Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Wątek: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Panowie mimo wielu nieporozumień , przepychanek , niedopowiedzeń między Polakami grającymi aktualnie w Shoguna mam propozycję tym razem jeszcze przed premierą nowego dodatku "Zmierzch Samurajów" dotyczącą konsolidacji polskiej sceny Total War na nowej odsłonie na mapie podboju.

    W związku z faktem ,że można rozwijać dwa awatary/ na jednym można grać w swoim klanie, na drugim dla wspólnego narodowego rodu z tego co można wyczytać o nowej odsłonie mam propozycję dotyczącą stworzenia polskiego rodu zrzeszającego klany/ rody/ w jeden duży profesjonalnie zarządzany team.

    Propozycja wygląda następująco:

    Każdy aktywny klan /Na ten czas SB , Hoe, RoN , Hatamoto, nie szukałem na razie dalej , ale pewnie są jacyś aktywni gracze w rodzie Poland , HiO , nie wiem czy zaprosimy Zdzisława ?/ daje 2 graczy do rady rodu , która zarządza całością działań, zachowuje oczywiście suwerenność.

    Na mapie można przydzielić regiony do zdobycia i utrzymania przez konkretny klan.

    Z tego co widać aktualnie Hoe posiada ponad 40 graczy , SB ok.30 , ROn ok 20 , kilkunastu ludzi z mniejszych oraz wolni strzelcy , a są też tacy dałoby ok 100-110 ludzi od razu.
    Hoe i my wygrywaliśmy ligę mają w składzie po 30-kilka osób, więc maja 3-krotnie liczebniejszy ród możemy panować ciągle.

    Oczywiście do rodu włączamy tylko przez zaproszenie ustalone przez radę.
    Tworzymy nowe forum pod ta zabawę, lub otrzymujemy wydzielona działkę tutaj , oczywiście działania rodu znają tylko zainteresowani czyli członkowie , pewnie da się tak zablokować.

    To tylko propozycja , prosiłbym o ustosunkowanie się do tego przez zainteresowanych , aktywnych graczy STW2.

    Może po raz pierwszy udałoby się coś takiego zrobić, może w końcu bez zbędnej rywalizacji o ranking gralibyśmy dla zabawy i wspólnej sprawy.

    Od razu mówię , wyszedłem przed szereg ,nie ustalałem tego z moimi chłopakami , nie wiem jak zareagują, ale może będzie ok.

    Zapraszam do dyskusji , wiele lat już Polacy są ważną częścią światowego TW , może teraz czas na jakąś wspólna akcję

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Skomentuję to krótko:

    Jestem za SUNTZU też się pewnie przyłączy jednak super elitą nie jesteśmy więc jakichś większych zadań raczej nie podejmiemy ale i tak damy z siebie ile kto będzie chciał
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #3
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Jestem za tym aby walczyć razem.
    "nie myli się ten kto nic nie robi"

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Jako członek SUNTZU też jestem za tym żeby walczyć razem Dobrze by było gdybyśmy razem walczyli pod jednym sztandarem Bardzo dobra inicjatywa

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Pokażemy ruskim, włochom, angolom i amerykańcom że to Polacy zjednoczeni są najlepsi
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Łowczy Awatar Polakko
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    139
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Podpisuje się jak moi koledzy z SUNTZU wyżej Sława!
    "Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka"- Józef Stalin

  7. #7
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    965
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Popieram bardzo dobra inicjatywa gdyby była potrzebna pomoc szachistów to jesteśmy do dyspozycji



  8. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Można by zrobić subforum tutaj w Polach bitew jak Nagrody mulitplayer.
    Administracja mogłaby też zrobić kolejną grupę ale uważam że to już by było lekkie przegięcie
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #9
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Niech członkowie innych klanów się wypowiedzą, to dopiero wtedy można działać dalej.

  10. #10
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    W IPL STW2 nie jest raczej popularne ale jeżeli ktoś będzie posiadał Fall of the samuraj to prawie jestem pewien że dołączy

    Życzę powodzenia!
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Samuraj Warlords beta 8
    By szwejk in forum Medieval, Vikings Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2020, 14:46
  2. Husaria vs Samuraj co myślicie ?
    By Ookami in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 10:43
  3. Wspólny polski ród w FotS
    By gribol in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 14:40
  4. steam i Empire Total War
    By kamilo251196 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 21:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •