Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

  1. #21
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    Dyskusja o tym czy jest coś takiego jak faza strzelecka tutaj viewtopic.php?f=84&t=10067&p=217757#p217757

    Proszę osoby nie związane z tematem o nie wypowiadanie się, inaczej posypią się ostrzeżenia. ShadowAir, Pyza, sędziowie turnieju. Dziękuję i pozdrawiam.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    będę.

    kolege ShadowAir-a prosze o przestanie wysylania mi conajmniej niewlasciwych i obrazliwych komentarzy na steamie.

  3. #23
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    HoE Veron pierwsze ostrzeżenie. Temat tylko dla ShadowAir, Pyzy i Sędziów. To Twój drugi post, który kasuję.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #24
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    link bezposrednio do tego co znalazlem na komunikatorze po powrocie z pracy:


    Panie shadowair poziom twojej wypowiedzi swiadczy ze nadal znajdujesz sie w epoce kamienia łupanego zarówno mentalnie jak i socjalnie, a fakt nie zrozumienia treści postów w tym temacie dowodzi braku co najmniej wiekszej czesci kory mozgowej.

    Jest mi niezmiernie przykro ze wziales urlop w pracy aby popatrzec sobie na ekran monitora, szkoda ze mnie o tym nie poinformowales ani nie wpadles na pomysl aby cokolwiek napisac w temacie naszego pojedynku.

    mecz umowiony był dzisiaj na godzinę 18:45. DZISIAJ.

  5. #25
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    Cytat Zamieszczone przez ShadowAir
    ja o 20 nie dam rady ale chetnie dokoncze ten pojedynek. Moglem sie spodziewac z waszej strony takiej decyzji zostaiwe to bez komentarza. Jurto proponuej zagrac o 13 a jezeli by byla potrzebna 3 bitwa rozegrac po 16 poniewaz mam ograniczony czas.
    To ty proponowałeś na 13, tak przynajmniej widać po forum
    Amrod na początku pisał by jeszcze raz przeczytać regulamin i zasady, zrobię to za was [spoiler:1xdbajoz]
    5. Umawianie na bitwy powinno odbywać się za pośrednictwem forum, w odpowiednich tematach. Można także umawiać się na inne sposoby (GG, e-mail), ale o postępie rozmów należy informować na forum, gdyż tylko takie są wiążące.
    [...]
    13. Obraźliwe bądź agresywne zachowanie spowoduje, że gracz zostanie upomniany przez Organizatorów. Jeżeli to nie poskutkuje zostanie wykluczony z turnieju i/lub otrzyma zakaz uczestnictwa w następnym turnieju organizowanym przez serwis TotalWar.ORG.PL. Nie neguje to interwencji Administracji, jeżeli Uczestnik łamie Regulamin Strony TotalWar.ORG.PL
    [/spoiler:1xdbajoz]

    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    Ryzykiem zawodników jest zostawianie meczu na ostatnią chwilę. Nagłe okoliczności mogą zadziałać niekorzystnie zarówno na nas, jak i na przeciwnika. Każdorazowo należy liczyć się z takim ryzykiem.

    Zostałem poinformowany o niemożności rozegrania reszty bitew w przedłużce przez ShadowAir o godzinie circa 18:00, trochę późno. W rozpatrzonej bitwie uznaliśmy, że zagranie konnymi łucznikami Pyzy jest zgodne z zasadami. Nie można jednak tego samego powiedzieć o opuszczeniu bitwy przez ShadowAira, gdyż winien bitwę dograć do końca lub ją poddać. Sędziowie nie mogą przychylić się do dwudniowego rozciągnięcia przedłużki. System podwójnej eliminacji narzuca na nas ścisły terminarz. Wyjątkiem miały być jednodniowe przedłużenia. Niestety, kolejne przeciągnięcie terminu skutkuje wstrzymaniem rozgrywek w całym turnieju. Stawia również w nierównej sytuacji przeciwników. Zdaniem sędziów Wasz pojedynek winien zakończyć się walkowerem dla Pyzy (tj. zwycięstwem 2:0 dla Pyzy), jednak obaj informowaliście mnie usilnie na Steam o chęci rozegrania do końca meczu, dlatego też skłonni jesteśmy przychylić się do tej prośby.
    ShadowAir ma obowiązek dostosować się do terminu wskazanego przez Pyzę tj. 18:45 (obaj informowaliście mnie kiedy mozecie zagrać w jutrzejszym dniu, tylko tak pasuje i de facto macie jakieś 45 minut).
    Amen.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #26
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    wymigujesz sie caly czas od dokonczenia rozgrywki. Dobierasz godziny ktorych ja niestety nie jestem w stanie zagrac. Jednak gdy staram sie tak jak wczoraj zalatwic wolne na dwie godziny i zjawic sie z opoznieniem nagle ciebie dziwnym trafem nie ma. Ja wczoraj zaproponowalem na forum godziny rozegrania bitew w dniu dzisiejszym a po twoim poscie gdzie napisales bede bylem przekonany ze zaakceptowales godziny ktore ja podalem. Panowie nie wiem jak wy ale ja mam rodzine, dziecko no i wiadomo prace wiec nie jestem w stanie na kazda godzine byc dostepny jak i czytac forum. Pozatym mam na chwile obecna wiele innych spraw waznych naglowie o ktorych nie bede sie tutaj rozpisywal.

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    zapomnialem napisac jeszcze ze o18:45 nie jestem w stanie zagrac ale powinienem byc o 20:30. Pisze to na telefonie wiec przepraszam za literowki.

  8. #28
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    Trudno Panowie.

    Ostateczna decyzja sędziów.

    Gracze Pyza i ShadowAir rozegrali jeden mecz na koniec deadlinu, w którym bezapelacyjnie zwyciężył ten pierwszy. ShadowAir zgłosiłzastrzeżenie co do użycia konnych łuczników, ale nie przedstawił powtórki, a jak wiemy to na twierdzącym ciąży udowodnienie swoich racji. Powtórkę przesłał Pyza, czego nie musiał robić. Gracz ShadowAir wbrew regulaminowi opuścił bitwę, nie poddając jej. Mecz został uznany na korzyść graczy.
    W ustalonym przez sędziów terminie na dokończenie meczu w przedłużce nie stawił się ShadowAir. Sędziowie podali, że mecz winien się zakończyć się wynikiem 2:0 dla Pyzy, jednak obaj gracze zgłaszali chęć dogrania meczu (czy po to aby coś sobie udowodnić czy nie, nie wiem, nie wnikam). Wydaje mi się, że sędziowie wyraźnie zaznaczyli, że niejako przedłużka przedłużki miała miejsce jedynie ze względu na takową wolę po stronie Pyzy, gdyż sędziowie wyrazili swoje zdanie co do tego jak powinien zakończyć się ten mecz. Sędziowie mieli w zamierzeniu umożliwienie dogrania meczu, jeżeli taką wolę przejawiały dwie strony. Mecz ponownie został ustalony przez sędziego. Wobec takiego zachowania przeciwnika ShadowAir nie dziwię się, że Pyza zmienił swoją decyzję. Sędziów nie interesuje w zasadzie fakt co miało miejsce na Steamie, ale jeżeli w wyniku tego ustała wola rozegrania meczu niejako "poza konkursem" to i my nie mamy obowiązku dalej tego umożliwiać (uwaga: nie wymagać).


    Walkowerem wygrywa Pyza, ShadowAir wędruje do drabinki dogrywek.
    the Sun and the Moon and the end of all time

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Półfinał - mecz AH - {SacredBand}pyza vs -HoE- VeRoN
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 18:28
  2. Runda 5 - mecz AF - -HoE- Alek 0:2 {SacredBand}pyza
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 31-03-2012, 19:23
  3. Runda 4 - mecz AC - [SUNTZU] Wielki Mistrzu 1:2 {SB}pyza
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 16-03-2012, 14:15
  4. Runda 2 - mecz K - -HoE-ShadowAir 2:0 M@t
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 22:14
  5. Runda 2 - mecz J -{SacredBand}pyza 2:0 {SacredBand}Inferno
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 19:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •