Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać. FFA

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Nie wiem kto się odwołuje do Aggony 1v1, ale tam nie było tak jak piszesz, tzn:
    jesli 1 z graczy straci cala kawalerie 2 winien w ciagu 5 min atakowac nawet jesli byl broniacym
    . To co napisałeś pozbawione jest sensu, bo co, jak wezme samą piechote bez kawalerii to z atakującego nagle stane się broniącym?
    W Aggony był zapis mówiący o tym, że jeśli jednemu z graczy zostanie sama kawaleria na polu bitwy, automatycznie staje się graczem atakującym. Jeśli komuś zostałyby same konne łuki i jeździłby tymi konnymi łukami cały czas i strzelał do przeciwnika, nie byłoby to naruszeniem regulaminu, bo w końcu atakuje. Na dystans bo na dystans, ale atakuje, zadaje straty itd. Musisz po prostu zrozumiec to, że atak to nie jest tylko dążenie do zwarcia jednostek, ale również można atakować jednostkami strzeleckimi
    Nie pomagam na pw

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Bitwa była jaka była niech będzie ale fer będzie tylko wtedy jak rozegrają bitwę drugą niech 1-wsza będzie dla pazy. Eliminacja ShadowaAir walkowerem pokaże tylko to , że kombinujecie na każdym kroku żeby tylko kogoś wyeliminować z HOE walkowerem( tak jak to zrobiliście z HoE Risk i HoE MASTODON) bo sie boicie a jak Tuqrek mi uciekł bo przegrał i nagle nie może grać to wszystko ok tylko ostrzeżenie dostał Lol tylko się ośmieszacie.

  3. #13
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Cytat Zamieszczone przez alek pl
    Poczekam Scooter jak trafisz na konny spam i uciekajacom piechote z lukami
    Trafiłem w Aggony i odpadłem w 2 rundzie ładnie dziękując za grę

  4. #14
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    @Veron
    Wy się ośmieszacie tą całą farsą i forsowaniem spraw w których ewidentnie nie macie racji.
    I nie wyjeżdżaj mi tu z Mastodonem i Riskiem, bo w regulaminie wyraźnie jest napisane - ten sam klan, trzeba dać screeny - a sędziowie mimo wielu przypomnień nie dostali screenów, tylko jakąs powtórke z bitwy rozgrywanej na złej mapie, zgadza się? Dokładnie 3 razy przypominane było żeby dali coś na potwierdzenie i nic, ale oczywiście zawinili stronniczy sędziowie, bo trzeba jakoś usprawiedliwić własną głupotę i niekonsekwencję (bo z powodzeniem można tak mówić w tym konkretnym przypadku)
    Nie pomagam na pw

  5. #15
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Cytat Zamieszczone przez -HoE- VeRoN
    Bitwa była jaka była niech będzie ale fer będzie tylko wtedy jak rozegrają bitwę drugą niech 1-wsza będzie dla pazy. Eliminacja ShadowaAir walkowerem pokaże tylko to , że kombinujecie na każdym kroku żeby tylko kogoś wyeliminować z HOE walkowerem( tak jak to zrobiliście z HoE Risk i HoE MASTODON) bo sie boicie a jak Tuqrek mi uciekł bo przegrał i nagle nie może grać to wszystko ok tylko ostrzeżenie dostał Lol tylko się ośmieszacie.
    Veronie jak możemy ośmieszać się przestrzeganiem regulaminu?
    5. Umawianie na bitwy powinno odbywać się za pośrednictwem forum, w odpowiednich tematach. Można także umawiać się na inne sposoby (GG, e-mail), ale o postępie rozmów należy informować na forum, gdyż tylko takie są wiążące.
    6. Wyniki należy podawać w wyznaczonych tematach poprzez: screenshot z wynikiem bitwy, powtórkę lub potwierdzenie przez obu graczy. Mecze między graczami z tego samego klanu muszą być potwierdzone screenem z wynikiem bitwy lub powtórką.
    Powtórka była tylko jedna na dodatek nie z tej mapy co powinna, skrinów nic aktywność znikoma i do razu info że "wygrałem 2:0" na przeddzień zakończenia deadlinu
    Nie mów też że eliminujemy HoE czy faworyzujemy kogoś bo szachiści są bezstronni i obiektywni a dla przykładu alek vs mariaczi, zgłoszenie wyniku + skriny, zaraz potem potwierdził mariaczi i wszystko ok, tak samo było w każdym innym przypadku a jak ktoś łamie regulamin to przykro mi bardzo ale zapisując się go akceptował i zobowiązywał przestrzegać
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #16
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Cytat Zamieszczone przez alek pl
    Panowie co tu sie k.... dzieje. Jak mozna uciekac jednostkami pieszymi jesli jest sie atakujacym? Czy komus biale z czarnym sie powalilo!!!!! Faworyzujemy konny spam? Szlag moze trafic jak czytam twa analize Amrodzie jakie fazy bitewne? Wedle tego co piszesz to od teraz nie ma juz pozycji atakujacego jak i obroncy poniewaz wszystko jest umowne PORAZKA. Teraz mozna wziasc luk i uciekac do woli az znajde sie w odpowiedniej pozycji do strzalu, strzelic i ponownie wiac aby znalesc pozycje i tak do wyczerpania amunicji? Zatem kilka lukow oraz kaw sprawi ze bitwa bedzie trwac az do wyczerpania amunicji 5 godzin!!! Zatem Generale Wyrwidebie ten turniej jest pod Ciebie zrobiony!!!!!!!
    ........hihihihi....... ......mój ulubiony forumowicz.........
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  7. #17
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach

    Re: Runda 3 - mecz W - {SacredBand}pyza vs. HoE ShadowAir

    Cytat Zamieszczone przez alek pl
    Williamie wiem jak to dziala i Ty tez miales okazje sie przekonac jak konczy sie chowanie jednostek w lesie i uciekanie kaw po mapie!

    [link usunięty - powinieneś chociaż poinformować przeciwnika o nagrywaniu - Amrod]

    Tylko takie praktyki powinny byc ograniczane bo przez nie gracze traca checi do gry!!!!

    Przepraszam bardzo ale jakim prawem wstawiłeś repke z moim udziałem na YT bez mojej wiedzy!?

    Przegrał a to, że nie potrafi sobie z tym poradzić to jego wyłączny problem. Czekamy na turniej rush vs rush tyle.


    P.S Proszę o usunięcie filmiku z You Tube.
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2011
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Film byl wstawiony poniewaz ukryles jednostki przy czerwonej lini w lesie a wedle zasad nie mozna opierac obrony o czerwona linie. Sedziowie sie z tym zapoznaja i usune a ps. Nie wiedzialem Kaszanko ze jestes az tak zadufana i ze nawet nie mozna bez pytania film z Twoim noobstwem wzucic. Moich przegranych bitew jest sporo i jak dotad nikt nie mial z tym problemow!!! Po przywodcy IPL mozna sie bylo spodziewac wiecej samokrytyki ale coz duma duma duma duma......................... ucierpiala? A moze tak Akta Ci sie marza i pelna cenzura

  9. #19
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    Alku bardzo miło się mi z Tobą grało i nie mam żadnych zastrzeżeń co do Twojej gry a tym bardziej zachowania. Przyznałem się bez niczego do popełnionego błędu w temacie z bitwa, sędziowie co zrobić mieli to zrobili.

    Mógł byś nie ubliżać mi jeżeli ja do Ciebie nic nie mam? Wyskakujesz na mnie z jakiego powodu? Że źle zagrałem? Bez przesady trochę KULTURY.

    P.S nie jestem w Imperium

    P.S 2 Repki z zastrzeżeniami wysyła się do sędziów a nie na YT.

    Tyle ode mnie. Dziękuje
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  10. #20
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    233
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy jest faza ostrzału i czy konie mają prawo patatajać.

    AlekPL ---> widzę, że lubisz "arguing in your spare time"
    Wobec tego z dedykacją dla Ciebie:
    http://www.youtube.com/watch?v=bPiRyjaku9w

    Natomiast Twoje dość chamskie wyzwiska pod adresem Williama są o tyle całkowicie nietrafione, że (abstrahując już nawet od tej konkretnej sytuacji) to po prostu bardzo sympatyczny gracz z dystansem do tej całej zabawy, którego wielu innych zdało się gdzieś niestety zgubić.
    All science is either physics or stamp collecting.
    [-TotalWarRebels-]
    Total War Rebels: http://s4.invisionfree.com/TWRebels

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2012, 20:11
  2. Jakie frakcje nie mają pieszych łuczników ?
    By grattz in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2011, 11:57
  3. 9 maja - Dien Pobiedy
    By Gajush in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 23:44
  4. Przedłużony deadline - wtorek, 4 maja
    By roman zabawa in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-04-2010, 23:00
  5. Maraci i różne sposoby ostrzału
    By Sareth4 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-01-2010, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •