Zobacz wyniki ankiety: Czy chcę uczestniczyć w projekcie stworzenia wielkiego polskiego rodu w FotS?

Głosujących
0. Ankieta zamknięta
  • Nie, nie chcę tworzyć wspólnego rodu w Fots, Polacy nie są zdolni do współpracy między sobą

    0 0%
  • Tak, chcę uczestniczyć w stworzeniu wielkie polskiego rodu w FotS, wszyscy na to zasługujemy

    0 0%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Wspólny polski ród w FotS

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Wspólny polski ród w FotS

    Witam wszystkich forumowiczów

    Od jakiegos czasu prowadzimy dyskusję nad stworzeniem wspólnego, polskiego rodu w FotS. Zachęcenie do współpracy kilku, czy też kilkunastu polskich klanów grających w Szoguna2 i inne części Total War, jak również wielu niezrzeszonych dobrych polskich graczy, aby pod jednym sztandarem połączyć siły i zdominować światową scenę FotS tworząc wspólny polski ród może wydawać się początkowo bardzo trudnym trudnym zadaniem. Nie znamy obecnie bardzo wielu szczegółów dotyczących nowej gry. Nie wiemy przecież czy będzie to gra, na którą warto wydać pieniądze (choć na pewno wielu z was i tak już ją kupiło), w którą warto grać (i tak będziecie grali, to wiem) i ile będzie miała wkurzających bugów. Tego teraz nie osądzimy. Wszyscy mamy też świadomość antagonizmów, które czasami pojawiają się pomiędzy różnymi graczami czy klanami, ale czy takie drobne "prztyczni w nos" mają oznaczać, że nie jesteśmy z sobą w stanie współpracować?
    Przebywanie w grupie zawsze jest związane z tym, że pewne osoby lubimy bardziej, od innych wolimy trzymać się z daleka. Możecie to dostrzec tak w życiu prawdziwym jak i wirtualnym, bo przecież w każdym klanie są ludzie cieszący się naszą większą czy mniejszą sympatią. Ta zasady tyczy się tak samo klanu małego, średniego, czy tak wielkiego, jaki moglibyśmy wspólnie stworzyć. Najważniejsze jest jednak to, że mimo różnych tarć, większych czy mniejszych zawsze powoli trzeba iść do przodu, podejmować nowe wyzwania.
    Erazm z Roterdamu powiedział bardzo mądrze, że: "Chcieć, znaczy móc" i wiem, że najważniejszą rzeczą, jakiej potrzebujemy, żeby stworzyć wielki polski ród w FotS i wspólnie pokazać, kto jest najlepszy na świecie w FotS, jest tylko nasza dobra wola.

    Uczestnicząc w tej ankiecie nie zaprzątajcie sobie myśli tymi wszystkimi szczegółami, które pojawiały się czasem podczas poprzednich dyskusji, dotyczyczących np. skruktury rodu, zasad współpracy czy naboru do rodu. To są naprawdę szczegóły, które mamy jeszcze czas dokładnie omówić żeby wypracować wspólnie zadawalającą nas wszystkich koncepcję. Żeby jednak dalej o tym rozmawiać musicie odpowiedzieć zgodnie z tym co wam mówi serce, na jedno pytanie: Czy chcę uczestniczyć w projekcie stworzenia wielkiego polskiego rodu w FotS?
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  2. #2
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Powinienes dac trzecia opcje
    "Tak chce uczestniczyc w.....ale polacy nie sa zdolni do wspolpracy miedzy soba" :!:
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Jeśli będzie ten klan a ludzie nie będą mogli się zgodzić to i tak będzie porażka więc nie jest to aż tak potrzebne
    A ankieta zbugowana, wcześniej na turnieju morskim też tak było więc coś musiało się popsuć na całym forum
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    To możemy przecież pisać na co głosujemy: Tak, chcę uczestniczyć w stworzeniu wielkie polskiego rodu w FotS, wszyscy na to zasługujemy. Jednak i tak wszystko zależy, przede wszystkim od mocniejszych klanów.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Obecnie funkcja ankiety faktycznie nie działa, prawdopodobnie z przyczyn technicznych, ale przecież każdy może napisac odpowiedź na postawione pytanie, jak to słusznie Aro zauważył, a zagłosować może gdy już forum będzie działać poprawnie.
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  6. #6
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Tak, chcę uczestniczyć w stworzeniu wielkie polskiego rodu w FotS.

    Od strony Orga, członkowie grupy na pewno mogą liczyć na dział zamknięty z dostępem tylko dla członków. Obecnie działa grupa społeczność_tw.org.pl jednak nie jest ona zarządzana. W nowej grupie można to zmienić, kwestia ustalenia ram i zasad napływu nowych graczy oraz podejmowania decyzji.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    opcję pierwszą wybieram ja
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Nie mam zamiaru współpracować z SB, są (cenzura), dyskredytują na każdym kroku HoE co widać w stronniczym sędziowaniu i zachowaniu samych graczy Sb w turnieju Shogun 2 contra,
    jedynym możliwością współpracy z SB jest zjechanie tych (cenzura) w bitwie aby czuli się jeszcze bardziej poniżeni

    przykłady:
    taki Rafi wyzywa na honorowy pojedynek a potem sam się na niego nie stawia żałosne buhahaha
    promocja Pyzy w turnieju za konny spam i danie walkowera pomimo tego ,że Pyza odmówił walki żałosne buhahaha
    Obi Wan twierdzi ,że HoE da sobie wyciąć za zwycięstwo buahaha Sb żeby z nami wygrać sięga rynsztoka buhahaha

    Żadnej współpracy z klanem SB , który paktował z Moskalami żeby nas wyrzucić z ligi
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  9. #9
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Mimo wszystko nie pochlebne wyrażanie się publicznie o innym klanie nie świadczy też najlepiej o Tobie. A jeśli chodzi o sędziów w turnieju to tylko jeden z czterech jest z SB . Zaskoczony ?

    Ustne ostrzeżenie , nie obchodzi mnie co macie ze sobą , ale ja nie zauważyłem , żeby ktokolwiek z SB używał dość nieprzyjemnych słów w stosunku do Ciebie toteż i Ty nie masz prawa tego robić. A już w szczególności na forum dla całej społeczności polskiej grającej w tą serię .
    [-TotalWarRebel-]

  10. #10
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    LOL :shock: żydomasoneria z "SB" atakuje! 8-)

    Pomysł nie ma sensu chociaż oczywiście jestem za
    z tego co ja wyczytałem z postów na tym forum to niestety widać że o ile SB jako tako dąży do takiego celu to jednak brak wzajemnego szacunku przejawia się na każdym kroku przykład post krezusa ale jak zauważył Sareth SB przynajmniej nie bluzga na każdym kroku
    Cytat Zamieszczone przez krezus
    dyskredytują na każdym kroku HoE
    heh czytając posty wyrobiłem sobie nieco inne zdanie ale zachowam je dla siebie i nie będe krzyczał kończąc zdanie "buhahaha"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sprzęt pod Fots
    By seba225 in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 19:30
  2. [FOTS] Multiplayer 2.0
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 12:12
  3. Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)
    By Zawisza in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 11:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •