Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: agenci

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    117
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    agenci

    chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej szkolić, tak by zdobywali doświadczenie.
    1. Z ninja sprawa raczej prosta. Cel i działa. Z kolei jak stoi samopas w księstwie wroga to nie wiem czy działa, niby ma szpiegować. Tylko nie wiem czy tak zdobywa doświadczenie. Celu mu nie daję i tak sobie stoi.
    2. z metsuke i mnichem (i pewnie także księdzem) również nie wiem jak to wygląda. Mnich ma działać stojąc w prowincji nawracając na buddyzm, ale czy tak zdobywa się doświadczenie ?
    Metsuke można dać misję na miasto i je nadzoruje. Czy tam coś rośnie to nie wiem, ale mój stoi chyba z 10 tur i nic nie zdobył, nawet jednej gwiazdzki. Wiem, że można metsuke 'zabić' swego adwersarza, bo sam tak straciłem. Komp zlikwidował mego oskarżając go zdradę i skazali gościa. Nawet mi się podobało, że 'myśli'.
    No to jak zdobyć mnichem doświadczenie ?

  2. #2
    Łowczy Awatar Polakko
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    139
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: agenci

    1. Ninja zdobywa doświatczenie wykonując misje typu- sabotuj/zabij, np. przy sabotowaniu zamku, czy wrażej armi lub zabijanie agentów/gienków. za samo stanie na obcej ziemi nic nie dostaje, a może on wykonać 1 misje na ture (jak by co).

    2.Metsuke nabiera dośwatczenia za nadzór miasta w zawrotnym tępie 1pkt exp na ture nadzoru, z mnichem tak samo jest.
    "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"- Józef Stalin

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: agenci

    Najlepiej ninją 2 razy zasabotować bramę zamku bo to najłatwiejsza i najtańsza misja i dostajesz jedna gwiazdke, dajesz na drzewku zeby mial +2 do zamachow i najlepiej jak w swicie tez jest jakis gosciu z +1 do zamachu, wtedy masz juz 5 gwiazdek zamachu i większość tego typu operacji będzie się powodziło a ty zaraz naekspisz sobie kolejne gwiazdki.
    Mnich najlepiej żeby wlazł na obcą ziemię, to za nawracanie dostanie pkt, chyba że jest 100% buddyzmu to wtedy raczej nie, i osłaiał morale każdej napotkanej armii a jak spotka metsuke to go nawrócić, tak najszybciej wyekspisz mnicha
    Najtrudniej wyekspić metsuke bo on może tylko przekupić armię za dużo expa a to kosztuje i jest trudne, najlepiej wybudować sobie akademię konfucjonistów (czy jakoś tak) i kabukanamę, wtedy od razu masz metsukę na 5 gwiazdek, tak samo dzieje się też z innymi agentami dla mnicha to zespół świątyń i coś tam a dla ninja to dzielnica jakaś tam i ulepszona górska kryjówka
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    117
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: agenci

    ninja - misja nadzoruj miasto/załóż siatkę szpiegowską - czy wtedy poprawia porządek publiczny w mieście przez turę czy może faktycznie jakąś siatkę ? (u mnie było dwóch w mieście kilka tur; porządek był - i o to chyba chodzi - ale siatki nie założyli (chyba, że to tylko tak się nazywa)

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    50
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: agenci

    Najłatwiej szkoli się księży. Samo stanie na prowincji o innej wierze powoduje że co runda wpada +1. Do tego można wykonywać darmowe przeklinanie wrogich armii.

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: agenci

    Cytat Zamieszczone przez karus73
    ninja - misja nadzoruj miasto/załóż siatkę szpiegowską - czy wtedy poprawia porządek publiczny w mieście przez turę czy może faktycznie jakąś siatkę ? (u mnie było dwóch w mieście kilka tur; porządek był - i o to chyba chodzi - ale siatki nie założyli (chyba, że to tylko tak się nazywa)
    To po prostu taka nazwa, każdy z agentów ma możliwość zwiększenia lojalnościw mieście w którym przebywa, u każdego to się nazywa inaczej. Przy czym metsuke chyba jeszcze zwiększa dochody, mnich nawraca na buddyzm.
    Mi właśnie najłatwiej expi się metsuke, nie używam ich do przekupywania armii tylko zwalczania agentów, dobrze się sprawdzają. Najgorzej wchodzą mnisi bo misje są dość ryzykowne a przy samym nawracaniu wolno się to wbija.

  7. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: agenci

    ninja - misja nadzoruj miasto/załóż siatkę szpiegowską - czy wtedy poprawia porządek publiczny w mieście przez turę czy może faktycznie jakąś siatkę ? (u mnie było dwóch w mieście kilka tur; porządek był - i o to chyba chodzi - ale siatki nie założyli (chyba, że to tylko tak się nazywa)
    Ponieważ siatkę szpiegowską zakłada się we wrogim mieście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •