Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

  1. #31
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    No to jeśli raz jest tak ,a raz tak to nie wykluczone, że mnie też mógł działać.To raz.
    Dwa. Jeśli coś działa, a za chwile może nie działać - nie z winy osoby to jak tu o godne turnieju, sprawiedliwe warunki?
    Ja np już widzę "zrobił kabla", "zrobił crasha, bo przegrywał", "uciekł" i wiele innych niesmaków.
    Jeśli faktycznie masz sprawny awatar to JA to to rozumiem tak, że o godzinie 3:57 wchodzisz i grasz bez problemu.
    Także jeśli masz Krezusie sprawnego awatara to JA daję Ci już teraz walkowera bez pytania sędziów i życzę Ci gl i hf dalej, ale jeśli masz tak samo jak ja - to bez sensu bo gra nie jest sprawna w 25% nawet.

    Yo.

  2. #32
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    No Zib dlaczego tak nieładnie przekręcasz bieg wypadków................po takim graczu spodziewałem się, że nie................
    Był temat zrobiony przez sędziów i nie napisałeś ,że masz problemy z avatarem! Ja o swoich problemach pisałem tydzień wcześniej......
    prosiłem o decyzje......prosiłem o zawieszenie turnieju ale sędzia Wielki Mistrz zasugerował,że mam się wycofać......prosiłem o przedłużenie terminu...........opisałem całą sytuację. Milczałeś.

    Dostałbyś walkowera ale nagle po tej małej poprawce zaczął mi działać stary avatar i dopiero wtedy odpowiedziałeś ,że nie możesz zagrać!!!
    W dodatku sędziowie specjalnie z tego powodu przedłużyli rozgrywkę o 1 dzień.....................przecież to wszystko jest zapisane.........
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Broń Boże nie przyjąłbym takiego walkowera. Następny mecz Twoim zdaniem jakbym zagrał z niesprawnym Szogunem?
    Sam pisałem przecież z Twojej prośby do Amroda o przedłużkę, i też mu mówiłem o problemie swoim, a on jest też sędzią. Uznałem że tyle wystarczy. Dziś też mu napisałem że mi nie działał i nigdy nie działał. Nie grałem na pewno na walkowera, z resztą gdybym był taki już ze Squnikiem wziąłbym darmowe zwycięstwo. Jestem tu po to by pograć, pobawić się i poniekąd sprawdzić. Zwycięstwo samo przyjdzie jeśli się będzie wystarczająco dobrym- nie jestem łasy na tytuły więc nie te drzwi Krezus
    Przyznaję Ci jednak rację powinienem także coś odp, jednak od kiedy zawieszono nawet tu nie zaglądałem(oczywiście to żaden argument).Zawsze informowali mnie koledzy z klanu o jakiś postępach.
    Yo.

  4. #34
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Nieważne. I tak już po sprawie.
    Ja Amrodowi opisałem całą sytuację i nic nie mogę na to poradzić............chciałem zagrać, robiłem ile mogłem.
    Z drugiej strony to nieco inaczej wygląda bo ja nie jestem z Wami w kontakcie.

    ps. )))) przed chwilą działał mi nowy avatar .........teraz znów żaden)))))
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  5. #35
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Mnie po prostu łatwiej było napisać na steam niż na forum. Z natury jestem leniwcem. Sądzę jednak, że żaden walkower nie wchodzi na ten moment w grę przy najmniej przyznany na moją korzyść.

  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Jaka jest w koncu decyzja sedziów
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  7. #37
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Twórcy Shoguna 2 sprawili nam nie lada niespodziankę w związku z tą dużą aktualizacją na premierę dodatku. Mamy dziwną sytuację, że albo gra działa, nie działa, działa z problemami, raz działa, raz nie działa. Do wyboru do koloru.

    1. W Regulaminie nie jest napisane co robić w przypadku, gdy jednemu z graczy gra nie działa, ale z dużym prawdopodobieństwem i biorąc pod uwagę utrwaloną praktykę w innych turniejach, brak technicznej gotowości/ możliwości rozegrania meczu obciąża gracza, który te problemy ma, skutkując walkowerem na rzecz przeciwnika, który nie miał tych problemów (był gotowy do rozegrania meczu). Jest to porównywnywalne do sytuacji, gdzie przeciwnik nie stawia się na umówione mecze w trakcie trwania turnieju (rundy) ze swojej winy. Myślę, że jest to poza wszelką wątpliwością.

    2. Z racji tego feralnego patcha, jego dużej wagi oraz chęcią zapewnienia możliwosci zapoznania się ze zmianami, sędziowie turnieju przedłużyli turniej o ponad tydzień.

    3. Obaj gracze przejawiali aktywność w umawianiu się na mecz. Doszło nawet do sutalenia terminu, gdzie z powodów osobistych nie mógł się stawić Krezus (to było przed patchem), a następnie technicznie nie był gotowy Zib (po patchu). Poboczna sprawa, że faktycznie posty Ziba nie sugerowały problemów, można było jednak to wywnioskować. Gracz nie ukrywał tego.

    4. Sędziowie ogłaszają dodatkowy jeden dzień przedłużki z powodu nierozstrzygnięcia meczu Zib/Krezus i uwaga, bo moze ktoś nie zauważył, Hohn/Mortiner oraz braku jednej bitwy Scooter/Rafi.

    5. Ostatniego dnia Krezus zgłasza, że problem się rozwiązał. Zib zgłosił zastrzeżenie, że może nie być tą prawdą. Myślę, że każdy podzieli taką reakcję, gdzie przeciwnik mając identyczne problemy nie może rozegrać meczu, a następnie w połowie ostatniego dnia zgłasza ich rozwiązanie. Ja, jako sędzia jestem zobligowany do sprawdzenia takiego zastrzeżenia na wniosek uczestnika.

    6. Osoby postronne zgłaszały, że dlaczego nie sprawdziłem, że gra działa Krezusowi odrazu. No Panowie, Niedziela Palmowa. Litości. Ale to nie jest moje wytłumaczenie. O 12.18 piszę posta z propozycją spotkania o danej, wieczornej godzinie, która zazwyczaj pasuje wikszosci graczy (większosć meczy w turnieju była zostawiana na niedzielę wieczór). O 12.50 pisze dodatkowo PW do Krezusa o kontakt. Później dostaję zaproszenie, sorry, nie pamiętam o której, czy miałem czekać przy komputerze 24/24? Sory, nie płacą mi za to, robię to z własnej woli, w swoim wolnym czasie. Może to komuś da cokolwiek do zrozumienia. Około 19 próbowaliśmy rozegrać z Krezusem mecz. Niestety nie było to możliwe. Problem powrócił.
    Pytanie. Co by było gdybym zagrał o 12, a co by było jakby działało i dlaczego właśnie tak a nie inaczej. Nie wiem.
    Jaki jest fakt. Fakt jest taki, że Krezus nie rozwiązał problemu, dlatego ciężko mi przyznać walkowera dla Krezusa za to, że przez kilka godzin gra mu działała.

    7. Powracając do głównego wątku, mamy do czynienia z sytuacją, gdzie dwóch graczy ma nieprzemijające problemy techniczne. Obaj ich nie rozwiązali, obaj przejawiali chęć rozegrania, żaden tych problemów nie przezwyciężył.

    8. Pytanie. Czy runda powinna być dalej przedłużana aż do skutku? Czy mamy czekać na patcha? Nie mam żadnej informacji o tym czy będzie łatka, a najważniejsze kiedy? Czy z kolejnej przedłużki nie wynikają liczne minusy, np. jak ocenić sytuację, gdy obaj gracze będą ciągnęli umawianie się bez widocznych rezultatów. Czy fakt, że jednemu zadziała gra, będzie wystarczającym do przyznania walkowera na jego rzecz? Czy wtedy takie coś jak koneic przedłużki/deadline ma rację bytu? Wydaje mi się, że nie. Prosze zwrócić uwagę, że jednak większośc graczy rozwiązała swój problem i zdołała rozegrać mecz. Może więc, nie jest to tak powszechne.

    9. Pojawiły się głosy postronnych, o zawieszaniu turniejów, przeciąganiu w nieskończoność. Przepraszam, może nie jestem na bieżąco ze wszystkimi turniejami, ale nie pamiętam takiego przypadku. Turniej A1C oferował przedłużki, ale turniej przeszedł dość sprawnie (już nie wspomnę o wysyłaniu powtórek i zamieszczaniu ich w trakcie turnieju), Noble Arena 2 gracza Pariya przewidywał tylko 1 tydzień przedłużki w związku z tymi problemami. Podobnie nie zauważyłem przedłużki w turnieju 2vs2 organizowanym przez RedWarriora.

    10. Podsumowując. Moim zdaniem, jako sędziego głównego, mecz Krezus vs Zib winien zakończyć się obustronnym walkowerem z, niestety, powodów technicznych.

    A tak pół żartem pół serio. Jeżeli chcecie to poczekajmy do ukazania się patcha, kiedyś tam, tylko trzeba pomyśleć o tych graczach, którzy zdążyli rozegrać mecze w swoich terminach. Byłbym również bardzo rad z poinformowania mnie o tym kiedy do takiego faktu dojdzie, tj. rozegrania meczu

    Słowem, czy zainteresowani gracze przyjmują powyższy werdykt o obustronnym walkowerze z powodów technicznych?
    the Sun and the Moon and the end of all time

  8. #38
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Jestem tylko graczem. To decyzja sędziów i postaram się ją uszanować.

  9. #39
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2011
    Lokalizacja
    Bytom
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Zgadzam się.............skoro dziś znow mi nie chodzi avatar walkower na moja korzyśc bylby mocno kontrowersyjny i stawiałby mnie w nieciekawej sytuacji.

    Po ustapieniu problemow technicznych chetnie rozegram mecze Zibem w ramach honorowych pojedynkow..............moga być ciekawe bitwy jak z Alkiem( gdzie doslownie w kazdej bitwie o wyniku decydowal mały blad a wynik kazdej z 3 bitew mogł byc zupelnie inny dla każdej ze stron)
    ''Nigdy nie umierałbym za swoje przekonania, bo mogę się mylić'' Bertrand Russell
    ''Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.'' Benjamin Franklin

    Hussars of Eternity


    http://hussarsofeternity.xippy.co.uk

  10. #40
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Runda 5 - -HoE- krezus vs {SacredBand}Zib

    Ja tak powiem odnośnie tego że gra raz działa raz nie - otóż od 13 do 17 grałem non stop bez żadnego problemu, poszedłem do kościoła, wracam o 19:30 i gra nie działa w sensie że nie mogę zagrać dobieranki ani na liście.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Runda 6 - {SacredBand}Mortiner vs {SacredBand}Scooter
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 16:12
  2. Runda 4 - mecz AB - HoE Alek 2:1 HoE krezus
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-03-2012, 23:20
  3. Runda 3 - mecz U - {SacredBand}Mortiner 1:2 -HoE- Krezus
    By Amrod in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-03-2012, 15:53
  4. Runda 2 - mecz G - {SacredBand}DonVega 0:2 -HoE-krezus
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 23:29
  5. Runda 2 - mecz J -{SacredBand}pyza 2:0 {SacredBand}Inferno
    By piterus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •