Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 308

Wątek: Dyskusja Ogólna

  1. #41
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: DarthMod [ETW]

    Nie jestem specjalnym fanem ETW (delikatnie to ujmując), ale że gra związane ze steam`em to i pozbyć się jej nie ma jak
    W końcu po wielu patch`ach postanowiłem dać tej gierce jeszcze jedną szanse... czyli wbiłem na TWcenter i wyszukałem subforum moda z największą ilością tematów/postów.
    I od paru dni pogrywam w DarthMod Ultimate Commander.

    Hmm nie jestem zbyt daleko w kampanii, ale muszę przyznać, że gra się całkiem miło jak na ETW :shock:

    Gram Brytanią żeby za bardzo się nie natrudzić. Gram na h/m,a w ustawieniach moda mam m.in. wyłączone granaty, bitwy w fortach.
    Gram w Ultimate Campaign. Więc np. Anglia i Francja mają od początku posiadłości w Indiach.No teraz już tylko Anglia

    • - Zacząłem spokojnie inwestując pokaźną sumkę z początku gry w gospodarkę co kosztowało mnie utratę Ziemi Ruperta na rzecz jakichś Indian. Szybko zebrałem całe wojsko z wysp macierzystych i nie tylko odbiłem kolnie, ale i ostatecznie pozbyłem się... tych jak im tam było... Huornów ?
      - W między czasie poprzez sieć sojuszy prowadzę wojnę z Prusami, Polską i Francją, którą to wyparłem z Indii i napieram w Ameryce
      - Udało mi się także zdobyć Holenderski Cejlon, bo tę frakcję zniszczyli Prusacy i na wyspie zapanowali buntownicy, których zgniotła moja Indyjska armia (widać ja na screen`ie).
      - Nie długo po tym Holendrzy powrócili do gry wciąż będąc moim sojusznikiem i najwyraźniej nie obrazili się o aneksję Cejlonu w czasie ich nieobecności na arenie międzynarodowej


    Co do grafiki gram na maksymalnej wielkości jednostek i o dziwo nie odnotowałem specjalnego spadku FPS, ale nie miałem jeszcze okazji walczyć z większymi siłami wrogów. Ogólnie mam prawie wszystkie ustawienia na high, w rozdzielczości 1280x1024 bez AA (a mam ledwo GF 9600GT). Jedynie długość tur i loading`ów sprawia pewien kłopot...
    Bardzo podoba mi się minimod Smoke and Blood (z akcentem na tę ostatnią ). Teraz bitwy wyglądają zaskakująco 'miodnie'.

    Poniżej mała galeria z mojej jeszcze do niedawna aktualnej pozycji na mapie strategicznej i kilka screen`ów z bitwy na mroźnych północnych wybrzeżach Ameryki Północnej



  2. #42
    Salvo
    Gość

    Re: DarthMod [ETW]

    Ja do E:TW straciłem cierpliwość już dawno temu. Trzeba przyznać, że DarthMod bardzo ulepsza grę, ale w kilku przypadkach wręcz ja cofa. Poniżej wyjaśniam:
    -niektóre frakcje mają reskiny od słabych skinerów, którzy jedyne co potrafią to zmienić kolor diffuse,
    -skiny są historyczne...dla danego okresu. W vanili wiadomo, że gra była 100% niehistoryczna i jakoś uchodziło, tu gdy widzę Redcoatów, czy piechotę fryca w 1700 ciarki mi po plecach przechodzą (tylko w EW są wczesne i późnej jednostki!!!no ale mod jest martwy :| ).

    Moda oceniam oczywiście pozytywnie, pomimo kilku niedociągnięć, ale to w dużej mierze kwestia gustu. Z ETW się pożegnałem, ale nowincjuszom polecam jaknajbardziej Darthmoda (głównie oczywiście dla AI).

  3. #43
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: DarthMod [ETW]

    Na 'szczęście' aż tak się nie znam na mundurach z epoki żeby mi to robiło różnice

    Niestety trafiłem na dosyć irytujący błąd w grze. Chodzi o to, że armie AI kiedy ja atakuję osadę dają się śmiesznie łatwo wystrzelać artylerii. Po prostu w ogóle się nie ruszają póki nie podejdę do nich na odległość strzału z muszkietu...

    A już tak fajnie wszystko działało nawet komp potrafił nieźle zawalczyć w polu :roll:

  4. #44
    Salvo
    Gość

    Re: DarthMod [ETW]

    Każdy znajdzie minus dla siebie, nie można mieć wszystkiego
    Mod pozostaje najlepszym pod E:TW, ale filary gry nadal będą takie same.

  5. #45

  6. #46
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DarthMod [ETW]

    Może ktoś napisać od początku do końca jak wgrać DarthMod Empire Commander v6.35 (DM) .Z góry dzięki

  7. #47
    Salvo
    Gość

    Re: DarthMod [ETW]

    Nie wiem, ale proponuję najpierw 6.0, potem nadpisać 6.3

  8. #48
    Ensis
    Gość

    Re: DarthMod [ETW]

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=383559
    First, you must fully patch the game Empire: Total War.
    The 1,6 patch is the latest.


    How to install the DM:
    Spoiler Alert, click show to read:

    Step 1
    Uncompress the downloaded file with the program 7Zip 9.16 beta or later

    Step 2
    Open the uncompressed file and run the setup.exe

    Step 3
    Follow the simple steps of the installer (More info below)



    Nowe wersje:
    DarthMod Empire Commander v6.5 (DM)
    DarthMod Ultimate Commander v6.2 + 6,2->6,5 Patch (DMUC)

  9. #49
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    NAJNOWSZA WERSJA

    poprosze o link do najnowszej wersji tego moda na moje gg 31268566

  10. #50
    Ensis
    Gość

    Re: DarthMod [ETW]

    Nowe wersje 6.7, I post.

Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  3. Dyskusja ogólna
    By Ensis in forum Civilization
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 14-08-2017, 15:59
  4. 1648 v.2.0 - Dyskusja ogólna i download
    By maxcezar5 in forum 1648 - Thirty Years of War
    Odpowiedzi: 229
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 23:31
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •