Strona 24 z 124 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1239

Wątek: Europa Barbarorum II

  1. #231
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Mi się podoba stary, akurat lubię historię z tego okresu tak więc oby tak dalej btw mam nadzieję że ten materiał posłuży do skonstruowania polskojęzycznej wersji kiedy ten mod wreszcie wyjdzie.

  2. #232
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez nazgool
    No i jak tam. Czytał ktoś tłumaczenie? Jakieś uwagi, sugestie, wrażenia ect. Nie podoba się, a może się podoba?. Za dużo tekstu za mało obrazków, lub na odwrót? Szczerze powiedziawszy to brak jakiegokolwiek odzewu, czy to pozytywnego czy to negatywnego, zbytnio mnie nie motywuje do dalszej pracy nad kolejnymi tłumaczeniami bo i po co jak idzie w próżnię
    Mnie też sie podoba. Profesjonalna robota. Ale osobiście wolalbym byś ew. zechciał pomóc Filippowi69 w spolszczaniu EB 1.2. Aczkolwiek to pewnie nierealne... Tak czy tak gratuluję Ci zapału i pozdrawiam. Strasznie dużo sił i energii poświęcasz na moda, który sie jeszcze nie ukazał, ale to Twój czas. Pozdrawiam.

  3. #233
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    @Araven
    Przyznaje pomoc nazgoola byłaby bardzo pomocna ale wiem że nie ma on czasu a znalazłem już 2 pomocników więc powinno pojść o wiele szybciej niż do tej pory
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  4. #234
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez Araven
    Mnie też sie podoba. Profesjonalna robota. Ale osobiście wolalbym byś ew. zechciał pomóc Filippowi69 w spolszczaniu EB 1.2. Aczkolwiek to pewnie nierealne... Tak czy tak gratuluję Ci zapału i pozdrawiam. Strasznie dużo sił i energii poświęcasz na moda, który sie jeszcze nie ukazał, ale to Twój czas. Pozdrawiam.
    Hehe, bierzesz mnie pod włos Powiem Ci jak to było. Ot, temat leżał odłogiem to sobie go uzupełniałem o to co się pojawiło na sieci. Po jakimś czasie, tak dla siebie postanowiłem przetłumaczyć preveiw frakcji Pritanoi. Dużo było tam ciekawych rzeczy, a żeby to wszystko ogarnąć musiałem siedzieć ze słownikiem. A jak już stworzyłem trochę tekstu, to stwierdziłem czemu nie wrzucić tego na forum. I tak to się zaczęło . Myślałem nawet o EB1, ale samem nie chciałem się tego podejmować, bo trochę za dużo materiału jest do przerobienia, a za mało miałem i mam czasu na takie zabawy. I tak sobie dłubałem te EB2 i dłubię dalej i mam nadzieję, że jeszcze coś wydłubię.
    Moda może i nie ma, ale jak się pojawi to już masz gotowe tłumaczenia dla 8 ze 199 prowincji, kilkunastu budynków, ok 20 jednostek i kilku opisów urzędów, które można objąć oraz wstępne opisy frakcji dla menu wyboru frakcji w kampanii. A to co opublikowałem to jeszcze nie wszystko co udało nam sie z Baalem stworzyć . W samej modyfikacji większość różnorakich opisów ulegnie gruntownemu przerobieniu w stosunku do poprzedniej wersji. Poza tym EB1 wszyscy już znają, a EB2 niesie powiew świeżości. Warto o tym pisać i to przybliżać . Reasumując to pociąga mnie ta świeżość EB2, bo EB1 już znam i jakoś na mnie już nie działa tak abym mógł temu poświęcić te kilka godzin dziennie. A jak się nie czuje tego co się robi po godzinach za darmochę, to się człowiek męczy i zazwyczaj dupa z tego wychodzi Przydługi ten wywód, ale mam nadzieję, że zrozumiesz moje motywy, dla których działam w tym konkretnym temacie. Zresztą Ty jesteś taki sam czytam temat o BC i widzę jak tam działasz.

    EBI przetłumaczy młoda gwardia, ma więcej czasu i zapału niż taki stary leśny dziadek .
    BTW. Dzięki Panowie za miłe słowa , ale jakaś konstruktywna krytyka też by się przydała 8-)

  5. #235
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    No może nie taki stary. Co do tłumaczenia to mam dużo czasu bo ostatnio co chce wyjsc na dwór to burza i ma tak być do połowy czerwca :/ W sumie to w twoim wypadku to może być syzyfowa praca bo nigdy nie wiadomo co się stanie a jak rzuca projekt Tyle godzin twojej pracy na marne a co do krytyki to przecierz kilka postów wcześniej krytykowałem silnik Medievala więc nie narzekaj
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  6. #236
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Cytat Zamieszczone przez filippp69
    No może nie taki stary. Co do tłumaczenia to mam dużo czasu bo ostatnio co chce wyjsc na dwór to burza i ma tak być do połowy czerwca :/ W sumie to w twoim wypadku to może być syzyfowa praca bo nigdy nie wiadomo co się stanie a jak rzuca projekt Tyle godzin twojej pracy na marne a co do krytyki to przecierz kilka postów wcześniej krytykowałem silnik Medievala więc nie narzekaj
    A tam zaraz syzyfowa. Raz, ze podszkoliłem język, nauczyłem się kupy nowych słówek, do tego dzięki tym tłumaczeniom i współpracy z Baalem poznałem trochę historii. Poza tym nie siej defetyzmu, nikt nie zarzuci pracy nad modem. Za dużo osób jest w to zaangażowanych i za daleko są posunięte prace. Coś na pewno wyjdzie. Zresztą ja na tego moda czekam od 2007 roku jak tylko powiły się zapowiedzi i wierzę, że moja cierpliwość zostanie w końcu nagrodzona . Od tamtej pory tematów na twc i org o tym czy wyjdzie, kiedy wyjdzie, a może już zarzucili widziałem kilka tuzinów. Spójrz na ostatni preview i powiedz mi, że taki materiał przygotowują goście, którzy mają zamiar zarzucić temat 8-)

  7. #237
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Fakt Nazgool ja sie podobnie zachowuję w przypadku Bellum Crucis 6.1, ale on jest i można w niego grać. I dzięki spolszceniu Ludzie pomału zaczynają grać. Ale mi na tym przestało jakoś zależeć, nic na siłę. Ok jak Ci sie to podoba to tłumaczcie na co tam z Baalem macie wenę , jak wyjdzie EB II to będzie jak znalazł. Ale trochę osób wraca i do EB 1.2 i do Rome, dlatego spolszcenie EB 1.2 ma sens ale w tym temacię prężnie działa Filip69 i Inni. Pozdrawiam.

  8. #238
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Chyba że tak. Ja czekam od 2009 na Czas Zapłaty do Gothic I więc wiem co to cierpliwość. :/
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

  9. #239
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Nadeszła niestety wakacyjna przerwa i jak doświadczenie pokazuje, to do jesieni nie będzie się w temacie zbyt dużo działo. Wspominają coś o kolejnej zapowiedzi w bliskiej przyszłości i jak na razie tyle
    Poniżej nowy screen przedstawiający "barbarzyńskie: UI
    [spoiler:mv93do9j][/spoiler:mv93do9j]

  10. #240
    Cześnik
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    232
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Barbarorum II

    Rozumiem wakacyjną przerwe ja też teraz w moim spolszczeniu do EB 1.2 nic nie robie i wróce do tego prawdopodobnie dopiero we wrześniu
    313 p.n.e. widze że wkońcu rozgrywka będzie w innym okresie ;d
    "Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach."
    - Tupac Shakur

Strona 24 z 124 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Europa Barbarorum spolszczenie
    By buger13 in forum Projekty polonizacyjne
    Odpowiedzi: 330
    Ostatni post / autor: 05-07-2016, 16:33
  2. Europa Barbarorum - Reformy polibiańskie
    By lunattic in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 18:12
  3. [M2] Europa Barbarorum II - na ostatniej prostej do premiery
    By nazgool in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:52
  4. Rome 2 vs Europa Barbarorum II - Ankieta
    By Ensis in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 15:25
  5. Europa Barbarorum : Novus Ordo Mundi alpha
    By Aron in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •