Zobacz wyniki ankiety: Na ile oceniasz bibliotekę ?

Głosujących
201. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 6 - Super

    107 53.23%
  • 5 - Bardzo dobra

    52 25.87%
  • 4 - Niezła

    27 13.43%
  • 3 - Średnia

    3 1.49%
  • 2 - Słaba

    4 1.99%
  • 1 - Weź lepiej zajmij się czymś innym

    8 3.98%
Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 104

Wątek: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

  1. #21
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Zabrze
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Witam poszukuje jakiegoś moda pod Medieval'a II w polskiej wersji najlepiej jakby był po polsku i zeby nie było problemu z uruchamianiem tzn klikam na ikonke na pulpicie i gra sie uruchamia jak w oryginale

  2. #22
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Cytat Zamieszczone przez Kuklinowski
    Witam poszukuje jakiegoś moda pod Medieval'a II w polskiej wersji najlepiej jakby był po polsku i zeby nie było problemu z uruchamianiem tzn klikam na ikonke na pulpicie i gra sie uruchamia jak w oryginale
    Obecnie polecałbym Third Age Total War (TATW) - jest to jednak mod pod Kingdoms :!: Spolszczenie jest obecnie w wersji 0.6 a w ciągu najbliższego tygodnia powinna się pojawić wersja 0.7

    PS.viewtopic.php?f=19&t=393 - to jest temat od poszukiwania modów
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #23
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Ponawiam prośbę: Czy mógłby ktoś wrzucić na inną stronę spolszczenie Broken Cresent, bo z rapida nie mogę Prosze
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  4. #24
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Musze powiedzieć że coś jest nie tak . Zainstalowałem sobie, no "dużo" różnych troche od siebie modów, które dodają oddzielne ikonki. Ultimate AI, Darthmod 1.4 final episode, ornamentum, i Anno Domini 0.93 Beta. Dot ego retrofit ale to do kingdoms a chodzi mi o mody pod podstawkę w tym momencie.

    -Darthmod ten jest chyba zepsuty. Fajnie. dodaje nową mapę z nowymi prowincjami,( nie sprawdzałem AI ale darthmod jest znany z dobrego )ale dyplomacja nie działa, po prostu nic nie widać w możliwych propozycjach, nie ma jeszcze innych napisów. Oraz bitwy historyczne nie działają.

    -Anno też coś porąbał bo ten mod to nie zainstalował sie jako oddzielna ikonka ale jakby wchłonął się w podstawkę, piszę jakby bo w prawdziwej ikonie podstawki wszystko jest zrąbane i sie crashuje, za to anno sie zainstalowało jakimś cudem w modzie "AI ultimate", jednak ponoć miał dodawać bigmapę z 193ema prowincjami, nowe skiny.. a nie ma tego, są tylko nowe bannery i obrazki w oknie ładowania mapy, skinów jednostek nie zmieniono ani nie maa nowej mapki, . Nie sprawdziłem AI z Ai ultimate w tej hybrydzie. No i wszystko jest po rusku czy po innemu

    Jakieś uwagi? może coś jest nie tak?(zainstalowane czy coś)

  5. #25
    Gość

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    Musze powiedzieć że coś jest nie tak . Zainstalowałem sobie, no "dużo" różnych troche od siebie modów, które dodają oddzielne ikonki. Ultimate AI, Darthmod 1.4 final episode, ornamentum, i Anno Domini 0.93 Beta. Dot ego retrofit ale to do kingdoms a chodzi mi o mody pod podstawkę w tym momencie.

    -Darthmod ten jest chyba zepsuty. Fajnie. dodaje nową mapę z nowymi prowincjami,( nie sprawdzałem AI ale darthmod jest znany z dobrego )ale dyplomacja nie działa, po prostu nic nie widać w możliwych propozycjach, nie ma jeszcze innych napisów. Oraz bitwy historyczne nie działają.

    -Anno też coś porąbał bo ten mod to nie zainstalował sie jako oddzielna ikonka ale jakby wchłonął się w podstawkę, piszę jakby bo w prawdziwej ikonie podstawki wszystko jest zrąbane i sie crashuje, za to anno sie zainstalowało jakimś cudem w modzie "AI ultimate", jednak ponoć miał dodawać bigmapę z 193ema prowincjami, nowe skiny.. a nie ma tego, są tylko nowe bannery i obrazki w oknie ładowania mapy, skinów jednostek nie zmieniono ani nie maa nowej mapki, . Nie sprawdziłem AI z Ai ultimate w tej hybrydzie. No i wszystko jest po rusku czy po innemu

    Jakieś uwagi? może coś jest nie tak?(zainstalowane czy coś)
    Mefisto, ty coś masz dzisiaj zły dzień ...Zerknij tutaj, jakbyś mógł

    viewtopic.php?f=98&p=12232#p12232

  6. #26
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    , sugerujesz że wszystko jest skopane? <załamka> przecież ta instalacja to jakaś tortura... <chlip>bo z kingdoms. No ale podany topic wyjaśnia hmm<?> problem kogoś kto inne mody wziiął,
    Przez wskazanie mi tego topica, chciałeś powiedzieć, żę za dużo tych modów tam dałem i wszystko sie popieprzyło?

  7. #27
    Gość

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    , sugerujesz że wszystko jest skopane? <załamka> przecież ta instalacja to jakaś tortura... <chlip>bo z kingdoms. No ale podany topic wyjaśnia hmm<?> problem kogoś kto inne mody wziiął,
    Przez wskazanie mi tego topica, chciałeś powiedzieć, żę za dużo tych modów tam dałem i wszystko sie popieprzyło?
    Tak Pograj na jednym, część modów ma to do siebie, że nadpisuje te same pliki, itd...itp...

  8. #28
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    , sugerujesz że wszystko jest skopane? <załamka> przecież ta instalacja to jakaś tortura... <chlip>bo z kingdoms. No ale podany topic wyjaśnia hmm<?> problem kogoś kto inne mody wziiął,
    Przez wskazanie mi tego topica, chciałeś powiedzieć, żę za dużo tych modów tam dałem i wszystko sie popieprzyło?
    Tak Pograj na jednym, część modów ma to do siebie, że nadpisuje te same pliki, itd...itp...
    Co za dużo to nie zdrowo Pograj najpierw na jednym ewentualnie potem spróbuj sub-mody (np.Zuma mod dla SS) i potem przejdź do kolejnego moda
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  9. #29
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    he, a mogę zrobić tak,że np: będzie SS modyfikował podstawkę ( nowy skrót) i zainstalować DVL pod Britannie, Teutonic i Americas? czy coś takiego nie skopie plików?

  10. #30
    Gość

    Re: --- BIBLIOTEKA MODÓW POD MEDIEVAL II TOTAL WAR ---

    Cytat Zamieszczone przez mefisto7
    he, a mogę zrobić tak,że np: będzie SS modyfikował podstawkę ( nowy skrót) i zainstalować DVL pod Britannie, Teutonic i Americas? czy coś takiego nie skopie plików?
    Co, ty wodzu kombinujesz? Mod, to modyfikacja gry mająca, własne korygujące ustawienia. Albo instaluje się oddzielnie, albo nadpisuje, ma własne skróty...SS, modyfikujący podstawkę, to rozumiem, ze chodzi ci o mod pod podstawkę Medka? Jest taki...

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. --- BIBLIOTEKA MODÓW POD ROME TOTAL WAR ---
    By Andzia in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 19:07
  2. --- biblioteka modów pod alexander ---
    By Andzia in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 18:10
  3. --- BIBLIOTEKA MODÓW POD BARBARIAN INVASION ---
    By Andzia in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 15:30
  4. --- BIBLIOTEKA MODÓW POD KINGDOMS ---
    By Andzia in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 09:54
  5. Jaka wersja lub patch Medieval Total War 2/Kingdoms do modów
    By Laonfis in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-03-2012, 15:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •