Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 308 z 308

Wątek: Dyskusja Ogólna

  1. #301
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    201
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 2 postach
    Chciałbym wrócić do TotalWaraEmpire ale bez darthmoda raczej niezbyt. Pytanie, czy w 2015 jest jakieś rozwiązanie tego cholernego błędu z lagami w okolicach 50 tury? Zdobycie ich stolicy pomaga ale przecież nie będę lecieć na złamanie karku w każdej grze do cieśniny. Zwłaszcza że niektórymi nacjami jest to raczej niewykonalne.

  2. #302
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Witam. Czy ktoś ma plik ostatni plik Starego Marcina z jednostkami polskimi pod Darthmoda czyli ten Poland_DarthEmpire_0.91.zip Bo stary link już nie działa.

  3. #303
    Cześnik
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    301
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach
    Znalazłem temat na twcenter który może rozwiąże problem z lagami u Turków. Proszę http://www.twcenter.net/forums/showt...n-turn-lag-mod

  4. #304
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2015
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pytanie odnośnie submoda Brana Mac Borna. Sciągam tylko te pliki co mnie interesuja czyli np. "DME_darthmod.rar" po to aby strzelałą cała formacja?Czy moge wszystkie?
    Spoiler: 
    Cytat Zamieszczone przez marengo Zobacz posta
    Do grania w Darthmoda polecam na chwilę obecną dwa submody.

    Po pierwsze ustawienia Brana Mac Born:

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... d-settings

    Do pobrania z załączników w postach. W poście nr 1, pierwszy attachment to ostrzał całym oddziałem - Volley-Fire, drugi to ostrzał szeregami - fire by rank, zaś w poście nr 7 znajduje się wersja DME_darthmod z platoon fire, czyli jednostki zaczynaj prowadzić walkę ogniową od jednego skrzydła formacji poprzez środek w kierunku drugiej flanki. Dodatkowo:


    Wpierw należy usunąć DME-darthmod pack z C/Program files (x86)/steam/steamapps/common/empire total war/data oraz z empire total war/data/DME/Packs. Wcześniej robimy ich kopię - wtedy zawsze możemy wrócić do ustawień oryginalnych. Na miejsce usuniętych plików wklejamy ten pobrany. Voila!

    Po drugie najnowsze Additional Units Mod (AUM-EMP) 3.3 z mnóstwem jednostek regionalnych:

    http://www.twcenter.net/forums/showthre ... e-(AUM-EMP)-3-3-updated-11-12-13.

    Pobieramy wersję dla Darthmoda (istnieje też dla podstawki):

    https://www.mediafire.com/folder/v9ab5r ... M%20Empire

    Najnowsza wersja AUM Swiss Halberdier'a zawiera w sobie oprócz prac autora, także 63 jednostki z ORNAMENTUM 1.1 + 1.2 + 1.3 + 1.4 French and the historical battle "Northern War - Poltava". To już jest imponujące

    Instalacja:


    Dodatkowo, aby widzieć nazwy i opisy oddziałów warto zainstalować Unit Pack Compatibility Project - Empire (UPC-EMP) 6.6 English - 2.9 German - 1.7 French - 1.5 Spanish - 1.1 Italian. Polskiej wersji nie ma, więc rozsądne byłoby pobranie angielskiej.

    https://www.mediafire.com/folder/8f1686 ... ge%20files

    Rozpakowujemy, wklejamy do data i gotowe. Plik jest w formacie movie, więc po uruchomienie się gry następuje jego automatyczna aktywacja.

    Nigdy nie miałem lepszej zabawy z Empire, choć Imperial Destroyer oraz Empire Realism również są godne uwagi.

  5. #305
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mod niby fajny, gram na nim bo można ustawić 4 tury na rok, ale czegoś mi brakuje.
    Zmian na mapie kampanii nie ma za dużo, tylko Francuzi i Anglicy dostali po regionie w Indiach.
    Mod odblokował 3 nacje do dużej kampanii Mugołów i 2 plemiona indian (niebieskich i czerwonych {te 3 regionowe}). O ile Mugołami gra się nawet nawet, tak Indianami już nie bardzo.

    Bardzo ciszy agresja Turcji która bez problemu wbija się głębiej w Europę. Ale Polska nie radzi sobie wcale... Aż nie mogę za bardzo na to patrzeć.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #306
    Chłop Awatar inekk
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wreszcie przełamałem się do grania kampanii Anglikami.
    Jak do tej pory grałem tylko Prusami albo Francją a tym razem skusiłem się na czerwone kurtki, było to bardzo dobre posunięcie !
    Darthmod z ustawienieami Brana, VH/M
    Mimo wspaniałej startowej pozycji wcale nie jest łatwo w Indiach ciągła wojna z Mogołami i naprawde ekspansja idzie bardzo pooli, mam dopiero 4 regiony, Katak, Kalkuta Trincomalee i prowincja na samym dole ta koło Majsuru.
    W europie tak na dobrą sprawę nie trzymam żadnej armii z tego powodu, że wojna w indiach mnie zbyt wiele kosztuje i jak narazie tylko rozbudowuje proincje.
    W ameryce nie mogę się ruszyć z Fort Ruppert bo Huroni atakują mnie co 2-3 tury pełnymi flagami.

    Generalnie jest dobrze ale chyba zaczne nową kampanie na H/M bo teraz są dziwne bugi typu 6 pełnych flag francuskich zablokowanych na granicy przez 20+ tur albo majsur będacy w stanie wojny z Mogołami ale nie toczący z Nimi żadnej wojny za to posiadający kilka pełnych armii koło ostatniego miasta.

  7. #307
    Chłop Awatar Kometus
    Dołączył
    Mar 2015
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, czy istnieje jakaś możliwość aby mieć tylko dźwięki wystrzałów dział i muszkietów z DarthModa?

  8. #308
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam pytanie czy jest w miarę ktoś ogarnięty w kwestii dodawania modów do Darthmod Ultimate Commander , chodzi mi konkretnie o moda pozwalającego na walkę 40 jednostkami w jednej bitwie.

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 22:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 15:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 16:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 00:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 17:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •