Strona 51 z 86 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 851

Wątek: Third Age Total War 3 - Problemy techniczne

  1. #501
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam

    Gram w Third Age Total War wersja 3.2 bez żadnych innych modów. Wszystko szło w miarę dobrze, do momentu gdy niszczę Rhun. Mianowicie, po zdobyciu ostatniej osady i wybraniu obojętnie której z opcji (zajmij, splądruj, wybij) gra wywala się do pulpitu. Dodam, że wcześniej zniszczyłem już orków z Gundabadu i gór mglistych i nie było tego problemu. Podpowiem, że gram krasnoludami.

    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #502
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    W modach zdarzają się błędy. Cofnij się do wcześniejszego savu, rusz agenta zrób nowy zapis i próbuj przepchnąć turę, po zniszczeniu Rhunu.
    Jeśli to błąd samego moda, albo tej konkretnej osady, to moje porady tego nie naprawią. Ale próbuj. Spolszczenia używasz?
    Jeśli się okaże, że zniszczenie Rhunu przez krasnoludy to zawsze ctd, to ich nie niszcz, może Dale to zrobi.

  3. #503
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak, używam spolszczenia. Turę mogę przepchnąć bez problemu, bowiem jest to oblężenie. Zmiana pozycji agentów, saveów, wojsk itp nic nie daje. Crash pojawia się zarówno po szturmie jak i po wygranej bitwie w polu z udziałem armii próbującej przerwać oblężenie. Także wzięcie głodem osady nie jest rozwiązaniem. Wydaje się, że po prostu osada jest zbugowana. Cóż, może skorzystam z rady i oczyszczę drogę dla Dale, żeby to oni zdobyli ostatnią osadę.

  4. #504
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ew. przywróć angielski text na 1 turę i zapisz na nim.
    Usuń tez plik map.rwm z katalogu base data/world/maps/base

  5. #505
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Niestety nie mogę przywrócić ustawień językowych, bowiem nie zachowałem sobie oryginalnych plików Usunięcie pliku map.rwm też nic nie naprawiło. Udało mi się za to oczyścić drogę dla Dale, żeby to oni zniszczyli Rhun... i jest to samo - w turze gdy Dale powinno zdobyć miasto jest crash gry, mój komputer chyba sympatyzuje z Rhunem, bo nijak nie dane mi jest ich pokonać.

  6. #506
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Tu masz angielski text do TATW 3.2: http://www.sendspace.pl/file/1946b5ff621dd407e9821dc

    Na pewno wgrałeś patch 3.2 do TATW ?
    Dziwny ten bug, coś takiego by poprawili raczej.

    Zrób kopię polskiego text. Potem wrzuć mój, usuń map.rwm z base. Odpal grę i zapisz na angielskim text i sprawdź czy da radę zniszczyć Rhun na angielskich plikach.

    Zagraj na submodzie jakimś czyste TATW jest słabe.

  7. #507
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zrobiłem wszystko wedle instrukcji, jednak nie naprawiło to problemu. Gram na 100% na wersji 3.2. Gra chodziła do tego momentu prawie bezproblemowo. okazjonalnie wyrzucało mnie z bitew - zawsze w momencie gdy na początku bitwy dochodziło do zwarcia jednostek walczących wręcz, ale rzadko i ponowne wczytywanie rozwiązywało problem. Teraz tylko taki klops się pojawił.

    Cóż. Dzięki za wrzucenie plików językowych na serwer. Poprzeglądałem też anglojęzyczne fora TATW szukając problemów ze zniszczeniem Rhunu albo samym miastem czyli Tirith Thoron. Ale kompletnie NIC nie znalazłem.

  8. #508
    Chłop Awatar Zawisza5
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć mam mały problem z modyfikacjami to medievala , myślałem ze problem ten tylko dotyczy moda De bello mundi , ponieważ Stainless steel działa jak powinien , problem ten polega na tym ,że mod po wlaczenia ikonki uruchamia się i pokazuje sie obraz , niestety po chwili obraz staje sie czarny i wyskakuje informacja o treści : Medieval 2: Total War encounterred an unspecified error and will now exit. Taki sam błąd pojawia sie w Third Age'u , proszę o pomoc bo naprawdę mod bardzo mi się podoba , dodam , że Medievala mam na steamie jednak wszystkie instalacje instalowałem w pliki Steama tak jak powinienem  Podpowiem , że mam zainstalowanego submoda MOS z którym występuje identyczny błąd. Proszę o pomoc

  9. #509
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Mając MOSA nie możesz instalować Tatw, oba są w tym samym katalogu o nazwie Third_Age_3.
    Obecnie masz totalny bałagan w TATW i żadne obecnie Ci nie odpali, ani MOS ani TATW. Usuń całe TATW i zainstaluj albo czyste TATW 3.2 albo MOS.

  10. #510
    Chłop Awatar Zawisza5
    Dołączył
    Jun 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Problem jest taki ze najpierw zainstalowałem TATW a potem submoda MOS , czy wlasnie tak nie robi się tego ? Podbono sam TATW nie jest super ciekawy . A jakbyś wyjaśnił ten problem z DBM ? Jest identyczny jak ten z TATW Stary tak wogole to dzieki ze poswięcasz czas zeby mi pomóc

Strona 51 z 86 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. MEDIEVAL TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By paulo2003 in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-03-2018, 10:36
  2. Problemy Techniczne
    By Salvo in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 22:25
  3. Problemy techniczne
    By Ensis in forum DarthMod Empire
    Odpowiedzi: 151
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 17:44
  4. SHOGUN TOTAL WAR - Problemy techniczne
    By Pawel in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 13-07-2014, 21:07
  5. Problemy techniczne?
    By Boniek in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 09:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •