Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: TSUNAMI to OSZUŚCI !!!!

  1. #21
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wald Zobacz posta
    No tak, nie ma idealnych graczy i zawsze się trafi odsetek tych złych, dlatego przy organizacji jakiejś społeczności graczy obowiązkowo muszą iść twarde zasady stawiające na "kulturę" a które ograniczą udział takich delikwentów
    Ciężko egzekwować twarde zasady w społeczności w sieci, gdzie każdy jest anonimowy i tak naprawdę nic mu nie możesz zrobić.
    Cytat Zamieszczone przez Wald Zobacz posta
    pisze tu o forum a nie o samej grze, żebym nie został źle zrozumiały.
    Problem w tym, że większość graczy multi z tego co wiem, w ogóle nie zagląda na to forum.

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Ciężko egzekwować twarde zasady w społeczności w sieci, gdzie każdy jest anonimowy i tak naprawdę nic mu nie możesz zrobić.
    Tu nie ma problemu, ban na forum i ignor podczas gier multi i po sprawie dla gościa który lubi burdy.
    Problem w tym, że większość graczy multi z tego co wiem, w ogóle nie zagląda na to forum.
    A to już swoją drogą, że forum nie robi nic aby to zmienić czy przyciągnąć uwagę tych gracze, zresztą ten dział jest tak zakopany, że swobodnie można się uznać za archeologów...

  3. #23
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    A to już swoją drogą, że forum nie robi nic aby to zmienić czy przyciągnąć uwagę tych gracze, zresztą ten dział jest tak zakopany, że swobodnie można się uznać za archeologów...
    Termin forum odnosi się do całego forum, nie tylko bazy danych, także jego użytkowników. Możesz poczuć się współodpowiedzialny za obecny stan i zaproponować jakie widziałbyś działania by to zmienić.



  4. #24
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Ja już przedstawiłem gdzieś cały projekt reanimacji lub względnego podniesienia tego co zostało i nie wiem czy jeszcze raz to pisać bo chyba nie do mnie to należy. Na obecną chwile mało co on się zmienił w mojej głowie mimo pewnych modernizacji.
    Tak, masz racje, mogę się poczuć współodpowiedzialny za to, że nie doprowadziłem do wdrożenia tego planu bo inaczej już by to wyglądało.

  5. #25
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Tak, masz racje, mogę się poczuć współodpowiedzialny za to, że nie doprowadziłem do wdrożenia tego planu bo inaczej już by to wyglądało.
    Lepiej późno niż wcale.



  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Lepiej późno niż wcale.
    Nie rozumiem. Co to ma do rzeczy?

  7. #27
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Nie wiem w którym miejscu jest to niejasne dla Ciebie, ale gotów jestem to przełożyć łopatologicznie: doprowadź do wdrożenia tego, skoro wcześniej tego nie zrobiłeś. Dopóki forum istnieje, dopóty masz czas.



  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Nie wydaje mi się abym miał na obecną chwile taką moc na forum bym uczynił taki cud.

  9. #29
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jutro będzie spotkanie gdzie mamy ustalić nowy wygląd działu multiplayer. Osobiście mam kilka pomysłów, mam nadzieję, że w połączeniu z waszymi dadzą efekt. Za czasów Shoguna 2 Contry też był kłótnie pomiędzy -HoE- i SB. Era Shoguna się skończyła -RON- się rozproszył i grają sobie jedni w to drudzy w tamto, -HoE- najpierw grało na Empire, potem przeszło na Shoguna a po tych kłótniach w Polsce i oszustach z Tsunami itp postanowili olać TW i teraz całkiem nieźle im idzie na scenia wota.

    Może się na spotkaniu trochę pokłócimy jeśli będą sprzeczne pomysły Jedno jest pewne, że trzeba to zmienić i w danym momencie każda zmiana powinna być na plus.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Wielki Mistrz Malborka za ten post:


  11. #30
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Jutro będzie spotkanie gdzie mamy ustalić nowy wygląd działu multiplayer. Osobiście mam kilka pomysłów, mam nadzieję, że w połączeniu z waszymi dadzą efekt. Za czasów Shoguna 2 Contry też był kłótnie pomiędzy -HoE- i SB. Era Shoguna się skończyła -RON- się rozproszył i grają sobie jedni w to drudzy w tamto, -HoE- najpierw grało na Empire, potem przeszło na Shoguna a po tych kłótniach w Polsce i oszustach z Tsunami itp postanowili olać TW i teraz całkiem nieźle im idzie na scenia wota.

    Może się na spotkaniu trochę pokłócimy jeśli będą sprzeczne pomysły Jedno jest pewne, że trzeba to zmienić i w danym momencie każda zmiana powinna być na plus.
    Nie trzeba żyć historią.

    Nie trzeba też się kłócić - co pokazują Czwartki z Antykiem chociażby - przedstawiciele praktycznie wszystkich polskich klanów grają razem co Czwartek i czerpią z tego dużą radość a także jak sam wiesz angażują się w tworzenie np. bitew historycznych czy pomoc w organizacji mini turniejów (ostatni turniej o tytuł Prefekta).

    Trzeba na tym bazować i ten model próbować wykorzystać przy organizacji przedsięwzięć Polskiej Sceny Klanowej.

    Jestem przekonany że się da i że wcale nie jest to trudne - trzeba tylko trochę zmienić podejście, często z takiego "ja tu jestem długo i wygrałem dużo to co ja będę się z tymi młodszymi stażem integrował i organizował - przecież wiem lepiej niż oni".

    Ja po Czwartkach mam przekonanie że się da bo to właśnie co tydzień robimy...
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  12. Następujących 3 użytkowników podziękowało mackoff za ten post:


Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •