Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Company of Heroes 2

  1. #21
    voitek
    Gość

    Re: Company of Heroes 2

    [youtube:8fn39bs6]http://www.youtube.com/watch?v=29S_SaFn3YM[/youtube:8fn39bs6]

  2. #22
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Wygladna fenomenalnie, szkoda tylko, ze znow bedize to RTS gdzie czolgi naparzaja do siebie z odleglosci 5m.

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Szczerze mówiąc nie wygląda to na jakiś wielki skok w stosunku do poprzednich części. Grafika jak na moje oko całkiem podobna, animacje również, dodatkowo jest to wciąż ta sama oklepana IIwś. Z pewnością przeniesienie działań na front wschodni odświerzy serię, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że dostępne będą tylko dwie nacje, obrany przez autorów teatr działań nie daje możliwości rozwinięcia CofH 2 pod tym względem. Generalnie nowe pomysły (np dynamiczna fog of war) mogą zupełnie zmienić oblicze tej gry, jednak może wyjść z tego też coś w stylu odgrzewanego kotlecika.

  4. #24
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Szczerze mówiąc nie wygląda to na jakiś wielki skok w stosunku do poprzednich części.
    I bardzo dobrze! Większość gier w swojej kontynuacji stawia na nowości, przez co ginie klimat gry.

    Grafika jak na moje oko całkiem podobna, animacje również, dodatkowo jest to wciąż ta sama oklepana IIwś.
    A co mieli zrobić Company of Heroes 2-średniowiecze? co do animacji to nie wiem co byś chciał nowego

    Z pewnością przeniesienie działań na front wschodni odświerzy serię, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że dostępne będą tylko dwie nacje, obrany przez autorów teatr działań nie daje możliwości rozwinięcia CofH 2 pod tym względem. Generalnie nowe pomysły (np dynamiczna fog of war) mogą zupełnie zmienić oblicze tej gry, jednak może wyjść z tego też coś w stylu odgrzewanego kotlecika.
    Z pewnością wyjdą dodatki dodające inne nacje i teren działań, więc nie ma co się martwić Mam nadzieję, że gra szybko stanieje, żeby szybko się dorwać do multi

  5. #25
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 007
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Krótka informacja na temat Relic. Studio trafiło w ręce SEGI razem z licencją na WH40K. W sumie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw i wydaje mi się, że serie CoH jak i DoW będą kontynuowane.

  6. #26
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Mam nadzieję że w jakimś dodatku pojawią się Finowie i jakaś kampania z nimi związana
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    187
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Mam lub miałem dostęp do wersji alfa. Nie wiem czy jeszcze mogę to uruchomić bo jest ciężko zintegrowane i kontrolowane przez steam. Np znajomi nie widzą że mam uruchomioną grę i nie mogę za cholerę opublikować screenów. Według umowy licencyjnej nawet nie powinienem o tym pisać.
    Jeśli by spojrzeć na grę przez to wydanie. To nie ma się czym zachwycać. No ale to alfa. 50% gry jak nie więcej się zmieni. Póki co to porównując gameplay z trailerami. To trailere wyglądają jakby upiększone. Albo użyli do tego jakiejś specjalnej wersji wizualnej lol.
    Rozgrywka niewiele się zmieni. W sumie to jest jak coh1 z nowymi jednostkami i budynkami.
    Ale nie ma co oceniać. Tą alfe dostałem chyba na stress testy. Osobiste odczucia na temat tego kawałka kodu - wiele pracy przed nimi. Jak sega ich nie powiesi. Będzie solidny rts do pogrania po sieci.

    ~Sprawdziłem czy screen jest normalnie zapisany na dysku. Okazuje się że tak I cholera nie mogę już uruchomić gry.

    Żołnierze jak z :
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1469

  8. #28
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Z Company of Heroes zrobi się Company of plastic toy soldiers
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #29
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Oczywiście, że czekam ale z lekkim niepokojem bo chciałbym zagrać tymi złymi. Nie wiecie jak to w końcu będzie ?

  10. #30
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    187
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Na steamie pojawił mi się w bibliotece coh2 stress test. Zerknę co czeka w środku

    No i zajrzałem.
    Od wersji alpha wygląda o wiele lepiej. Nie ma już zielonych ufoludków.
    Co najważniejsze to zmieniające się warunki pogodowe podczas gry. Możliwość budowania ognisk i ocieplania żołnierzy. Podczas zamieci pojawia się termometr obok oddziału, piechota ma problemy by iść w zaspach i takie tam .
    Takie tam zdjęcia na fejsa
    http://postimg.org/gallery/b48jcoe/

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Heroes III
    By Gravi in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 22:29
  2. Heroes 4
    By chochlik20 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 17:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •