Zobacz wyniki ankiety: Czy chcę uczestniczyć w projekcie stworzenia wielkiego polskiego rodu w FotS?

Głosujących
0. Ankieta zamknięta
  • Nie, nie chcę tworzyć wspólnego rodu w Fots, Polacy nie są zdolni do współpracy między sobą

    0 0%
  • Tak, chcę uczestniczyć w stworzeniu wielkie polskiego rodu w FotS, wszyscy na to zasługujemy

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wspólny polski ród w FotS

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gliwice
    Postów
    849
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Cytat Zamieszczone przez krezus
    Nie mam zamiaru współpracować z SB, są (cenzura), dyskredytują na każdym kroku HoE
    jedynym możliwością współpracy z SB jest zjechanie tych (cenzura) w bitwie aby czuli się jeszcze bardziej poniżeni
    Żadnej współpracy z klanem SB , który paktował z Moskalami żeby nas wyrzucić z ligi
    Krezus , całe szczęście jesteś tylko "pionkiem" w HoE i Twoje zdanie jest mało ważne. Twoje zachowanie i wypowiedzi są lekko irytujące i po prostu prostackie biorąc pod uwagę Twoje wykształcenie
    Co prawda nie zawsze jest nam po drodze ale takiej aroganci , wulgaryzmu nie słyszałem od nikogo zarówno w SB jak i HoE, żal :?

  2. #12
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie. Sądzę, że z powodu braku szerszego zainteresowania tematem założenie wspólnego klanu raczej jest niemożliwe. Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle. Niestety okazało się, że jako Naród jesteśmy do (...). Życzę wszystkim miłej zabawy w FotS. Jako autor tematu proszę o jego zamknięcie.
    Adeptus Mechanicus Departamento Manufacturum

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Wspólny polski ród w FotS

    Proszę
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Sprzęt pod Fots
    By seba225 in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 20:30
  2. [FOTS] Multiplayer 2.0
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 13:12
  3. Fall of Samuraj-Total War Poland (wspólny ród Steam?)
    By Zawisza in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •