Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 121

Wątek: Sprawy ogolne

  1. #101
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Chciałbym zrezygnować z funkcji członka kolegium, dzięki za wyróżnienie i mam nadzieję, że na coś sie przydałem
    Na swoje miejsce proponowałbym maryniasza albo blacka, jeśli mogę jeszcze coś dodać

  2. #102
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach

    Re: Sprawy ogolne

    ja również chciałbym podziękować za tą funkcję. Na swoje miejsce proponuje Blackhanda

  3. #103
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Ok Avasil. Byśmy coś ogarnęli z "Nowym Regulaminem", co?

  4. #104
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Jak nie z Regulaminem, to przynajmniej zapytam co uważacie o MKO? Wedle krótkiego przeglądu: 23, 25, 30, 31 i 33 mogą zostać, 21 powinno iść do usunięcia, ale zastanawiam się nad 28 i 29. Janker i Pop - wy lepiej ogarniacie tamte rejony. Co powiecie? W obu przypadkach wina stoi w Adim lub ACN'ie. Jeśli nie ma problemu z hasłami to chyba dałoby radę to podnieść. Co myślicie? W zestawie "do zostawienia" też macie jakieś problemy, ale z tych akuratnie nie ma co powodu robić do zamknięcia.

  5. #105
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Myślę, że to kwestia graczy, czy zamykają czy starają się jakoś reanimować.

  6. #106
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Sprawy ogolne

    28 i 31 do usunięcia

  7. #107
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Cytat Zamieszczone przez Avasil
    Myślę, że to kwestia graczy, czy zamykają czy starają się jakoś reanimować.
    No nie za bardzo graczy jak olewają wszystko jak leci i kampanie stoją w swoistym zawieszeniu. Widocznie to my musimy podejmować odgórne decyzje w tych sprawach. Czyli: 21, 28, 31 byłyby ew. do usunięcia. Kazałem Ensisowi usunąć wszystko z Kingdomsów, ale mnie nie usłuchał i część zostawił w tym taki byk jak Krzyżaki w dziale MKO, dlatego proszę was byście i wy mu struli głowę, tak od siebie, nie żeby to było jakbym ja was prosił. (On uważa, że PUSTO być nie może... - eee bo co?)

  8. #108
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Napisałem już do Ensisa, zobaczymy co odpowie.
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

  9. #109
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: Sprawy ogolne

    aka propozycja w sprawie KO
    09:28:08
    bo obecnie tendencja idzie w naprawę i reformę obecnych już KO
    09:30:39
    a co sądzisz o tym, by oprócz próby naprawienia obecnych zrobić definitywną granicą ? Mam na myśli stworzenia może nawet osobnego subfora o nazwie Medieval II v2.0
    09:30:47
    viewforum.php?f=434 Poleć znajomym
    09:35:59
    oczywiście utrzymalibyśmy numerację KO, oraz większość regulaminu, ale wprowadzilibyśmy na dzień dobry odpowiednią dyscyplinę w zakresie zachowania terminowości tur (zarówno względem graczy jak i MG) oraz odpowiednio surowsze kary albo już poziomu samego regulaminu (jako konstytucji) albo na poziomie pojedyńczych KO (na poziomie ustawy ).myśl przewodnia jest taka by stworzyć coś na zdrowym gruncie, a nie próbowania reformowania czegoś co być może nie jest do naprawienia (czytaj ZUS i reformy systemu emerytalnego)
    09:37:07
    Przy takim założeniu, problem z obecnymi KO zostanie z czasem rozwiązany albo poprzez naprawienie ich albo po prostu kasacją, a jako że już nie będzie nowych KO na starych zasadach problem zniknie.
    09:40:22
    Oczywiście byłaby też to okazja do odpowiedniej kodyfikacji na nowo regulaminu Mielibyśmy cześć ogólną dotycząca wszystkich KO - czas robienia tury, otwieranie per szpiegów bram, obowiązek MG w kazdej KO, kary
    09:40:50
    oraz mielibyśmy cześć dotyczącą tylko Wwmwe 2, Kingdoms, BC itd.
    09:42:55
    Z jednej strony mielibyśmy cześć ogólną odpowiadająca potrzebom wszystkim, która by wymagałaby akceptacji znacznej części graczy by zmienić, a z drugiej strony mielibyśmy części szczegółowe które by dotyczyłyby konkretnych rodzajów KO przez co byłyby bardziej "miękkie" na jakiekolwiek zmiany
    09:45:17
    Oczywiście gracze mieliby możliwość zmieniania przepisów na potrzeby ich kampanii ale wtedy musieliby osobno utworzyć temat w subforum dla danej KO z nazwą "regulamin" i tam zrobić odpwiedni najpierw copy-paste i na czerwono pozaznaczać co jest uchylone a co wprowadzone
    09:46:20
    a jeśli praktyka pokaże że dana inwencja twórcza graczy przyjmie się powszechnie, szłoby wprowadzić ją na dobre w regulaminie (czego dobrym przykładem są zasady oblężnicze joopitera)
    09:49:38
    Podsumowując:1.Stworzenie osobnego subforum M2TW v2 - nowy start bez obciążeń z przeszłości na nowych zasadach2.Wprowadzenie większej dyscypliny zarówno u graczy jak i MG3.Kodyfikacja regulaminu: Część ogólna dla wszystkich KO i szczegółowe dla wwmwe, kingdoms, bc etc.
    09:50:31
    4.Zmiany w regulaminie dopiero po ugruntowanej praktyce (a'la zasady joopitera) albo jednolitej podstawie graczy chcących reform
    09:51:22
    Ja byłbym gotów zabrać się za to
    09:52:18
    zarówno za kodyfikację, organizację jak i egzekucję
    Oto projekt Andzi w myślowym skrócie. Przy lekkim podgrzaniu atmosfery kampanijnej czas będzie się dobrać do zmian Panowie! Wrócimy do pomysłu kodyfikacji Nowego Regulaminu. Byle ta zasrana sesja się skończyła to wejdę w to na 100%. Przemyślcie swoje projekty w tym względzie.



    Przy okazji chciałbym poddać pod zastanowienie projekt przyjęcia Andzi do Kolegium. Brakuje nam 5tego dla nieparzystości głosowań, a i przecież to nasz stary kolega, dobrze zorientowany w naszym półświatku. Co wy na to?

  10. #110
    kromoliński raubritter Awatar janker92
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 163
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 6 podziękowań w 3 postach

    Re: Sprawy ogolne

    Jestem za przyjęciem Andzi do Kolegium, nowe otwarcie też byłoby mile widziane.
    "Widzieliście go? Rycerz chędożony! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
    A. Sapkowski Krew Elfów

    i5 2500k+ Mugen 2rev.B/ MSI P67A-GD55/ MSI HD7850 1GB/ OCZ Vertex 4 128GB+Seagate Barracuda 2 TB/ Adata 8GB DDR3 1333MHz CL9/ Asus Xonar D1+CAL!(recabling)/ Chieftec 350W/ Silentium PC Brutus 410

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •