Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 213

Wątek: [OGŁOSZENIE] Zmiany na forum i portalu - changelog

  1. #161
    sadam86
    Gość
    Widzę, że nikt nie raczył mi odpowiedzieć, a pamiętam te szumne hasła "Nowa strona na premierę WH", "jak nie będzie nowej strony to odejdę, za granicą mają lepsze fora i w ogóle, i tam będę się udzielał". A jak widać strony brak, osoby krzyczące o odchodzeniu dalej piastują funkcję, zakrawa to co najmniej na niekonsekwencję lub hipokryzję.

  2. #162
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Gdyż władzy raz nabytej ciężko jest się zrzec w imię wyższych ideałów,własnej słowności a przede wszystkim zdegradowania się do roli szeregowego usera



    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #163
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    A teraz weźcie się do roboty!



  4. #164
    sadam86
    Gość
    A teraz weźcie się do roboty!
    Drogi Samicku całe szczęście ja już nie muszę, nie muszę tworzyć dżilairda PW czy postów, żeby łaskawie ktoś coś raczył zrobić, choć w sumie i tak chyba nikt ich nie czytał, teraz po prostu sobie użyszkodnikuję i czekam na efekty, bo na to że ktoś odpowie na posty z moimi zapytaniami też nie liczę

    A żeby off topu nie było to po powrocie Jarla spodziewałem się tych efektów, a widzę wyszło jak zwykle i nowa strona gdzieś utknęła w przepastnych czeluściach netu

  5. #165
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Drogi Sadamie, wiem to. Teraz pomyśl co by się działo gdybym od czasu do czasu nie dopingował załogi słowami z mojego poprzedniego posta.

    Znaczy, nic by się nie działo. Może tylko Kujon by suchara rzucił, ale i on się obija... A Arroyo zaspamowałby chat obrazkami i filmikami... Wolę nie myśleć jakby to wyglądało...



  6. #166
    Podstoli Awatar Riko
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    378
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 12 podziękowań w 7 postach
    Może tutaj nie informowałem, ale w czwartek wróciłem i zabrałem się za dokończenie prac nad szablonem, którego zostawiłem dwa lata temu. Przed chwilą włączyłem domyślnie wersję drugą szablonu aby domyślnie była ustawiona. Nowa wersja domyka wiele błędów w stylu z wersji pierwszej. Prace będę kontynuował we wtorek, a potem zabiorę się za portal. Mam nadzieję, że się spodoba. Druga wersja stylu sporo spraw rozwiązuje, a dalsze prace będą kontynuowane.

    Można sobie porównać jn.

    Dla porównania zmiany:
    http://forum.totalwar.org.pl/forum.php?styleid=3 stara
    http://forum.totalwar.org.pl/forum.php?styleid=4 nowa

    Odświeżcie sobie kilka razy F5 po wejściu w nową, aby ikonki wczytał nowe.
    "Choć nieraz mówię o durnej Polsce, wymyślam na Polskę i Polaków, to przecież tylko Polsce służę"
    J. Piłsudski.

  7. #167
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Koniec. Koniec Redakcji i Szachistów. Za jakiś czas powitacie służbę od mediów orga i ludzi od multiplayer. Te dwa słówka będą miały znaleźć się na banerkach funkcyjnych pełniących do tej pory rolę redaktorów i szachistów.

    Uprzedzam Samicka, wzięliśmy się do roboty i to nie wszystko na co nas stać...

    Uprzedzam sadama vel NiemiłosiernegoSamarytanina, to samo co powyżej.


    Jak już tyle ludzi się tu patrzy, to napiszę, że portal przeżywa zmiany za kurtynami.

    Moja lista zmian miała 16 podpunktów.


    Long live org
    ,,Vae Victis"


  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało Polemajos za ten post:


  9. #168
    Asuryan
    Gość
    Pożyjemy, zobaczymy. Na razie to tylko zmiana jednych słówek na drugie

  10. #169
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Jak powiedział przedmówca: zmiana nazwy to żadna zmiana. Likwidacja starych nazw niekoniecznie podoba mi się, ale to Wasza piaskownica, róbcie co chcecie.



  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


  12. #170
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Jak mówi stare porzekadło Nie wywołuj wilka z lasu bo przyjdzie i Cię zje, ale skoro już wywołaliście, no cóż
    Na wstępie, dobry ruch, rzućmy szokującą!! zmianę, może temat odwróci uwagę od żałosnej zniżki na WH2, choć nie sądzę
    No i zmiana nazwy funkcji, a tak to majstersztyk, teraz będzie można powiedzieć "To nie my, to ONI, to Szachiści przez dwa lata nie zrobili turnieju, który by przyciągnął więcej niż 20 osób, MY ludzie od multi teraz pokażemy", choć patrząc jakie tłumy walą na turniej "przetarciowy" przed MP na WH jak i na sam turniej oraz na liczbę Szachistów to chyba każdemu uczestnikowi przydzielicie opiekuna na "własność", a nie mój błąd, połowa składu turnieju to sami organizatorzy, oni nie potrzebują opieki, więc na jednego uczestnika przypadnie dwóch!! opiekunów, chyba nikt tak ludzi nie rozpieszcza jak ORG.
    I zmiana Redakcji na Służbę od Mediów ORG-a, a elementarze zakupione? Ahh i te profesjonalne filmiki o wyjeździe na event, relacja Q&A, gdzie autor stęka jakby walczył z zatwardzeniem, jak tak ma wyglądać profesjonalizm i długie życie orga, to chyba wskazuje to już na terminalne stadium raka i ja podziękuję za oglądanie tej męczarni i oczekiwanie na ostatni oddech.
    Odnosząc się też do słów dwóch przedmówców, ja nie czekam na efekty, bo ich nie będzie albo będą tak odwleczone w czasie, że org będzie setki lat za murzynami (teraz jest tylko dziesiątki, ale dystans się zwiększa), a zagraniczni YTberzy ze swoimi materiałami prześcigną Was o kilkaset długość (terminologia z wyścigów konnych, niech Lew się ucieszy).

  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało NiemiłosiernySamarytanin za ten post:


Strona 17 z 22 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. OGŁOSZENIE - ORGANIZACJA FORUM
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •