Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: Company of Heroes 2

  1. #51
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2013
    Lokalizacja
    Południe
    Postów
    231
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Ja też grywam, wolę jednak Total War ale chętnie pogram jeśli ktoś chętny do teamu!
    Od razu zaznaczam, że jestem słabym graczem w rtsach typu CoH po mutliku bo mój mózg tak szybko nie ogarnia wszystkiego ale się staram
    Trochę szkoda, że nie ma jakiejś innej strony konfliktu bo granie Niemcami dla mnie odpada (nigdy, przenigdy ) , więc gram Rosjanami ale potem mam wyrzuty sumienia przez co najmniej godzinę . DLC z pewnościa odpuszczę, chyba że się kiedyś pojawi w pudełku.

    Co do samego multi, strona rosyjska po paru patchach ma ciężko, i często ginie zalewana falami niemieckiej stali. Czołgi niemieckie produkują się zbyt szybko i przez to balans trochę siada.
    Ale pograć można, coś tam bez przerwy patchują więc jest fajnie.
    "Modowanie R2 poradnik http://forum.totalwar.org.pl/viewtop...323462#p323462 "
    MOD ALL FACTIONS PLAYABLE na tym forum najnowsze wieści i dyskusja viewtopic.php?f=577&t=14051&p=331448#p331448

  2. #52
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach

    Re: Company of Heroes 2

    Mam kod na 40 % znizki-jak ktos chetny to pisac....
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  3. #53
    Pampa
    Gość

    Re: Company of Heroes 2

    Chyba wszyscy co już MAJĄ coh2 dostali te zniżki, trochę tego nie rozumiem, bo nie moge chyba tego nikomu podarować :| A chętnie oddam. Jak mi ktoś wyjaśni jak to zrobić, to prosze się zgłosić Sam mam już i tak kolekcjonerkę i wszystkie DLC Akurat na coha 2 nie żałuję w porównaniu Romem który na tle właśnie coha wypada bardzo blado

  4. #54
    Ensis
    Gość

    Re: Company of Heroes 2

    Company of Heroes 2 za 11$: http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/p ... -heroes-2/
    Kod zniżkowy: GMG20-CV2W4-DSYBT

  5. #55
    Ensis
    Gość

    Re: Company of Heroes 2


  6. #56
    Pampa
    Gość

    Re: Company of Heroes 2

    Tylko żeby grać z zadowoleniem to trzeba wybulić przynajmniej 20-25€, bo bez DLC się nie obejdzie w multi

  7. #57
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Pozwolę sobie dokonać nekromancji tematu, zacznę od tego że jak jest ktoś chętny do gry w teamie to niech pisze tu lub do mnie na PW to się zgadamy jakoś. Co do DLC to moim zdaniem zależy od strony konfliktu, którą chcemy grać, moim zdaniem początkowi commanderzy do sowietów są całkiem mocni i nie potrzeba dokonywania do nich zakupu. Nie mówię że nie ma ciekawych pozycji wśród DLC ale nie jest to niezbędne. Z Niemcami niestety już jest gorzej w tej kwestii.

  8. #58
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Ktoś chętny podszkolić frontowego nooba jak ja? Chętnie pogram w CoH2
    Cytat Zamieszczone przez Pampa Zobacz posta
    Tylko żeby grać z zadowoleniem to trzeba wybulić przynajmniej 20-25€, bo bez DLC się nie obejdzie w multi
    Hmmm może dlatego Niemcami na Brytoli dostałem tęgie baty Nie wiedziałem czego się spodziewać a on umocnił się w punktach działkami 40 mm

  9. #59
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tym, że chyba te działka Bofors etc. po prostu zabierają też trochę limitu populacji. Czy jednak Brytole są aż tak silni? Wg mnie nie, choć na pewno pod względem czołgów są silniejsi od Amerykanów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #60
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Mam poważny problem z CoH2 na który nie znalazłem nigdzie rozwiązania. Czasami podczas gry kamera ucieka mi do rogu i nie moge nic z tym zrobić. Strzałkami nie da się kierować a gdy ją przesunę myszką to wraca do rogu. Wcześniej zdarzało się no nagminnie, reinstalowałem grę i przez 1 dzień było dobrze, dzisiaj znów kamera zaczęła uciekać. Mieliście taki problem lub wiecie jak go rozwiązać ?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Heroes III
    By Gravi in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 23:29
  2. Heroes 4
    By chochlik20 in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-08-2010, 18:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •