Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: TSUNAMI to OSZUŚCI !!!!

  1. #11
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: TSUNAMI to OSZUŚCI !!!!

    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka
    Taka mała przestroga odnośnie oszukiwania/braku honoru.
    http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793363636
    http://steamcommunity.com/id/9999989997 ... 6793368804
    To nie tsunami ale nie ma sensu robić nowego tematu.
    O całym klanie [HUSARIA] mam bardzo złe zdanie, a ten "dżentelmen" tylko jest ich potwierdzeniem.
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  2. #12
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: TSUNAMI to OSZUŚCI !!!!

    A teraz klan który z Husarią ma bardzo bliskie stosunki (ciekawe dlaczego) zaprezentował się po raz kolejny z najlepszej strony!

    http://www.youtube.com/watch?v=wtqWb6IKqVY
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 24-08-2014 o 03:33
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Takie coś na pocieszenie, kiedyś tutaj na polskiej scenie widziałem mnóstwo kłótni, teraz u nas nastały czasy zgody za to za granicą ciągle ostro . W Napoleonie gdzie multi jest chyba nawet żywsze niż w Rome II ostatnio nieźle się porobiło i wszystkie największe klany się ze sobą pokłóciły. A jako reprezentant SUNTZU, które ze wszystkimi się lubi tylko się temu przyglądam i cieszę się, że mam to wszystko za sobą.

    Dziś dostałem zaproszenie do pewnej grupy, w której rozgorzała dyskusja: http://steamcommunity.com/groups/A_C...00073963754110 . Kłótnia pomiędzy HMG, TNC, MGL, HC, VIRUS i ACL oraz jak się okazuje kilkoma innymi klanami o których nawet nie słyszałem trwa już chyba z rok a w ostatnich miesiącach tylko nabiera rumieńców. Dlatego mam też nadzieję, że uda nam się na Polskiej scenie wzbudzić równie silne emocje lecz pozytywne.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Hehehe, te klanowe kłótnie to najżałośniejsze co może być, w multi się gra dla zabawy a nie o złotą pietruchę.
    Dodatkowo tu jest spokój bo tu niema nawet komu się kłócić.

  5. #15
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Wszelkie kłótnie są oznaką tego, że społeczność graczy tętni życiem itp. a brak kłótni u nas nie jest oznaką kultury czy wysokiego poziomu, tylko po prostu małej aktywności wśród polskich graczy, więc według mnie nie ma się z czego cieszyć.

  6. #16
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Dodatkowo tu jest spokój bo tu niema nawet komu się kłócić.
    tylko po prostu małej aktywności wśród polskich graczy, więc według mnie nie ma się z czego cieszyć.
    Tudzież małej aktywności na forum graczy stawiających na grę wieloosobową.



  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Wszelkie kłótnie są oznaką tego, że społeczność graczy tętni życiem itp.
    Taaa, życiem chamstwa i prostactwa które nie potrafi grać dla grania tylko się kłóci kto więcej czasu zmarnował na siedzenie przed ekranem.

    Można grać i mieć społeczność która gra z zasadami, scena multi w której odbywają się te kłótnie, przedstawia właśnie swój poziom....

  8. #18
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Taaa, życiem chamstwa i prostactwa które nie potrafi grać dla grania tylko się kłóci kto więcej czasu zmarnował na siedzenie przed ekranem.

    Można grać i mieć społeczność która gra z zasadami, scena multi w której odbywają się te kłótnie, przedstawia właśnie swój poziom....
    No oczywiście, że fajnie jak się gra z kulturalnymi graczami. Tyle, że im więcej osób gra tym większa szansa na trafienie flamerów, chamów, debili etc. W każdej grze. Szczególnie jeśli gramy z randomowymi graczami


    Stary nick:kujon333


  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    No tak, nie ma idealnych graczy i zawsze się trafi odsetek tych złych, dlatego przy organizacji jakiejś społeczności graczy obowiązkowo muszą iść twarde zasady stawiające na "kulturę" a które ograniczą udział takich delikwentów, pisze tu o forum a nie o samej grze, żebym nie został źle zrozumiały.

  10. #20
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak dla mnie to trochę jest tak:
    +drama - jeden klan kłóci się z drugim. Wszelakie inne klany pragną się wypowiedzieć w tej sprawie. Działa to trochę jak te znane dramy na YT (przykładów nie muszę podawać, wystarczy wpisać w YouTube słowo 'Drama')
    +Z drugiej strony jeśli każdy klan miałby się ze sobą kłócić, to byłaby jak dla mnie to zwykła żenada. Ja rozumiem, że ktoś może nie cierpieć kogoś, ale też nie widzę powodu, by wciągać w to inne klany.
    +To, co pokazał Wielki Mistrz Malborka z SUNTZU wystarczająco pokazuje, jaki niski poziom prezentują tamte klany zagraniczne (Od razu mówię, że nie wszystkie. Zdarzają się takie dobre klany jak AG czy IDE)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •