Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ACN vs blackhand

  1. #1
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    ACN vs blackhand

    Cytat Zamieszczone przez AleCzemuNie
    Prosimy o rozstrzygnięcie sporu mojego i blackhanda

    Wygląda to tak że ja,Dania,będąc w sojuszu z Anglią blacka,w swojej turze wylądowałem moją armią na jego terytorium(mając do tego prawo).Po czym wypowiedziałem wojne wasalowi Anglii,Szkocji.Black w tej sytuacji zerwał sojusz ze mną,co według mnie powinno dać mi 2 tury bez ataku blacka na mnie,black uważa że może atakować od razu.
    Tak więc rozchodzi się o to że wylądowałem w Brytanii,przed wypowiedzeniem przeze mnie wojny Szkocji oraz Anglii mnie,i pytanie kto tu jest poszkodowany,kto może atakować a kto nie?

    Chyba wszystko wyjaśniłem dobrze,w razie czego ja lub black coś dodamy

    Prosimy o werdykt,gdyż nie ma MG w WK 31.
    Moim zdaniem ACN tuz po zerwaniu sojuszu przez blackhanda powinien opuscic jego teren. Jesli to zrobi, blackhand czeka 2 tury, w przeciwnym wypadku uznajemy, ze pozostajac na jego terenie ACN go zaatakowal (bo wejscie na teren kogos, z kim nie mamy sojuszu oznacza wojne) i wtedy backhand moze atakowac od razu.

    Jak uwazacie?
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Avasil
    Dołączył
    Sep 2010
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    1 993
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 61 podziękowań w 33 postach

    Re: ACN vs blackhand

    Też mi się tak wydaje, tylko nakaz opuszczenia(wykorzystanie swojej pozycji od razu do ataku na blackhanda z jego ziem byłoby trochę niefajne..) albo po prostu od razu jest to atak na blackhanda.

    Proponuję właśnie, aby ACN zdecydował, czy od razu atakuje(wypowiada wojnę), czy zgadza się opuścić ziemie Anglii w tej turze, jeżeli decyduje na atak, to może to teraz zrobić blackhand. Ale nie wiem, czy trochę nie przekombinowałem ;p

  3. #3
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach

    Re: ACN vs blackhand

    podzielam opinię Joopitera

  4. #4
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: ACN vs blackhand

    Regulamin jest regulaminem. Zawzięcie walczyłem z prowadzeniem tej głupiej zasady z tożsamością sojuszu i prawem przemarszu. Wielokrotnie byłem ofiarą sytuacji, gdy regulamin przewyższał słuszność. I zgodnie z zasadami gracz, któremu wypowiadany jest pakt ma prawo do natychmiastowego ataku. Może również z tego prawa nie skorzystać i wycofać się z ziem angielskich, co da mu dwie tury na przygotowanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •