze bitwy? Jak tak to już teraz wgraj DarthModa i zobacz, jak tym razem uznany moder DARTH VADER poprawił sztuczną inteligencję, która dzięki niemu lepiej stosuje formacje i potrafi wykorzystać Twoje błędy w Napoleon: Total War.

    Znana seria modów DarthMod doczekała się swojej wersji pod Napoleona. Twórcy zapowiadają, że w ich modyfikacji napoleońskie bitwy będą dla gracza znacznie bardziej wymagające wraz z zachowaniem realizmu rozgrywki właściwego dla tego okresu.

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=513599

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam i przepraszam za odkopywanie tematu , jednak jakoś tak naszła mnie ochota na NAPOLEONA gram DM( oczywiście Polską ) i macie może jakieś linki do Unit paków dla Polski bo z tego co widzę to strasznie ubogi nasz rooster ?
    Przeglądałem spis modów tutaj na forum ale nie rzuciło mi się nic na oczy

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    No właśnie o to chodzi, że nie ma submoda z naszymi jednostkami pod Darthmoda. Ale wgraj sobie submoda Brana do tego moda i zagraj np Francją. A tak w ogóle to bardziej bym też Ci polecił bardziej zaawansowanego, rozbudowanego moda pod NTW czyli LME takze z submodem Brana. Jest wiele kampanii, wiele frakcji, jednostek, także polskich, poprawiona historyczność. Zaglądaj też na TWcenter jeśli znasz angielski coś tam Są tam najnowsze aktualizacje i duża aktywność na sub-forach. Powodzenia i udanych podbojów GERHARDZIE !

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Paweł-K dziękuje za odpowiedź chyba tak zrobię póki co , jako wierny syn Rzeczypospolitej 1805 odpieram Carskich oblegających Królewiec

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    gdzie znalezć info. jakie nowe jednostki dodaje ten mod?

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy da się grać w kampanie online na darthmodzie? Chciałbym zagrać Królestwem Włoch a mój kolega Holandią. Niestety gdy próbuje stworzyć serwer gra nie rusza - wybieram gra wieloosobowa/total war w sieci/ gry kampanii/ zostań gospodarzem gry. Wyskakuje okienko, które każe mi wybrać mapę kampanii, co bym nie wybrał gra dalej nie idzie - klikam na ptaszek ale serwer się nie uruchamia. Gdy przestawię w luncher darthmoda na normalną kampanie ( bez dodatkowych frakcji ) to gra normalnie wchodzi do lobby. Da się grać w kampanie mniejszymi frakcjami po sieci? Co robię źle ?

    Post przeniosłem do odpowiedniego tematu.
    Asuryan
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 22-03-2016 o 21:29

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Da się jakoś odpalić grę z DarthModem, ale żeby nie było powiększonych jednostek? Niestety mój komputer nie uciąga wielkich bitew jak spotykają się ze 4 armie i w każdej jednostki po 500 piechoty

  8. #8
    Wojski Awatar Desperado32
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 7 podziękowań w 6 postach
    Czy istnieje submod poprawiający automatyczne bitwy w DarthModzie? Do szału mnie doprowadza debilne obliczanie strat przez komputer. Mam armię dajmy na to dziesięciokrotnie większą od wroga i ponoszę kolosalne straty rzędu dziesięć do jednego w bitwie automatycznej. A czasem nawet więcej. W morskich też tak jest niestety. Piętnaście moich ciężkich statków (106 działowce 74 działowce i tym podobne) na jakąś zdechłą fregatę 38 działową i w bitwie automatycznej mam blisko połowę mojej floty zatopioną. Kretynizm po prostu... W sumie jest tak, że każdą każdziutką niemal bitwę muszę rozgrywać samodzielnie aby uniknąć absurdalnych strat co na dłuższą metę jest bardzo męczące.

Podobne wątki

  1. Dyskusje ogólne
    By Marat in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 12:28
  2. Dyskusje Ogólne
    By Ensis in forum DarthMod Shogun 2
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 21:48
  3. European Wars I - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum European Wars I
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-01-2014, 21:17
  4. Dyskusje Ogólne
    By Milanos in forum Broken Crescent XVIII
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 15:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •