Strona 145 z 245 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 441 do 1 450 z 2450

Wątek: Bellum Crucis 6.3 dyskusja ogólna!!!

  1. #1441
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    125
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    To po co pisze o SS w dziale o BC... pisze o submodach mietka (ma on jakieś submody do ss?) a one są do BC...

  2. #1442
    Gość

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Luqass[PL]
    Ty nie bądź taki mądry Luq...odpowiadam jak wygląda sytuacja na włoskim forum, jak oni nawiązują do tego co robią inni. Masz jakiś problem? To na PW, nie zaśmiecaj tematu, przeczytaj uważnie, a potem komentuj, tokujesz strasznie, ale to nie mój dział...Widać nie ma co odpowiadać.

  3. #1443
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    125
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Nie mówię że jestem mądry ;_; a jak coś masz do tego co piszemy to usuń to po prostu od czegoś masz tego moda

  4. #1444
    Gość

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Cytat Zamieszczone przez Luqass[PL
    ]Nie mówię że jestem mądry ;_; a jak coś masz do tego co piszemy to usuń to po prostu od czegoś masz tego moda
    Nie spamuj, wysłałem ci odpowiedź na PW, radzę przeczytać i nie psuć mi humoru...

  5. #1445
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Wciągnął mnie klimat moda ale proszę o poradę - gram na średnim stopniu trudności i pomimo wgrania nowego AI komputer czasami mnie zdumiewa. Atakuję mu miasto a on stoi koło niego z dwoma armiami i pozwala mi je zdobyć albo wręcz wysyła armie na jakąś misję choć wojnę ma tylko ze mną. Czy na stopniu trudnym lub bardzo trudnym będzie inaczej ale z zachowaniem poszanowania dla sojuszy i polityki?
    Teraz mam jeszcze kolejną prśbą do niezawodnego Aravena:
    Araven, czy pamiętasz stronkę do którj wysłałem Ci linki gdy dłubaliśmy w Broken Cerescent? Była na niej jednostki i budynki do wszystkich większych modów do Medievala. Stronka była po angielsku ale nie pamiętam nawet jej nazwy... Jeżeli masz jeszcze linka do niej do wklej go w temat lub wyślij mi na PW - proszę. Robiłem od czasu rozstania z grą tyle reinstalacji, że przepadły mi linki czego dzisiaj b. żałuję.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  6. #1446
    Gość

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Ja nie Araven , ale może o tą ci chodzi? Kiedyś jeszcze bardzo dobrą mieli Japończycy, ale wcięło cały serwer im, czy coś w tym stylu i link był na forum, ale temat zniknął
    http://totalwar.honga.net/

  7. #1447
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Eutyches - zawsze lubiłem koty a one jakoś lubiły mnie... Chodziło mi właśnie o tą stronę... Wielkie dzięki szlachetny Eutychesie, muszę się po niej rozglądnąć bo jakoś nie widzę nowszych modów w tym Bellum. Japońskiej stronki nie pamiętam ale nie żałuję bo nic z ich alfabetu nie kumam, dzięki Bogu jednak mamy translatory. Mam zamiar zrobić małą przeróbkę do Bellum ale póki co muszę widzieć wszystkie jednostki bo będzie dotyczyła ich rekrutacj, statystyk i kosztów, nie wiem czy tego dokonam ale na chwilę obecną mam poważny zamiar.
    Powrócę jeszcze do pytania o stopnie trudnośći - czy komputer jest mądrze agresywniejszy? Przynajmniej podczas obrony lub ataku?
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  8. #1448
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Gnejusz pytałem już raz wcześniej na jakim ai Ty grasz? Nie odpowiedziałeś. Poziom trudności wpływa na agresję kompa i ilość wojska jakie szkoli. Na Hard i Vh, szkoli więcej woja i bardziej doświadczone. po co zmieniałes ai było pograc na oryginalnym skopało by Ci dupsko na Hard a napewno na VH.

  9. #1449
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Gram na tym AI:
    Bellum Crucis 6.0-6.3 AI 3.2 (nowa sztuczna inteligencja)
    Czytałem pochlebne opinie i dlatego go wgrałem.
    Teraz już nie za bardzo mogę wrócić do org., chyba, że po totalnym reinstal moda. Jeżeli jednak warto to przeinstaluję, chciałbym mieć trudno ale z logiką - bez armii klonowanych Bóg wie gdzie i przede wszystkim z zachowaniem logiki w polityce komputera w kwestii sojuszy.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  10. #1450
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: BELLUM CRUCIS 6.3

    Ilość armii zależy bardziej od skryptów a mniej od ai. Nie rozumiem ludzi co grają w moda i zamiast grać na oryginalnym modzie by go poznać, od razu wgrywają submody i zmieniają ai. Potem za diabła nie wiedzą czy w oryginalnym modzie było lepiej czy gorzej. To ai nie jest złe, ale wg mnie porównywalne z oryginalnym. Oryginalne jest bardzo agresywne na Hard i VH. I potrafi dokopać. Które jest z nich lepsze cięzko ocenić, zależy od gustów.

Strona 145 z 245 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. SUBMODY Do Bellum Crucis 6.3
    By Araven in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 14:36
  2. Bellum Crucis - Wychodzi z gry
    By panx225 in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 18:54
  3. Bellum Crucis 5.1
    By in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •