Strona 189 z 190 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 881 do 1 890 z 1892

Wątek: MOS 1.7 i 1.6.2 dyskusja

  1. #1881
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Witaj. Mos czasami tak ma. Pokombinuj usuń plik map.rwm z base moda. Wczytaj save rusz jakiegoś agenta i zapisz i odpal grę i bitwę. Jak to nic nie da po kilku próbach to użyj konsoli i auto_win attacker inaczej stracisz całą grę.

  2. #1882
    Chłop
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Rozumiem tylko, że kiedy przychodzi tura haradu to jedyne co się dzieje to ekran skierowuje się na Minas Tirith i dalej nic. Nawet nie wyskakuje ekran prezentujący armie i stostunek armii więc nie mam możliwości wpisania do konsoli. I to nie jest pierwsza taka sytuacja. Już kilka razy gra zawieszała mi się dokładnie w momencie ataku wroga i musiałem wszystko zaczynać od nowa.

  3. #1883
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Rób savy co kilka tur. Zmieniaj nazwy savów. Włącz togle_fow na moment. Niektórych bugów niestety nie da się obejść. Spróbuj DaC 2.2 jak dla mnie sporo lepszy niż dawno nie rozwijany MOS. Szkoda, ze w MOS zatrzymali się na 1.7. Masz wszystkie fixy wgrane? 5 ich jest.

  4. #1884
    Chłop
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Napewno mam kilka ale nwm czy wszystkie. Chyba się przerzuce na DaC dzięki za pomoc.

  5. #1885
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No to mam pytanie co do MOS 1.6.2 - jak zainstalować tego moda na wersję Steam Third Age'a? Bo poradnik na początku nic nie mówi o steamowej wersji. Poza tym przy zmianie ścieżki tworzy katalog SEGA/Medieval II/mods/Third Age i zawartość MOSa.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #1886
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Tak jak w instrukcji, kopiujesz zawartość do katalogu z TA, u mnie tak robiłem. Tradycyjnie posiłkuję się screenem
    edit:
    Tobie o starszą wersje chodziło, tak z rozpędu napisałem, robisz jak w instrukcji
    u mnie by było tak, przy wersji 1.6.2.
    i:\SteamGry\steamapps\common\Medieval II Total War\

    Polecam wersję ostatnią, jak widać prosta w instalacji


    Kiedyś, to zainstalowałem i mam święty spokój z modami na steama
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post464779
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #1887
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Ostatnio skaczę po całej serii i dalej uważam, że ta modyfikacja ze spolszczeniem i modyfikacjami orgowymi spokojnie się broni pod każdym względem, nawet wśród słit fikaśnych 3K, czy Młotków. Można grafikę podciągnąć do bitew, ja tak pokombinowałem pod kartą plus sugestie z filmiku, choć jest trochę zachodu, fajnie by było jakby ktoś znający biegle angielski przetłumaczył co i jak?
    Może Pan Kolega Szlachetny Nezahualcoyotl?


    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  9. #1888
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    jest problem z third age total war, mam wersje oryginalną medievala 2 kingdoms z steama 1.52 i zainstalowałem third age total war 3.0 potem 3,2 patch . Tylko MOS 1.7, działa dobrze, wszystko ok ale crashuje się bardzo często przy bitwach jest błąd "Napotka'.

  10. #1889
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez konrad30 Zobacz posta
    jest problem z third age total war, mam wersje oryginalną medievala 2 kingdoms z steama 1.52 i zainstalowałem third age total war 3.0 potem 3,2 patch . Tylko MOS 1.7, działa dobrze, wszystko ok ale crashuje się bardzo często przy bitwach jest błąd "Napotka'.
    Tak na szybkiego ci skopiowałem z twcenter co zrobić, masz po angielsku, powinieneś uradzić, gdzieś też w temacie Araven wyjaśniał po naszemu co robić.

    Battle crashes in MOS
    For battle crashes in MOS, you can try this:

    1. Disable daylight saving settings, if you have Windows 7, 8 or Vista, go to Control Panel, Clock, Date and Time, Change the settings for date and time, Change time zone, uncheck "Automatically adjust clock for Daylight Savings time".

    If you have Windows XP, simply double click the “clock” time display in the lower right of the windows task bar. In the “Date and Time Properties” dialog box click on the “Time Zone” tab. Below the map uncheck the box labeled “Automatically adjust clock for daylight saving time.”


    ------------------------------------------------------------------------------------
    Before playing:

    - It is recommended to use the cleaner.bat before playing.
    - If you want custom battle heroes, you should use the CG-launcher to make this available or to turn it off.
    - If you want to use the "Arnor from the start" function for Eriador properly, use the FAR launcher.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  12. #1890
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    mam win 10. Mam po polku spolszczenie do Mosa z stąd. I nwm gdzie można ten auto zapis wyłączyć :/.

Strona 189 z 190 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 856
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 20:57
  2. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31
  3. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51
  4. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 892
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 09:36
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 18:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •