Od jakiegos czasu nurtuje mnie pytanie, czy nie znudzila sie juz wszystkim ta (Wojna Polsko-Polska).
Zawisza wyszedl z propozycja co do polaczenia sil i zagrania do jednej bramki!!!!
Koledzy z SB i klanowicze z HoE, prosze abyscie zakopali topor wojenny!!!!!
Sprawa jest skaplikowana z uwagi na czeste prowokacje jak i obrazanie sie w bitwach multi.
Zatem mam propozycje aby wszyscy ktorzy odczuwaja ze zostali obrazeni , ponizeni, bac ucierpialo ich ego mieli sposobnosc spotkania sie z rywalem na polu w liscie bitew. W tym oto temacie macie sposobnosc wpisac od kogo oczekujecie honorowego pojedynku!!!
Zaznaczam ze powod nie powinien byc opisywany poniewaz sprawa dotyczy wylacznie czlonkow sporu i winna byc tylko miedzy nimi zalatwiona aby spor nie urastal a byl wygaszony.
Mam nadzieje ze taka forma pozwoli obnizyc napiecie miedzy naszymi klanami i przylsozy sie do budowania pozytywnych relacji.
Teraz kazdy bedzie mogl wyzwac na pojedynek innego gracza jesli zostanie przez niego w jakis sposob obrazony, wiec Ci ktozy maja problem z katrolowaniem swoich emocji beda mieli nader duzo okazji do ich wyladowania.
Nie przystapienie zas do pojedynku bedzie oznaczalo Sami wiecie co!!!
Prosze abyscie wypowiedzieli sie co do takiej formy rozladowywania napiec jakie twoza sie miedzy naszymi klanowiczami.
Pozdrawiam HoE Alek