Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Wasze ulubione mapy i zasady w NTW

    Podzielcie się swoimi upodobaniami, ja osobiście preferuję trawiaste równiny bez artylerii max 5 lekkiej
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    osobiście nie rozkminiam ludzi, którzy grają na trawie i bez art. Dla mnie to nudne i zero zabawy i dlatego nie biorę udziału w turniejach. Prawdziwe bitwy są na ciekawych mapach, można robić zasadzki, zdobywać budynki czy wzgórza. Trzeba kombinować, zająć to wzgórze czy ten zagajnik itd. Ja preferuje 1 art no fixed or uni, 4light i uważam, że to są najlepiej zbalansowane zasady. Szkoda tylko, że działa maja nieskończona ilość amunicji. Jestem dobrym graczem chociaż mam 5 gwiazdek( więcej mieć raczej nie będę przez bugi)i regularnie leje teoretycznie lepszych graczy na Lignach, Lodi czy Borodino(gram jako atakujący). Najbardziej mnie irytują typki z 6-8 gwiazdkami co cofają się na koniec mapy i czekają na koniec czasu, gdzie na Borodino czy Lodi idzie się do takiego gościa 30 minut. Nie znoszę takich graczy, ale za to jaka satysfakcja jak pociśniesz takiego nooba. Wiadomo nie zawsze czasu starczy, a twój przeciwnik cieszy się że "wygrał", ale często okazuje się że jest remis i punkty dla mnie. Najlepsze jest, że taki gość gra tylko jako obrońca na Lignach, Lodi i Borodino będzie pisał i podniecał się, że wygrał itd.

Podobne wątki

  1. Wasze ulubione państwa - OIM oraz DP
    By adriankowaty in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 17:22
  2. Wasze własne mapy do BfW
    By Kot in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 13:25
  3. Wasze ulubione cytaty
    By Cymberkaj in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 20:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •