Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Extended Cultures (XC) 4 1.1

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Podczaszy Awatar BlackWood
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Cambridge UK
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Extended Cultures (XC) 4 1.1

    Witam chciałem wam droga uszczuplona społeczności RTW, przedstawić Extended Cultures (XC). Według mnie bardzo świeżą i miodną modyfikacje, takie połączenie EB, DTW czy RTR.
    XC powstawał w bólach i cierpieniach,sami twórcy piszą o dużej pracy która trwała "latami", czy się opłacała? Owszem! Gdyż XC to według mnie bardzo wciągająca modyfikacja, początki moda były jak zawsze błahe- sub mod- który tworzyła garstka pod Extended Greek Mod (XGM). Jednak własne pomysły i chęć stworzenia czegoś więcej dały rezultaty w postaci Extended Cultures (XC) w wersji 1.04 (Dodam tylko że team jest tak prężny że co jakiś czas numerki mogą się zmieniać!).
    Jednak do rzeczy, standardowo modyfikacja rzuca nas w wir 275 p.n.e to kampania główna, mamy jeszcze do wyboru oddzielne scenariusze, ale to już sami ocenicie-Grając w nie! Właściwie nic nowego jeśli chodzi o frakcje się nie zmienia, mamy do wyboru : Celtów, Rzymian , Kartagińczyków ,Greków czy Wschodnie Królestwa, to co jest nowe moim skromnym zdaniem, to sama kampania i ogrom zmian jakie zostały wprowadzone, widać to już w po niespełna 30 min gry.

    Team chwali się że wprowadził nowe AI, napisał masę nowych skryptów ,dodał nowe budowle, zmienił znacznie gameplay i powiem wam ma rację! Dawno nie grałem w lepszego moda! Tak sobie myślę ,kurcze czy coś jest w stanie mnie jeszcze zaskoczyć jeśli chodzi o serię RTW Wychodzi na to że tak i XC zdecydowanie spełnia to kryterium.
    Takim małym minusem są jednostki, niestety w teamie XC podobno nie ma dobrych grafików, więc jednostki są posklejane z różnych modyfikacji , nawet z podstawki. Ale nie zrażajcie się tym, reszta jest warta waszego czasu, a wiem o czym pisze, sam mam go bardzo mało .

    Co oferuje modyfikacja:
    *nacisk na handel sam rozwój państwa!
    *nowe budowle i ich znaczenie!
    *AI!(duży nacisk na realizm na polu bitwy, nowe animacje itd.)
    *koszty utrzymania wojska,
    *różnice kulturowe(świątynie itd)
    *poprzez nowe skrypty, gra często potrafi zaskoczyć!
    *wiele innych zmian które sami zobaczycie prowadząc swoje podboje,
    *świeże pomysły np. lokalny gubernator (rekrutowany generał), nie może pływać statkami razem z wojskiem! Zaszczyt ten przysługuje tylko członkowi rodziny!
    * MOD DZIAŁA SAMODZIELNIE NIE NADPISUJE ORYGINALNYCH PLIKÓW GRY!

    Download : https://www.twcenter.net/forums/foru...-Cultures-(XC)

    Bezpośredni odnośnik:
    https://www.moddb.com/mods/extended-...s-v-version-11
    Ostatnio edytowane przez Piter ; 07-04-2021 o 19:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •