Panowie mimo wielu nieporozumień , przepychanek , niedopowiedzeń między Polakami grającymi aktualnie w Shoguna mam propozycję tym razem jeszcze przed premierą nowego dodatku "Zmierzch Samurajów" dotyczącą konsolidacji polskiej sceny Total War na nowej odsłonie na mapie podboju.

W związku z faktem ,że można rozwijać dwa awatary/ na jednym można grać w swoim klanie, na drugim dla wspólnego narodowego rodu z tego co można wyczytać o nowej odsłonie mam propozycję dotyczącą stworzenia polskiego rodu zrzeszającego klany/ rody/ w jeden duży profesjonalnie zarządzany team.

Propozycja wygląda następująco:

Każdy aktywny klan /Na ten czas SB , Hoe, RoN , Hatamoto, nie szukałem na razie dalej , ale pewnie są jacyś aktywni gracze w rodzie Poland , HiO , nie wiem czy zaprosimy Zdzisława ?/ daje 2 graczy do rady rodu , która zarządza całością działań, zachowuje oczywiście suwerenność.

Na mapie można przydzielić regiony do zdobycia i utrzymania przez konkretny klan.

Z tego co widać aktualnie Hoe posiada ponad 40 graczy , SB ok.30 , ROn ok 20 , kilkunastu ludzi z mniejszych oraz wolni strzelcy , a są też tacy dałoby ok 100-110 ludzi od razu.
Hoe i my wygrywaliśmy ligę mają w składzie po 30-kilka osób, więc maja 3-krotnie liczebniejszy ród możemy panować ciągle.

Oczywiście do rodu włączamy tylko przez zaproszenie ustalone przez radę.
Tworzymy nowe forum pod ta zabawę, lub otrzymujemy wydzielona działkę tutaj , oczywiście działania rodu znają tylko zainteresowani czyli członkowie , pewnie da się tak zablokować.

To tylko propozycja , prosiłbym o ustosunkowanie się do tego przez zainteresowanych , aktywnych graczy STW2.

Może po raz pierwszy udałoby się coś takiego zrobić, może w końcu bez zbędnej rywalizacji o ranking gralibyśmy dla zabawy i wspólnej sprawy.

Od razu mówię , wyszedłem przed szereg ,nie ustalałem tego z moimi chłopakami , nie wiem jak zareagują, ale może będzie ok.

Zapraszam do dyskusji , wiele lat już Polacy są ważną częścią światowego TW , może teraz czas na jakąś wspólna akcję

Pozdrawiam.