Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

  1. #71
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Cytat Zamieszczone przez gribol

    Popieram, i właśnie dlatego grupę otwartą/publiczną uważam za najbardziej właściwą, o czym już wcześniej pisałem.
    Kolega najwyraźniej nie wie w jak niechybny sposób publiczny status grupy był wykorzystywany przez nie-klanowiczów w shogunie. Akurat to nie jest dobrym pomysłem troszeczkę nad interpretowałeś moje przesłanie. Grupa publiczna to ryzyko przekrętów, aktów sabotarzu, anonimowego trollowania i innych syfów, które niestety mają miejsce w grze, w której masz coś jak system rywalizacji rodów.
    Ród musi być kontrolowany, owszem kontrola prowadzi do nadużyć, ale również zapobiega chaosowi co wydaje się dosyć istotne jeżeli masz w jednej klatce trzymać tygryska jak Krezus z tygryskiem jak Zawisza czy Rafi.
    Już pomijam fakt, że wykluczenie kogoś niewygodnego z publika jest trudne.
    GERUDO

  2. #72
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Z tego co można przeczytać to szans na wspólny ród nie widać, trudno, zmuszać Panów nie zamierzam , przepraszam ,że zawróciłem głowę.
    Może jako forum reaktywować należy społeczność, ród jest trzeba go tylko przeorganizować.


    Pozdrawiam.

    Dziękuję

  3. #73
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    [G][ illusionist]
    Cytat Zamieszczone przez gribol

    Popieram, i właśnie dlatego grupę otwartą/publiczną uważam za najbardziej właściwą, o czym już wcześniej pisałem.
    Kolega najwyraźniej nie wie w jak niechybny sposób publiczny status grupy był wykorzystywany przez nie-klanowiczów w shogunie. Akurat to nie jest dobrym pomysłem troszeczkę nad interpretowałeś moje przesłanie. Grupa publiczna to ryzyko przekrętów, aktów sabotarzu, anonimowego trollowania i innych syfów, które niestety mają miejsce w grze, w której masz coś jak system rywalizacji rodów.
    Ród musi być kontrolowany, owszem kontrola prowadzi do nadużyć, ale również zapobiega chaosowi co wydaje się dosyć istotne jeżeli masz w jednej klatce trzymać tygryska jak Krezus z tygryskiem jak Zawisza czy Rafi.
    Już pomijam fakt, że wykluczenie kogoś niewygodnego z publika jest trudne.
    Sam takich rzeczy nie robię i dla mnie to straszna dziecinada więc faktycznie nie brałem tego pod uwagę.
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  4. #74
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Jak nie ma jak są. Można nawet zrobić dwa rody jeden ściśle elitarny drugi trochę mniej z którego najlepsi pójdą do elity
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #75
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Z mojego punktu widzenia cala te dyskusje warto odlozyc na 2-3 tygodnie po premieze poniewaz nawet nie mamy pojecia ile graczy kupi gre, a poza tym na ile bedzie grywalna, oraz czy przyjmie sie jak Empire czy Shogun2, bo jak juz wczesniej zauwazylem Napoleon mial swe tylko kilka tygodni po czym astronomicznie spadaly statystyki co do ilosci graczy w grze!!! Zatem sadze ze miesiac pokaze ilu jest rzeczywiscie tym dodatkiem zainteresowanych? Ze wstepnych wypowiedzi na forach mozna wnioskowac ze szalu nie bedzie i moze okazac sie po miesiacu ze wiecej graczy bedzie wciaz w Shogun 2 a nie w dodatku. Jesli bede mial racje to wspolny rod bedzie koniecznoscia a nie widzi mi sie jesli bedziemy chcieli jako POLSKA pokazac sie na mapie!!!!

  6. #76
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

    Calkiem fajny z NAS narod...Zamiast sie zjednoczyc i grac dla czystej przyjemnosci i zabawy to My wolimy jak zwykle miec we wszystkim problemy-widac taka natora.Stworzenie takiego jednego rodu rozwiazywalo by jeden duzy problem-przestalibysmy sie wreszcie klócic...Co chwila to ktos ma problemy-to ten obrazil tego/to tamten tamtego :roll: ...Ja pier*****.Szkoda slów...
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. Samuraj Warlords beta 8
    By szwejk in forum Medieval, Vikings Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2020, 14:46
  2. Husaria vs Samuraj co myślicie ?
    By Ookami in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 10:43
  3. Wspólny polski ród w FotS
    By gribol in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 14:40
  4. steam i Empire Total War
    By kamilo251196 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 21:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •