Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: Third Age - rozwój frakcji

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    200
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Warunki dla odtworzenia Elfich królestw:

    The Reforging-concept of the Elven Factions:
    -------------------
    * What are the conditions to reform the elven factions?
    Elfy Wysokie:
    1)conquer and hold: Mithlond, Harlindon, Forlindon, Imladris, Elostirion, Ost-in-Edhil, Lond Daer, Eryn Vorn
    2)after you have done this you will be notified through a event that you have undertaken the first steps to reform Lindon
    3)develop Ost-in-Edhil to a city in case is isn't already
    4)build the history guild (third level --> score enough points to unlock it!) in any given region, build the jewel-smith guild (second level --> score enough points to unlock it!) in Ost-in-Edhil
    5)you will be given the option to form Lindon, after this you can recruit Smiths of Eregion in Ost-in-Edhil (after you have at least 80% culture)
    -------------------
    Elfy Leśne:
    1)conquer and hold: Cerin Amroth, Caras Galadhon, Eryn Dolen, Dol Guldur, Emyn-nu-Fuin, Ost-in-Gîl, Thranduil's Halls
    2)After you have done this you will be notified through a event that you have undertaken the first steps to reform Woodland
    3)develop Dol Guldur & Thranduil's Halls to city in case they aren't already
    4)build the forester guild in any given region, build the dance guild (second level --> score enough points to unlock it!) in any forest region.
    5)you will be given the option to form a new Sindarin kingdom, after this you can build ent-houses in regions that have the ''forest''-resource and furthermore you can recruit ents (after you have at least 80% culture)

    Królestwo Sindarów u Leśnych elfów. Po pierwszym kroku dopiero w 160 turze je stworzyłem. Wszędzie zbudowałem te nowe budynki jakie można budować jak się zrobi pierwszy krok (mają 2 poziomy pierwszy za 7500 drugi za 10000, te od kultury Elfów i Yavanny czy coś podobnie). W miastach leśnych budowałem dance_guild. Królestwo Sindarów powstało jak miałem wszędzie drugi poziom tego nowego budynku, w miastach leśnych gildie tanca w każdym z miast. Przy czym Królestwo powstało jak zbudowalem główną siedzibę dance_guild i to jest chyba klucz III-ci najwyzszy poziom dance_guild. Niewiele mi to daje jak na razie bo budynków do rekrutacji Entów
    zdobywałeś fangorn czy jest wymagane

  2. #22
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Zdobylem Fangorn. Ale zgodziłem sie na jego autonomię i raz na jakiś czas dostawałem Enty w Fangornie, ale po jakimś czasie odchodziły. Może jakbym sie nie zgodzil na autonomie Fangornu mógłbym budować domy entów jak w Mos i szkolić enty?. Ale raczej tego nie sprawdzę już, bo nie mam sava spzred przyznania Fangornowi autonomii. Czyli jakby ktoś grał Elfami niech się nie zgadza na autonomię Fangornu, wtedy zobaczymy, czy da radę rekrutować enty w elfich miastach po odtworzeniu Królestwa Sindarów, ale raczej to niemożliwe, bo tu enty są tak silne, że miznośc ich rekrutacji zakłóciłaby równowagę gry na korzyść Leśnych elfów.

  3. #23
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Araven, wrzuciłem Twojego submodzika, jest miodzio do bólu. Osady się rozwijają (tylko Fangorn stoi w miejscu mimo 3% rozwoju i najniższych podatków) a dochody są bardzo satysfakcjonujące. Pisałeś, że podkręciłeś budżety o 20%, co dało mi już po wgraniu tego pliku zyski rzędu prawie 2,5 tys. Teraz nie dość, że wystawiam armie, buduje to jeszcze oszczędności mi się zbierają.

    Bardzo polecam każdemu, kto narzeka na brak gotówki w TATW.



  4. #24
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Cytat Zamieszczone przez Samick
    Araven, wrzuciłem Twojego submodzika, jest miodzio do bólu. Osady się rozwijają (tylko Fangorn stoi w miejscu mimo 3% rozwoju i najniższych podatków) a dochody są bardzo satysfakcjonujące. Pisałeś, że podkręciłeś budżety o 20%, co dało mi już po wgraniu tego pliku zyski rzędu prawie 2,5 tys. Teraz nie dość, że wystawiam armie, buduje to jeszcze oszczędności mi się zbierają.

    Bardzo polecam każdemu, kto narzeka na brak gotówki w TATW.
    Witam. To się cieszę ale submodzik to za dużo powiedziane, to plik descr_settlements_mechanics podrasowany z MOS do potrzeb TATW 3.1 i Barona 5.0, do pobrania na stronie pierwszej tego tematu w moim poście z 14.01.2012 z godziny 19.29. Prosze o opinię po kakichś 120-160 turach gry. Może te 20-25% zwiekszenie dochodów to jednak za dużo, napiszcie proszą jak to wpływa na balans. Z moich doświadczeń każde podniesienie dochodów bardziej wzmacnia złych bo mają więcej prowincji niż Dobre frakcje. Ale jak napisałem czekam na opinie zwłaszcza z Barona ale i czystego TATW 3.1 także. Pozdrawiam.

  5. #25
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Moje zapędy imperialne na wschodzie spowodowały wystąpienie Easterlingów z ligi państw mroku.
    Ciekawe kiedy uderzy na mnie Mordor, bo z Haradem daje sobie radę.

    I pytanie: czy da się takimi Rohanem czy Eriadorem przejść na Ciemną Stronę Mocy?



  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Na ile zrozumiałem trzeba na początku zaakceptowac skrypt od konwersji frakcji i aby przejść na złą stronę należy wybijać ludność zdobytych osad, wtedy powinna się pojawić opcja przejścia na złą stronę, w praktyce nie testowałem, bo ostatnio nic nie gram bo czasu nie mam. Ale może w weekend zagram na tym submodzie dostosowującym statystyki jednostek do zasad Real Combat Point Blanka.

  7. #27
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    To jest dziwna sprawa, bo w opisie konwersji pisało, że jestem na tyle silny by zmienić sojusze. O dobrym zachowaniu nie było mowy, miasta w TATW i tak są bardzo... małe pod względem populacji.



  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2010
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Witam, ostatnio nie miałem czasu grać, może w weekend znajdzie się trochę czasu ale moje pytanie dalej podtrzymuje odnośnie Entów, czy komuś udało sie ich rekrutować A jeśli nie to czy ktoś jest w stanie zrobić modyfikacje by była taka możliwość? Oczywiście nie chodzi mi o nieograniczoną rekrutacje ale tak ze 3-4 oddziały na stałe (bez samowolnego znikania) to byłoby wyśmienicie.
    Pozdrawiam

  9. #29
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Witam gram eriadorem i jestem ciekaw jak przekształcić go w anor Zaznaczam iż w mieście annuminas mam wybudowane House of kings Aragorn jeszcze żyje I posiadam osady takie jak Tharbad coldfells i Lunelaith Gram w wersję 3.1

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Third Age - rozwój frakcji

    Cytat Zamieszczone przez Tomeczek1220
    Witam gram eriadorem i jestem ciekaw jak przekształcić go w anor Zaznaczam iż w mieście annuminas mam wybudowane House of kings Aragorn jeszcze żyje I posiadam osady takie jak Tharbad coldfells i Lunelaith Gram w wersję 3.1
    Witam. :
    Dokładnie co trzeba zrobić:
    -Aragorn musi żyć
    -Sojusz z Gondorem
    -posiadanie prowincji: Tarbadt , Hoarwell , Coldfelds i prowincji startowych
    -w mieście Annúminas trzeba wybudować House of Kings ( Dom Królów) dostępne dopiero przy dużym mieście (large city)

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 738
    Ostatni post / autor: 02-08-2022, 06:07
  2. WK 33 - wybieranie frakcji
    By Joopiter in forum WKO XXXIII
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:04
  3. [Shogun 2] Wasz dowódca - rozwój cech
    By gombrowitch in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 20:49
  4. kilka pytań o rozwój
    By McGregor in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-01-2011, 10:17
  5. [ROZWIĄZANE] rozwój miast
    By gelo441 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-06-2010, 19:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •