Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 227

Wątek: War Thunder

  1. #211
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Lublin
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Ano. Czasami są takie dni, kiedy to gra uzna, iż choćbyś wytłukł z połowę przeciwników, to i tak masz przegrać. W następnej grze twój samolot nagle gorzej się sprawuje, czy to masz wrażenie, iż twój samolot ma w tej bitwie zaniżone osiągi, czy to w jeszcze kolejnej zamiast strzelać pociskami, sądzisz, że twoje działka plują ryżem itd.
    Nie wiem czemu, ostatnio coś dobrze mi się gra czołgami. Celny strzał z PzKpw. IV Ausf.H eliminuje przeważnie każdy wraży tank. Do III ery w miarę wszystko dobrze funkcjonuje, później zaczynają się pojawiać w nadmiernym stopniu wszelakie cuda-wianki.

    Nadeszła nowa aktualizacja. A w niej wiele zmian.

  2. #212
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Zepsuli tą grę po całości. Wróciłem do tej gry po 3 miesiącach i same porażki. Nowy system RB bez markerów, nowy system sterowania samolotami na myszy. Ja rozumiem że na RB można to jeszcze jakoś wytłumaczyć, ale żebym na AB nie mógł usiąść człowiekowi na ogonie i go zestrzelić to już lekka przesada. Rozbiłem przy tej próbie samolot bo mi się kiwał na wszystkie strony jakbym był pijany i w końcu przywaliłem o ziemię. Czas odłożyć grę na kolejne kilka miesięcy, to może coś poprawią w międzyczasie.
    A jakimi samolotami probowales? Bo to ma duże znaczenie - Samoloty amerykanskie slabo manewruja i sa ciezkie jak czolgi i mam z nimi taki wlasnie problem jak opisujesz (te z 1 ery). Poprobuj inna nacja - japonczycy maja fajne maszyny, ale slaba sila ognia.


  3. #213
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Już doszedłem o co chodzi. Przy nowych patchach zmieniło mi z automatu ustawienia sterowania myszką. Nie miałem włączonego wygładzania ruchów dlatego każdy ruch myszki powodował niekontrolowaną reakcję samolotu doprowadzając na końcu do rozbicia. Teraz jest już tak jak było.
    nie zmienia to faktu, że coraz mniej rzeczy mi się podoba w tej grze. Np W RB mój tygrys zostaje rozwalony z bardzo dużej odległości jednym pociskiem 76mm wystrzelonym przez jakiegoś hamburgera w płytę czołową. Hmm ciekawie nam to zaczynają balansować. Wcześniej na RB nie było takich kwiatków.

  4. #214
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Gadziny tworzą film wojenny. Trailer wygląda dobrze, choć zbyt holiłódzko, no ale takie czasy... jak żyć panie premierze, jak żyć!

    http://www.dom1n.com/newsy/gaijin-tworzy-film-wojenny/
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  5. #215
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    nie zmienia to faktu, że coraz mniej rzeczy mi się podoba w tej grze. Np W RB mój tygrys zostaje rozwalony z bardzo dużej odległości jednym pociskiem 76mm wystrzelonym przez jakiegoś hamburgera w płytę czołową. Hmm ciekawie nam to zaczynają balansować. Wcześniej na RB nie było takich kwiatków.
    Jako że gram tymi Hamburgerami to o ile nie trafiłeś M4A3 76 W HVSS, którego pociski mają coś koło 240 mm penetracji i wchodzą w Tygrysa prawie zawsze nawet pod kątem to na pozostałych 76-kach musiałeś po prostu trafić na graniczny zasięg penetracji 100mm. Co nie zmienia faktu, że balans jest taki że Sheramny 76mm mają BR 5.0 (poza wspomnianym HVSS) i są znacznie gorsze od Tygrysów i Panter (od Panter to nawet bardziej, bo pochyłego pancerza przedniego nie da rady przebić nawet z bliska) a w 90% walk właśnie na Tygrysy się trafia i na dużych otwartych mapach amerykańce bardzo rzadko wygrywają. Mam zarówno Tygrysa jak i Shermany więc testowałem z obu stron.
    Pora odpalic Weapons of Victory i zobaczyc co tam pozmieniali

  6. #216
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Też zauwazyłem dziwne zmiany balansu - szybciej się ginie...

    Ale zdarzają się wyjątki 3 razy się naprawiałem zanim mnie wkońcu ustrzelili! LOL




  7. #217
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    OK juz wszystko jasne -> http://warthunder.com/en/devblog/current/781
    Dosc duzo sie zmienilo po patchu - niestey zmienili penetracje a nie zmienili BR wiec jest tak sobie z niektorymi czolgami.

  8. #218
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Tak widać to bardzo, Poza tym losowanie czołgów przeciwnika ma duze znaczenie. Na czołgach początkowych gra się bardzo łatwo bo wszyscy mają w miare wyrównane maszyny, ale na wyższych WB rożrzut jest tak duży że cięzko się gra.
    Dodatkowo czołgi rosyjskie z 2 ery masakrują prawie wszystko w swoich okolicach - T34

    Tu wrzucam coś o samolotach niemieckich - czas przeładowania to masakra w ich przypadku, ale sa szybkie i zwrotne.

  9. #219
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Końcówka I ery
    Ładnie ich objechałem


  10. #220
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Ktoś wie dlaczego bitwa została przegrana? Bo nie kumam tego...


Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •