Strona 178 z 190 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 771 do 1 780 z 1892

Wątek: MOS 1.7 i 1.6.2 dyskusja

  1. #1771
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaizdud Zobacz posta
    Cześć.
    Czy zdarza się to w każdej kampanii niezależnie od tego jaką rasą grasz ?
    Czy próbowałeś Ty grać Isengardem i zdobyć Helmowy Jar ?
    Czy próbowałeś odpalić pojedynczą bitwę o Helmowy Jar ?

    Możesz spróbować standardowo usunięcie pliku map.rwm z folderu base i potem odpalenie Cleanera z głównego folderu moda.
    Zagraj wtedy szybko od nowa i zobacz czy nie crashuje.
    Wiec tak:
    - zdarza się w każdej kampanii
    - próbowałem i po pojawieniu się ekranu ,, zajmij, spladruj, wyrznij" nie ważne w co klikne wywala
    - próbowałem i działała

    Usunąłem ten plik i problem dalej jest

  2. #1772
    Chłop Awatar kaizdud
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Michu92 Zobacz posta
    Wiec tak:
    - zdarza się w każdej kampanii
    - próbowałem i po pojawieniu się ekranu ,, zajmij, spladruj, wyrznij" nie ważne w co klikne wywala
    - próbowałem i działała

    Usunąłem ten plik i problem dalej jest
    Jak grałem DALE doszło do potyczki, w której regularnie wywalało mi czarny ekran i oczywiście program przestał odpowiadać, zakończ proces... Poradziłem sobie przez odpalenie gry jako administrator.
    Spróbuj też wyłączyć kontrolę użytkownika w Windowsie, niektórym to pomagało w podobnych przypadkach.

  3. #1773
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez kaizdud Zobacz posta
    Jak grałem DALE doszło do potyczki, w której regularnie wywalało mi czarny ekran i oczywiście program przestał odpowiadać, zakończ proces... Poradziłem sobie przez odpalenie gry jako administrator.
    Spróbuj też wyłączyć kontrolę użytkownika w Windowsie, niektórym to pomagało w podobnych przypadkach.
    Dalej nic :/
    Jak chce uruchomić jako administrator to mod w ogóle nie chce się włączyć, wyłączenie kontroli też nic nie daje a Cleaner też nie działą bo wyskakuje że nie można odnaleźć pliku map.rwn...

  4. #1774
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Na 100% masz 5 fixów zainstalowane do MOS 1.7 ? Podaj lokalizację moda pełną i system operacyjny jaki masz. W mojej kampanii Isengard zdobył Helmowy Jar i było ok.

    Map.rwm się powinien odtworzyc po ponownym odpaleniu kampanii, po użyciu cleaner wczesniej lub po ręcznym usunięciu map.rwm

  5. #1775
    Chłop Awatar kaizdud
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Michu92 Zobacz posta
    Dalej nic :/
    Jak chce uruchomić jako administrator to mod w ogóle nie chce się włączyć, wyłączenie kontroli też nic nie daje a Cleaner też nie działą bo wyskakuje że nie można odnaleźć pliku map.rwn...
    Nie zgodzę się z tym, że Cleaner nie chce się otworzyć bo nie ma pliku map.rwn ponieważ Cleaner wyrzuca tylko komunikat informacyjny, który ignorujesz i wciskasz powiedzmy enter, żeby kontynuował działanie.

    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Na 100% masz 5 fixów zainstalowane do MOS 1.7 ? Podaj lokalizację moda pełną i system operacyjny jaki masz. W mojej kampanii Isengard zdobył Helmowy Jar i było ok.

    Map.rwm się powinien odtworzyc po ponownym odpaleniu kampanii, po użyciu cleaner wczesniej lub po ręcznym usunięciu map.rwm
    Tak jak radzi Araven, sprawdź, czy zainstalowałeś fixy do MOS 1.7 oraz podaj ile zajmuje folder z MOSem i jaka jest lokalizacja.
    Podpowiem, że u mnie MOS jest na oddzielnej partycji niż system i zajmuje dokładnie 12.9 GB. Gram już czwartą kampanię solo i drugą w hot seat i Helms Deep można zdobyć normalnie.

    Pytanie dodatkowe: A próbowałeś zdobyć Helms Deep inną rasą np. Ludźmi z Dunlandu?

  6. #1776
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Na 100% masz 5 fixów zainstalowane do MOS 1.7 ? Podaj lokalizację moda pełną i system operacyjny jaki masz. W mojej kampanii Isengard zdobył Helmowy Jar i było ok.

    Map.rwm się powinien odtworzyc po ponownym odpaleniu kampanii, po użyciu cleaner wczesniej lub po ręcznym usunięciu map.rwm
    Wszystkie 5 fixów zainstalowane, system: Windows 7 a lokalizacja moda: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Medieval II Total War\mods i zajmuje 12.3 GB. Do pulpitu wywala bez względu jaka frakcja zdobywa Helmowy Jar, jak gralem Wysokimi Elfami i Leśnymi Elfami to zawsze był to Isengard ale spróbowałem zdobyć twierdzę Gondorem i Dunlandem i pulpit za każdym razem. Ten sam problem występuje przy próbie zdobycia Edoras
    Ostatnio edytowane przez Michu92 ; 26-05-2016 o 11:20

  7. #1777
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Problemem często jest instalacja na dysku systemowym w Program Files, Win7 chroni ten katalog i czasem nie wszystko z moda się zainstaluje. Mnie mod zajmuje 12.4 GB na Win10, ale nie na steam, ale to nie powinno mieć znaczenia jakby nieco Ci brak, spróbuj wyłączy c UAC w Win7 czyli kontolę konta użytkownika i zainstaluj TATW 3.2 i MOS ponownie. Jak nie pomoże to ew. spróbuj poza Program Files zainstalować.

  8. #1778
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Problemem często jest instalacja na dysku systemowym w Program Files, Win7 chroni ten katalog i czasem nie wszystko z moda się zainstaluje. Mnie mod zajmuje 12.4 GB na Win10, ale nie na steam, ale to nie powinno mieć znaczenia jakby nieco Ci brak, spróbuj wyłączy c UAC w Win7 czyli kontolę konta użytkownika i zainstaluj TATW 3.2 i MOS ponownie. Jak nie pomoże to ew. spróbuj poza Program Files zainstalować.
    Ech czyli muszę odinstalować całego Steama i zainstalować go i Medka i TATW z MOSem na dysk D? :/

  9. #1779
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Nie musisz odinstalować steama ale medievala i moda juz raczej tak

  10. #1780
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A czy wyłączenie kontroli użytkownika będzie miało jakieś konsekwencje? Tzn czy będę mógł normalnie korzystać z neta czy nie zleca się wirusy

Strona 178 z 190 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 856
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 19:57
  2. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  3. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  4. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 892
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 08:36
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •