Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Wątek: Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)

  1. #11
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Grupa będzie publiczna czy nie?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #12
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Raczej zamknięta. Patrząc po przykładzie Włochów (odseparowanie od Total War Italia wyszło im na plus) czy Ruskich (zjednoczenie pod Russian Union wyszło im na minus, podzielili się).
    the Sun and the Moon and the end of all time

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    na to liczyłem
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #14
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Cieszy fakt iż właśnie Pan Zawisza SB wyszedł z taką propozycją i mam nadzieję że również Pan Alek z HoE nie będzie temu obojętny - dlaczego akurat oni?! bo po prostu SB i HoE to najlepsze obecnie klany na SH2 mające w swoich szeregach wielu świetnych graczy.
    Super by było gdyby udało się utworzyć taki sam ród też w SH2 .
    Osobiście nazwał bym je "Polish Elite Total War" i aby się w nim znaleźć minimalny próg % zwycięstw powinien wynosić 65-70%
    Widok gemb Ruskich , żabojadów , i Włochów gdzie w polskim rodzie jest 15 graczy z top 100 , 15 z top 200 i z 20 w top 300 bezcenny

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Jak wiesz Zawi pomysl ten staralem sie przeprowadzic kilka miesiecy temu. Usilowalem skasolidowac Polska scene multi w jeden potezny rod, z zachowaniem przynaleznosci klanowej. Mozna powiedziec ze polowicznie sie udalo, dzieki akceptacji Ziag mielismy ponad 200 graczy zrzeszonych w HiO. Doswiadczenie pokazalo ze tak wielki rod nic nie wnosi, bo i tak sila napedowa jest garstka, ktorej na widok takiej sytuacji opada morale. Z uwagi na ten fakt HoE bedzie za takim pomyslem tylko i wylacznie!!!, jesli rod ten bedzie mial rygorystyczne zasady rekrutacji graczy, takie jak juz posiada klan HoE oraz SB. Na mysli mam duza aktywnosc w bitwach dobieranych (nie kampani czy liscie bitew), oraz dobry wspolczynnik zwyciestw. Zatem reasumujac, jestesmy za stworzeniem ELITARNEGO POLSKIEGO RODU w ktorym zaszczytem bedzie byc. Taka oto formula mam nadzieje pozwoli na kasolidacje Polskich graczy rozsianych po dobrych zagranicznych klanach, co niewatpliwie powaznie wzmocnilo by te zaiste ciekawa inicjatywe.

    Nie wykluczam powstania treningowego rodu gdzie aktywni gracze chcacy podnosic swe umiejetnosci mieli by okazje wziecia udzialu w treningach, otrzymali by informacje o testach jednostek, oraz mieli okazje poznac ciekawe taktyki, co pozwolilo by im podniesc poziom wspolczynnika zwyciestw przekladajacy sie na zaproszenie to tegoz ELITARNEGO rodu.

    Co do forum to z uwagi na me doswiadczenia co do wolnosci slowa obstaje na zalozeniu nowego specjalnie pod ten rod.

    Alek PL Hussars of Eternity

  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Cytat Zamieszczone przez alek pl
    pomysl ten staralem sie przeprowadzic ...................
    Wiemy , ale Ty też powinieneś wiedzieć "że tylko krowa nie zmienia poglądów "
    Czytając to co napisałeś obstaje że zgadzasz się z moim postem powyżej w 100% :idea:

  7. #17
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    No to robimy dwie grupy jedną zamkniętą drugą publiczną i obie będą funkcjonować jako rody (mam nadzieję pierwszoligowe) publiczna robi za treningowy ród a zamknięta dla elity i wspólne forum na fora.pl ew. gdzieś indziej
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    TAK SCOOTER niemal w 100% lecz wspolczynnik 60 % byl by sadze dolna granica majac na mysli nie tylko ranking 1v1. A zdanie mam takie same bo pisalismy je jednoczesnie nie wiedzac o swoich wpisach.

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Witam ponownie.

    Poczekajmy zatem czy odezwie się RON , jak koledzy już napisali i wstępnie rozmawialiśmy z Alkiem , będziemy optować za stworzeniem rodu składającego się z graczy doświadczonych. Mamy czas do premiery, następnie trzeba ograć się przez 2-3 tygodnie i wybrać najlepszą możliwą specjalizację dla wspólnego rodu.

    Może rodacy grający w TWR np? będą zainteresowani , w każdym bądź razie w tym momencie na 100% podstawową siłę tegoż sojusz będą stanowiły klany Hoe i SB.
    Panowie żeby nie wyszło na to ,że kogoś pomijamy , nie chcemy itd.
    Poczekamy na wypowiedzi ludzi do końca tygodnia i ustalimy wieczór , na którym przedstawiciele zainteresowanych klanów spotkają się na ts i omówią wstępne warunki.

    Oczywiście potrzebować będziemy forum , bo pisanie wszystkiego na steam profilu grupy nie jest rozwiązaniem dobrym , będziemy potrzebować logo dla grupy, będziemy musieli ustalić jak będzie wyglądać zarządzanie /ja jestem za nieparzystą ilością członków w radzie tego rodu/.
    Będziemy musieli opracować statut w którym jasno wyrazimy wszystko czego trzeba będzie przestrzegać w ramach bycia członkiem tegoż polskiego rodu.
    Mamy czas , potrzebujemy dyskusji , każdy pomysł będzie musiał być rozpatrzony, wzięty pod dyskusję.
    Kiedyś polskie klany tworzyły wspólne reprezentacje na mistrzostwa świata /też nie było łatwo, sukces rodził się w bólach/ , w RTW mieliśmy 2 miejsce , a w Medka II Polska została mistrzem, niech te czasy powrócą , niech ranking nie przysłania nam już więcej zabawy , którą ma dawać seria gier , która jest dla nas konikiem i odskocznią od normalnej szarej rzeczywistości.

  10. #20
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of Samuraj-Total War Poland

    Zgadzam się z Tobą Zawi że trzeba będzie odczekać kilka tygodni by ograć się troche z grą bo niestety specyfikacji rodu nie da się zmienić (choć to bezsensu)

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Samuraj Warlords beta 8
    By szwejk in forum Medieval, Vikings Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2020, 14:46
  2. Husaria vs Samuraj co myślicie ?
    By Ookami in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 10:43
  3. Wspólny polski ród w FotS
    By gribol in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 14:40
  4. steam i Empire Total War
    By kamilo251196 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-01-2010, 21:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •