Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 308

Wątek: Dyskusja Ogólna

  1. #271
    marengo
    Gość
    O tym submodzie opisanym przeze mnie w poście nr 258, zresztą post nr 256 też jest dość ciekawy.

    Tu masz link do TWC:

    http://www.twcenter.net/forums/showt...E-Mod-settings

    Trzy rodzaje ostrzału to tylko wycinek ze zmian jakie wprowadza Bran. Frakcje lepiej bronią swojego terytorium, przeprowadzają skuteczniejszą ekspansję, poprawiona jest dyplomacja, rozwój ekonomiczny, system morale i zmęczenia, oddziały AI mają tendencję do zdecydowanego kontratakowania po wycofaniu się. Na prace Brana trzeba zwracać uwagę, ponieważ po odejściu Dartha utrzymuje moda przy życiu, aplikując mu kroplówkę w postaci permanentnych zmian. Dodał także nową muzykę, szerokie strefy rozstawienia z DMN, naprawił problem z Dagestanem, Hanowerem i Ottomanami. Teraz musisz się zdecydować czy wolisz tylko mniejszy zasięg ostrzału, czy zmodyfikowane inne rzeczy w ogromnej ilości.

  2. #272
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    O tym submodzie opisanym przeze mnie w poście nr 258, zresztą post nr 256 też jest dość ciekawy.
    Wiem wiem, czytałem. Zanim zacząłem instalować DME przejrzałem bogatą literaturę na forach, w tym Twoje cytowane posty
    W nowej kampanii zrezygnuję z submoda ograniczającego zasięg - najciekawsza wydaje się opcja "ADVANCED PLATOON FIRE VERSION"
    jeżeli dobrze zrozumiałem, to dobrze też jest użyć nowe DME_BSM_ON - ok to dla mnie jasne
    Natomiast w żaden sposób nie dociera do mnie sprawa CAUSA BELLI 2.2
    jak to zainstalować ? , którą wersję ? czy trzeba używać Lauchera ?- czy wystarczyć wkleić do folderu data
    Reasumując, czy może ktoś mi podpowiedzieć w jaki sposób używać Causa Belli - i czy ten submoda nie wchodzi w konflikt z AUM-EMP 3.3 z którego korzystam ?
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  3. #273
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    No właśnie tych submodów jest już trochę, że trudno się połapać ze wszystkim. Nie wiem jak AUM-EMP, ale u mnie Causa Belli chodził bez problemów z submodem Starego Marcina na nasze jednostki, jeśli wgrywałem najpierw Causa B. a potem Polish Units. Trzeba popróbować

  4. #274
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    A możesz mi tak na szybko streścić jak zainstalować Causa Belli - względnie jakiegoś linka
    Przede wszystkim którą wersję instalować
    Notabene mnie polskie jednostki też chodziły ale ja jeszcze nie mam/nie miałem Causa Belli
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  5. #275
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    No trochę skomplikowana jest instalacja, ale jest instrukcja w pdf-ie w folderze z submodem. A tu masz linka: http://www.twcenter.net/forums/showt...or-Factions%29

  6. #276
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł-K Zobacz posta
    No trochę skomplikowana jest instalacja, ale jest instrukcja w pdf-ie w folderze z submodem. A tu masz linka: http://www.twcenter.net/forums/showt...or-Factions%29
    Dzięki
    Widziałem już to, ale za pierwszym razem tego nie ogarnąłem - teraz po dłuższej lekturze chyba będę w stanie sobie poradzić.
    Dziś wieczorem spróbuję. Boję się tylko czy nie będzie jednak konfliktu z AUM 3.3 - tak jak wspominają na TWC - zobaczymy
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  7. #277
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Przydałby się jeden post podsumowujący aby jak najlepiej zoptymalizować Darth moda, ze wszystkimi linkami do submodów w jednym miejscu i prawidłową kolejnością ich instalacji, bo tak porozrzucane jest wszystko teraz na forum.

  8. #278
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł-K Zobacz posta
    Przydałby się jeden post podsumowujący aby jak najlepiej zoptymalizować Darth moda, ze wszystkimi linkami do submodów w jednym miejscu i prawidłową kolejnością ich instalacji, bo tak porozrzucane jest wszystko teraz na forum.
    Popieram całkowicie
    Tak jak jest na dziale modyfikacji pod Roma I - choćby Europa Barbarorum (sztandarowy przykład) - też instalacja dość trudna i wymagająca ale z pomocą instrukcji nie miałem żadnych problemów
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

  9. #279
    marengo
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Bradley Zobacz posta
    Wiem wiem, czytałem. Zanim zacząłem instalować DME przejrzałem bogatą literaturę na forach, w tym Twoje cytowane posty
    W nowej kampanii zrezygnuję z submoda ograniczającego zasięg - najciekawsza wydaje się opcja "ADVANCED PLATOON FIRE VERSION"
    jeżeli dobrze zrozumiałem, to dobrze też jest użyć nowe DME_BSM_ON - ok to dla mnie jasne
    Natomiast w żaden sposób nie dociera do mnie sprawa CAUSA BELLI 2.2
    jak to zainstalować ? , którą wersję ? czy trzeba używać Lauchera ?- czy wystarczyć wkleić do folderu data
    Reasumując, czy może ktoś mi podpowiedzieć w jaki sposób używać Causa Belli - i czy ten submoda nie wchodzi w konflikt z AUM-EMP 3.3 z którego korzystam ?
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    AI działa najlepiej z volley fire, jak napisał Bran i jest to kwestia mechaniki gry. Nowe DME_BSM_ON jak najbardziej konieczne dla prawidłowego funkcjonowania gry. Causa Belli nigdy nie używałem, ale wszystko jest do przejścia. Powodzenia

  10. #280
    Łowczy Awatar Bradley
    Dołączył
    Dec 2013
    Postów
    128
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez marengo Zobacz posta
    AI działa najlepiej z volley fire, jak napisał Bran i jest to kwestia mechaniki gry. Nowe DME_BSM_ON jak najbardziej konieczne dla prawidłowego funkcjonowania gry. Causa Belli nigdy nie używałem, ale wszystko jest do przejścia. Powodzenia
    No więc po sobocie eksperymentów powiem co zauważyłem:

    W sumie to dobrze, że nie używałeś Causa Belli - nie to, że instalacja trudna, bo po linku z posta
    No trochę skomplikowana jest instalacja, ale jest instrukcja w pdf-ie w folderze z submodem. A tu masz linka: http://www.twcenter.net/forums/showt...or-Factions%29
    pomyślnie przeszedłem proces instalowania ale, właśnie ale
    w pierwszej chwili ekscytacja, bo Causa Belli 2.2. odblokowało wszystkie nacje
    Pierwszy problem - tak dużo nacji, i nie wiadomo kogo wybrać (zupełnie jak z kanałami w TV) , potem wybieramy kogoś małego (ja podam mój przykład - Genua) -wyzwanie fajne ale zasadniczy minus brak możliwości rozwoju technologii - noc chyba, że ktoś jest mega cierpliwy lub lubi wyzwania na poziomie H/H
    Zmieniłem na Prusy, gra fajna, bitwy mega trudne, kampania Sajgon - całe Niemcy rzucają się na mnie za zaatakowanie Saksonii + standardowo Austria i RON Zastosowałem za radą Marengo volley fire, dodałem DME_BSM_ON przeniesione z Napoleona (efekt muszkietów i dymu wystrzałów rewelka).
    Również po lekturze postów Marengo i odnośników na TWC wrzuciłem sobie AUM 3.3 - (nie wrzucam go w user script na Launcher, a działa).
    I tutaj spełniły się moje najgorsze obawy - kompatybilność AUM z Causa Belli
    Kampania na Custom w Launcher ruszyła, grałem, walczyłem, budowałem wszystko niby ok ale po zgraniu stanu gry próbuję wgrać save i klasycznie CTD.
    Po chwili kombinowania zdecydowałem na usunięcie AUM 3.3 (szczęśliwie miałem oryginalne plik)
    Gra rusza, saves chodzą, jestem wniebowzięty - znowu Prusy, kampania w pełni - i tu nagle w którejś bitwie gra się zatrzymuje, kolejna znowu - ręce opadają - nie mam już ochoty dochodzić co konfliktuje
    Reasumując zostaję przy pierwotnej ocji
    do DME dodaje dodatek Brana + AUM 3.3. + BSM_ON z Napoleona czyli szkielet z kompilacji Marengo
    Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed for 12 hours. When it was all over, I walked up. We didn’t find one of them, not one stinking dink body. But the smell. You know, that gasoline smell. The whole hill smelled like victor

Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •