Cytat Zamieszczone przez Payton
Cytat Zamieszczone przez eeerobert
szlag mnioe trafia, jak widzę jedną z Rzymskich frakcjii na połowie mapy. Co jest cholera? Jakieś przeznaczenie dziejowe?
Bo Rzymianie mają najlepszą sytuację startową. Właściwie to gra zazwyczaj wygląda podobnie jeśli chodzi o SI. Rzymianie podbijają pół mapy, Brytania spycha Germanię na wschód, Seleucydzi, i Grecja upadają, Kartagina traci wszystkie kolonie, za to sporo zdobywają Macedonia (o ile nie upadnie pod naporem Rzymu), Pont i Egipt. Nawet mam wrażenie, że Egiptowi zazwyczaj buntuje się Aleksandria. Kiedyś sobie tak myślałem, żeby grać Senatem i patrzeć jak sobie SI radzi.
To da się grać senatem? Jak?
wchodzisz w folder z romkiem dalej>data>world>maps>campaing>imperial_campaing>d escr_start na początku widzisz frakcje grywalne od początku zablokowane (bądz odblokowane jak przeszedłeś kampanię jakimś rzymskim rodem) i frakcje nie grywalne następnie wycinasz senat z niegrywalnych wklejasz do grywalnych (tych na górze)
zapisujesz i grasz senatem (jak coś pisz gg 11978914 bawiłem się tymi i innymi plikami mam o tym średnie pojęcie więc może pomogę [taki tematy już były])