Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

  1. #1
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach

    Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Siemka wszystkim, chcę się dowiedzieć jaka jest wasza ulubiona frakcja, nie musi być najlepsza, powiedzcie za co ją lubicie, a co wam się w niej nie podoba. Moją ulubioną frakcją jest Rhun, głównie ze względu na silne jednostki, bardzo podoba mi się wygląd tej złotej gwardii Loke-Inas-Rim, Loke-Gamp-Rim itd. Ma również niezłą ekonomię -kilka kopalń do budowy. Na południu mamy absolutny spokój, na północy musimy walczyć z Dale, które moim zdaniem jest nieco od nas słabsze oraz z krasnalami, którzy są już od nas nieco silniejsi :-)
    Edit: Rzeczywiście sonda nie działa, coś nie tak zrobiłem, zrobię później, sorki

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Gondor oczywiście Mocne i zróżnicowane jednostki, wymagająca wojna z dwoma silniejszymi przeciwnikami na raz od samego początku. Ogólnie najlepiej dopracowana frakcja.

    BTW, sonda nie działa.

  3. #3
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Mordor!
    Moja ulubiona kraina- siedziba Czarnego Władcy Saurona. Masa orków, słabych przeciwko silnym jednostkom upadającego powoli Gondoru. W dodatku u Barona Dziewięciu Nazguli. Według mnie jedna z najbardziej klimatycznych frakcji w grze

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Ja najbardziej lubię Mordor z podobnych powodów co pan powyżej
    Fajnie też pograć sobie w custom battle Eldarskimi oddziałami wysokich elfów.Wtedy łuki zmiatają wszystko co chodzi razem ze spearmenami, ustawionymi w 'ścianie tarcz'
    CPU:Intel i5 2500k GPU:MSI GTX 560ti TF II MoBo:AsRock p67 prO 3 HDD: Samsung 1 TB Zasilacz: SeaSonic m12620w RAM: GoodRam 2x2gb Cl8 Play
    Buda: CoolerMaster HAF 912 DVD:LiteON ihis ls Klawiatura: Logitech G510 Mysz: Cyborg R.A.T 9

    Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni.
    — Tupac Amaru Shakur

  5. #5
    Gość

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Jedyna i słuszna nacja pod przywództwem najmądrzejszego Sarumana- Isengard i jego Uruk- hai jak się mądrze gra to słynne powiedzenie- że Nie nastanie już świt dla Ludzi, można wcielić w życie...Nie mówiąc o strzelniczych terminatorach ze spiczastymi uszkami i blond fryzurami, ba i karakanom wszelkiej maści się dostaje Niech żyje Biała Ręka
    Gram na submodzie baronie 5.0 z rozszerzona mapą i submodem muzycznym

  6. #6
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    I grzmi Róg Helma! Grzmi i echem przemierza trawiaste równiny Riddermarchii! Powstańcie jeźdźcy Eorla!! Wsiadajcie na konie Eorlingowie!! Nadszedł czas czynów, których świat dawno nie widział!

    ŚMIERĆ!!

    Bo uwielbiam atakować jazdą, przejeżdżać po nieprzyjacielskiej piechocie, jakby po gęstszej trawie.


    Eldarowie, którzy widzieli światło Silmarillionów w większej części odpłynęli z tego świata. Ciągle błąkają się jeszcze quendi, którzy nie mieli zaszczytu oglądać Zachodnie Krainy, widzieć światła. To z ich pomocą odbuduję potęgę, o której świat zdążył zapomnieć.

    Bo uwielbiam przyćmić przeciwnikowi słońce, gradem strzał.


    Zachodnie Śródziemie wciąż żyje nieświadome rozciągłości swego kontynentu, podejrzewam, że nawet Numenorejczycy u szczytu chwały Ar-Farazona, nie opłynęli go całkowicie, ani nie spenetrowali jego wnętrza. A wnętrze Śródziemia jest jak kopalnia pełna goblinów, z której co pewien czas wysypuje się mnóstwo paskudnych stworzeń, by opanować świat. Tymi goblinami są ludzie, zwanie Easterlingami. Nie są dzicy, krwiożerczy, są tacy jak mieszkańcy Minas Tirith czy niegdyś Annuminas. Stworzyli własną cywilizację, odmienną od tej, którą stworzyli Dunedainowie, odmienną od ludzi południa, unikatową w skali całego Śródziemia. Ich historia jest otoczona tajemnicą, ale może kiedyś ...

    Te złote zbroje łuskowe, które przypominają smocze nasuwa mi wiele myśli na temat ich przeszłości. Uwielbiam ich piechotę, jazdę i barwy.



  7. #7
    Cześnik Awatar radoxx4
    Dołączył
    Jan 2011
    Lokalizacja
    Śląsk, Mysłowice
    Postów
    297
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Czymże jest to wszystko wobec potęgi Czarnego Władcy, Saurona Wielkiego? On już raz władał Śródziemiem i gdyby nie przeklęci złodzieje z rodu Elendila oraz Gil Galada ten stan rzeczy trwałby dalej. A kto wie jaka potęga szykuje się by ponownie zdobyć Śródziemie ten porzuci zbędne nadzieje! Ten głupiec Saruman zapłaci za zdradę i próbę zagarnięcia Jedynego... Ale teraz Sauron wie, że Jedyny się odnalazł i posłał już Dziewięciu. To tylko kwestia czasu, gdy Pierścień Władzy wróci do Pana, a wtedy całe Śródziemie pogrąży się w mroku a niewierni zapłacą za zwątpienie i zdradę!

  8. #8
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    nie spodziewałem się że z mojego tematu rozwinie się tak piękna pod względem literackim dyskusja. moje posty przy Waszych tak jakoś prostacko wyglądają...

  9. #9
    Gość

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Cytat Zamieszczone przez KrystianBorys
    nie spodziewałem się że z mojego tematu rozwinie się tak piękna pod względem literackim dyskusja. moje posty przy Waszych tak jakoś prostacko wyglądają...
    Nie jest tak źle o Przedstawicielu Rasy Ludzkiej, dałeś nam sympatykom TA a poniekąd i Tolkiena ten impuls tak potrzebny by pokazać że najciekawszą nacją jest oczywiście...ta w którą ktoś aktualnie gra. A wiadomym jest że najlepiej gra się tymi, co chodzą za dnia w przeciwieństwie do prostackich tworów Jedookiego Saurona, który miał czelność porwać się na dzieło elfickich rzemieślników. Wiadomym jest że Saruman potrafiący czynić niespotykane rzeczy ze stworzeniem wszelakim, jest godnym tego by ponieść zarzewie nowego , lepszego ładu nad którym panować będzie ze strzelistej wieży Isengardu

  10. #10
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)

    Niby Majar powinien być mądry, a tu proszę ... Widać wszyscy mają nie ten teges w umyśle... Mam na myśli panów obu wież.



Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jaka jest wasza ulubiona kampania ;)
    By OskarX in forum Kingdoms
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 08-01-2017, 18:49
  2. Wasza ulubiona nacja
    By Furiusz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 21-02-2016, 22:12
  3. Najlepsza/ulubiona frakcja
    By chkaplan in forum Kingdoms
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 03:13
  4. Twoja Ulubiona Frakcja
    By Salvo in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 08-06-2014, 21:27
  5. Wasza ulubiona nacja
    By Artur in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 14:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •