Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wojna Polsko-Polska w multi

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Wojna Polsko-Polska w multi

    Od jakiegos czasu nurtuje mnie pytanie, czy nie znudzila sie juz wszystkim ta (Wojna Polsko-Polska).
    Zawisza wyszedl z propozycja co do polaczenia sil i zagrania do jednej bramki!!!!
    Koledzy z SB i klanowicze z HoE, prosze abyscie zakopali topor wojenny!!!!!
    Sprawa jest skaplikowana z uwagi na czeste prowokacje jak i obrazanie sie w bitwach multi.
    Zatem mam propozycje aby wszyscy ktorzy odczuwaja ze zostali obrazeni , ponizeni, bac ucierpialo ich ego mieli sposobnosc spotkania sie z rywalem na polu w liscie bitew. W tym oto temacie macie sposobnosc wpisac od kogo oczekujecie honorowego pojedynku!!!
    Zaznaczam ze powod nie powinien byc opisywany poniewaz sprawa dotyczy wylacznie czlonkow sporu i winna byc tylko miedzy nimi zalatwiona aby spor nie urastal a byl wygaszony.
    Mam nadzieje ze taka forma pozwoli obnizyc napiecie miedzy naszymi klanami i przylsozy sie do budowania pozytywnych relacji.
    Teraz kazdy bedzie mogl wyzwac na pojedynek innego gracza jesli zostanie przez niego w jakis sposob obrazony, wiec Ci ktozy maja problem z katrolowaniem swoich emocji beda mieli nader duzo okazji do ich wyladowania.
    Nie przystapienie zas do pojedynku bedzie oznaczalo Sami wiecie co!!!
    Prosze abyscie wypowiedzieli sie co do takiej formy rozladowywania napiec jakie twoza sie miedzy naszymi klanowiczami.
    Pozdrawiam HoE Alek

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    75
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wojna Polsko-Polska w multi

    ? Ale o co chodzi? Ja nie widzę żadnej wojny.Każdy spokojnie gra na mapie,prowincje są podzielone między siebie,nie wchodzimy sobie w paradę,ba w 2 lidze bardzo ładnie walczymy z reszta świata więc o co chodziNikt mnie z HoE w bitwach nie obraził ,Gry były zawsze emocjonujące i na wysokim poziomie.Myślę że ta cała sprawa jest nakręcana tylko przez nieliczne jednostki i to one powinny się zastanowić nad swoim postepowaniem i dać sobie "po razie".

    Panowie ja tu żadnej wojny nie widzę,zapomniałem o dawnych utarczkach ,wchodzę na forum i czytam i sie dziwię :shock: .

    Chłopy.................... weźmy się w garść i nie wyrabiajmy złego zdania o całym Klanie,Rodzie ( piszę do wszystkich ) przez wybryki pojedynczych .............i tu nie chce tego napisać

    Pozdrawiam
    "nie myli się ten kto nic nie robi"

  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Wojna Polsko-Polska w multi

    dajta se już z tym spokój
    Nie pomagam na pw

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wojna Polsko-Polska w multi

    I dlatego powstal ten temat aby te jednostki mialy mozliwosc honorowo dac se po razie jak to okresliles. Mam nadzieje ze grozba wyzwania na pojedynek przyteperuje co po niektorych graczy z naszych klanow!!!
    Sam wiesz ze prosby nie dzialaja wiec dodatkowa presja mam nadzieje odniesie dodatkowy dodatni skutek.
    Pozdrawiam Alek

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wojna Polsko-Polska w multi

    Witam

    Wedlug mnie taki sposob rozwiazywania problemow jedynie je poglebi, osoby ktore maja miedzy soba problemy i spory, nie powinni miec ze soba kontaktu, jesli nie potrafia dojsc do porozumienia. Osoby sklocone, spotkajajace sie w bitwie, wiadomo ze tylko jedna strona moze wygrac, nie rozwiaza problemow , poniewaz kolejna lub pierwsza wygrana czy porazka spowoduje poglebienie frustracji itp. emocji.
    Jesli osoba dorosla, a o takich rozmawaimy nie potrafi sie przyznac do bledu i przeprosic za swoje zachowanie, to nie jest w stanie odpusic i zapomniec, jest zaslepiona. Osoby skonfliktowane wiedza ktora ze stron "bardziej" zawinila lub zaczela, jesli nie potrafia sie porozumiec, niech lepiej nie rozmawiaja w ogole. Mozna przeprosic, przyznac sie do bledu, zapomniec, wybaczyc, odpuscic, poza tym do tego potrzebne sa checi u obu stron, jesli natomiast nie potrafia zrobic ktorejs z tych rzeczy, niech lepiej siebie unikaja.

    Zastanawialem sie ostatnio nad sensem grania miedzy soba, mam na mysli gry rankingowe, doszedlem do wniosku, ze jedynie powoduja problemy. Gra nie jest warta swieczki, 1 zeton czy 20 pkt w ta czy w tamta nie jest warte godzinnych rozmow, ktore i tak powoduja niezgode, podzial, zal, rozczarowanie albo tysiace innych rzeczy. Sa ludzie o goretszej lub chlodniejszej glowie, pomimo wyjasnien i zapewnien nadal nie beda w stanie uwiezyc w pewne rzeczy, i jak sie temu dziwic skoro nie znamy siebie nawzajem, nie wiemy z kim mamy do czynienia. Nie wiem skad sie wziela jakas taka slepa wiara i przekonanie ze to zawsze byl-jest drop, stoczywszy pareset bitew wiem, poniewaz sam tego doswiadczylem, ze jest mnostwo powodow jakie mogly przerwac walke, wygranej czy przegranej, steam, interenet, pogoda albo 1000 innych o ktorych wiemy albo nie. Sam osobiscie nie zrobilem dropa ani razu, ale pewnei sa osoby, ktore stwierdza ze je zdropowalem. Sa sposoby aby dojsc do tego czy ktos zdropowal czy nie, jednak nie na kazda ewentualnosc, tracic 1-3h na wyjasnianie 1 dorpa nie ma sensu dla mnie, jendak pilnowanie tego i informowanie o tym jest jak najbardziej sluszne i prawidlowe, poniewaz 10 taka sytuacja u tej samej osoby moze juz cos sygnalizowac, od nas wtedy zalezy jak ten problem rozwiazec lub wyjasnic.

    Gdy ktos mnie pokona w bitwie, to nie oznacza ze jest ode mnie lepszy, to oznacza ze w tej konkretnej bitwie byl ode mnie lepszy, tylko tyle, jesli wiem ze zagralem slabo i jestem zly, to jestem zly na siebie, nie wylewam i nie obarczam swoimi zalami drugiej strony, choc przyznam ze pare razy rowniez mnie ponioslo. Dziekuje za gre i tyle. Czasy podstawowki mam juz dawno za soba, nie chcem tak postepowac i do tego wracac, dlatego staram sie zachowywac jak dorosla osoba, jak mezczyzna.

    Co do sporow miedzy waszymi klanami nie moge sie wypowiedziec, znam je jedynie z opowiesci. Bardzo ucieszy mnie wiadomosc o ich zakonczeniu.
    Nasz klan, klan RON, od pewnego czasu nie walczy, w grach rankingowych, z polskimi klanami, HoE i SB, aby uniknac niepotrzebnych sporow, niezdrowej rywalizacji, sa i beda turnieje, moze i treningi zeby sie sprawdzic, dla mnie wygrana w turnieju nadal bedzie oznaczala ze dana soba byla najlepsza, ale tylko w tym konkretnym turnieju, nic poza tym.
    Jesli natomiast dojdzie do jakiegos pojedynku rankingowego i ktorys z naszych graczy zachowa sie nieladnie(drop, wyzwiska, itp.) bede bardzo wdzieczny za informacje o tym, aby wiedziec czy u danej osoby takie sytuacje sie powtarzaja, poniewaz dbamy, zeby poziom naszych klanowiczow byl wysoki.
    Jesli ktos stwierdzi, ze boimy sie tego czy tamtego klanu, to prosze bardzo, moge to juz teraz tej osobie zakomunikowac ze tak jest, dla jej spokoju. Nie wszsytkim naszym(moim) klanowiczom sie to podoba, ale uwazam ze dla spokoju i zgody miedzy nami, warto ograniczyc niepotrzebne sytuacje.
    Jesli ktos bedzie mial ochote zagrac, potrenowac czy cokolwiek, prosze bardzo, ale wyjasnianie nieporozumien bedzie odbywalo sie inaczej. Grajac z przeciwnikiem, ktory wlacza 1sek w lobby, nie czeka, nie pyta, wyzywa, prowokuje, dropuje lub inne, powinno nam dac do zrozumienia z jakim typem czlowieka mamy do czynienia, zastanowmy sie wiec wtedy o co chcemy walczyc i czy jest sens.

    Odnosnie samej inicjatywy, jestem na nie, nasi klanowicze nie beda brali w niej udzialu, takie jest moje zdanie, w ten sposob nie rozwiazemy problemwo, jesli ktos wyzywal, prowokowal, itp. to gdy taka osoba wygra, tz. ze racja jest/byla po jej stronie, slusznie zwyzywala czy obrazila? Nie rozumiem w jakim kierunku ma to zmierzac.

    Nie jest to juz pierwsza propozycja "rozejmu" do ktorego widze dazycie, zastanowcie sie czy jedna lub dwie osoby sa warte wojny, w koncu nie sa Helena :shock:
    Moze porozmawiajcie za posrednictwem forum, zamknietego lub nie, wylaczeni dla zwasnionych klanow/osob lub nie, ustalcie sobie ze nikt nie rozpowszechnia(kopiuje i wysyla dalej czy cos innego) informacji i konkluzji rozmow, albo innych ustalen jakie zalozycie i wyjasniajcie sobie co, gdzie, dlaczego, z kim, po co, o co, za co, itd... itd... itd... i rozmawiajcie, piszac na forum, dajac sobie czas na odpowiedz, na zastanowienie, na ochloniecie, dojdzie sie do rozwiazania, wyjasni drobnostki.

    Pozdrawiam

    Ps. jak zwykle krotko, zwiezle i na temat

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wojna Polsko-Polska w multi

    Króciutko odpiszę, nie granie między Polakami to totalny bezsens , tylko jednostki mają jakieś problemy i się kłócą , klany są liczne i większość rozgrywa bitwy pomiędzy sobą bez żadnych problemów.
    Wybieranie natomiast przeciwników do bitwy jest co najmniej dziwne.
    Piszesz ,że jeśli przegrasz bitwę to twój przeciwnik był od ciebie lepszy tylko w tym starciu i racja , oznacza to ,że trzeba zagrać z nim znów jak się go dolosuje i spróbować go pokonać.
    Nie bojkotujcie gier z rodakami. Z tego co widać polskie klany reprezentują wysoki poziom gry, więc trzeba zbierać obopólne doświadczenia.

    Polecam zmianę podejścia.

    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Wojna polsko-bolszewicka
    By Rozwadowski in forum Dzieje najnowsze od 1914 do dziś
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-10-2014, 18:05
  2. Sojusz polsko-szwedzki?
    By George in forum Agora
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 17:06
  3. unia polsko-saska
    By ziolo in forum Empire
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 20:27
  4. Unia Polsko Litewska
    By Mariooooo in forum Nowożytność od 1492 do 1914
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 24-10-2010, 16:30
  5. Darthmod polsko/angielski
    By poplus in forum Empire
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •