Strona 179 z 190 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 781 do 1 790 z 1892

Wątek: MOS 1.7 i 1.6.2 dyskusja

  1. #1781
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Wyłącz tylko na czas instalacji. Przed wirusami UAC Cię raczej nie ochroni, tylko dobry antywirus daje szanse na to. Po instalacji Medka z kingdoms i TATW 3.2 wyłacz kompa i uruchom ponownie i dopiero wrzuć MOS

  2. #1782
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Kwiatek* mnie strzeli z tą grą zaraz
    Gram nową kampanię Orkami z Gundabad i po zakończeniu tury cały czas mam kursor czekania bo jakaś armia się zbugowała i chodzi tam i z powrotem na tym wąskim przesmyku niedaleko Argonat. Co zrobić żeby przestał chodzić tam i z powrotem. To już trzecia kampania którą nie mogę skończyć przez błęcy w tym modzie i mam ochotę go wyjebać w kwiatek*

    * edytowane, panuj nad słownictwem. Upomnienie.
    Asuryan
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 04-06-2016 o 13:06

  3. #1783
    Chłop Awatar kaizdud
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Michu92 Zobacz posta
    Kwiatek* mnie strzeli z tą grą zaraz
    Gram nową kampanię Orkami z Gundabad i po zakończeniu tury cały czas mam kursor czekania bo jakaś armia się zbugowała i chodzi tam i z powrotem na tym wąskim przesmyku niedaleko Argonat. Co zrobić żeby przestał chodzić tam i z powrotem. To już trzecia kampania którą nie mogę skończyć przez błęcy w tym modzie i mam ochotę go wyjebać w kwiatek*
    Jest to bug samego Medievala. Co na to poradzić musisz odsłonić całą mapę - komenda "toggle_fow" w konsoli "~" - następnie przemieścić dany oddział, który się zablokował poleceniem:
    move_character [NAZWA MIASTA LUB JEDNOSTKI] [WSPÓŁRZĘDNE] - Gdzie zamiast nawiasów kwadratowych po spacji dodajesz ich rzeczywistą zawartość z gry.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 04-06-2016 o 13:06
    Forth, and fear no darkness! Arise! Arise, Riders of Theoden! Spears shall be shaken, shields shall be splintered! A sword day... a red day... ere the sun rises! Death! Death! DEATH! Forth, Eorlingas!....

  4. #1784
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    MOS 1.7 z fixami jest bardzo stabilny. Ja robię savy co kilka tur z nr tury i jak coś wyjątkowo zaszwankuje to mam do czego wrócić.

  5. #1785
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dobra mam jeszcze jedno pytanie z innej beczki.
    Gram sobie Orkami z Gundabad i właśnie dostałem dziwną misję. W opisie jest napisane, żebym zabił jak najwięcej Numenorejczyków i że eksterminacja ludności jest jak najbardziej na miejscu. Pojawiła mi się osobna armia złożona z orków, Haradrimów i Easterlingów koło Minas Morgul. I pytanie jak mam zaliczyć tą misję? Czy mam sobie chodzić tą armią po Gondorze i wyrzynać wszystkie zdobyte miasta? Ile mam ich zdobyć? pisze że mam 15 tur i że jak wykonam tą misję to dostanę tyle pieniędzy ile odniose zwycięstw i jakieś tytuły. Czy ktoś miał taką misję już i udzieli porad?

  6. #1786
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Chodzi o to zeby rozegrać jak najwięcej zwycięskich bitew przeciwko gondorowi. Im lepiej sobie poradzisz w tym czasie tym wieksza nagroda

  7. #1787
    Zbanowany
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jakim cudem Eriador przekształcił się w Arnor skoro udało mi się zabić Aragorna i zając kilka miast które są wymagane do odbudowy Arnoru? Gram orkami z Gundabad

  8. #1788
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dla komputera to się dzieje z automatu, losowo nieco od 80 tury w górę, pojawia się event o powstaniu Arnoru (komputera warunki odrodzenia Arnoru nie dotyczą). Tylko człowiek jako Gracz musi te warunki spełniać, chyba, że wybierze Arnor na start.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 16-05-2016 o 16:12

  9. #1789
    Chłop Awatar xRaxxar
    Dołączył
    May 2016
    Lokalizacja
    Szczecin
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pomocy

    Siema sorry ale juz sie w tym wszystkim pogubilem bo za duzo sie naczytalem waszych wypowiedzi o tym MOS pozatym jestem zielony jezeli chodzi o takie motywy.Mam zainstalowanego TATW 3.2 i chcial bym miec taka radoche jak wy z tej gry wiec pomozcie mi,co,jak,gdzie i do czego.Chcial bym wiedziec ktory MOS w koncu o co chodzi z tymi fixami jak i ktore dodac do czego itd. Win 7,krolestwa orginalna plyta z napisami pl wersja 1.5 bez steam.Jeszcze raz sorry ze dupe zawracam bo widzialem ze nie raz to tlumaczyliscie ale tak jak mowilem juz z tym wszystkim sie pogubilem wiec z mila checia poprostu poprosil bym o wytlumaczenie podanie tego co trzeba itd raz a porzadnie poniewaz naprawde chcial bym w to zagrac w jak najlepszej postaci.Z gory dziekuje i pozdrawiam

  10. #1790
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Patrz post nr 1 dziś zmodyfikowałem u góry. Pobierz wszystko. Zrób kopię czystego Tatw 3.2 po angielsku najlepiej i trzymaj ją sobie osobno. W razie czego nie będziesz musiał TATW 3.2 instalować od nowa. Tam jest to dobrze opisane. Powinieneś dać radę.

Strona 179 z 190 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 856
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 19:57
  2. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  3. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  4. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Ogniem i Mieczem II
    Odpowiedzi: 892
    Ostatni post / autor: 10-04-2015, 08:36
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •