Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 213

Wątek: [OGŁOSZENIE] Zmiany na forum i portalu - changelog

  1. #201
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Aktywizację osób, dla których forum jest przestarzałym miejscem. Uderzamy w nowy segment.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  3. #202
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Tak, tylko fakebook orga już istnieje.

    Pamiętajcie... patrzymy. ;>

    // Kolega chyba nie rozróżnia grupy społecznościowej od strony :/ - Turek



  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Samick za ten post:


  5. #203
    Podczaszy Awatar Dyktator
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    506
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 27 podziękowań w 17 postach
    Jak na moje oko, to jest to jeszcze większy strzał w kolano, niż tamte grupy w profilach, które przy modernizacji kilka lat temu wprowadziliście. Strona na facebooku jest świetna, by docierać z newsami jak najdalej, jednak zakładanie grupy to tylko sposób na odciągnięcie ludzi od forum. Stwarza im się w ten sposób więcej pola do dyskusji, a większość osób nie chce jednak poświęcać tyle czasu, by udzielać się w kilku miejscach. A więc dzielicie uwagę, przez co siłą rzeczy musi to doprowadzić do spadku aktywności na orgu (w jakim stopniu, to już zależy od sukcesu grupy na fb).

    Żeby nie było, że hejtuję (choć z góry ostrzegam, że jak napiszę coś oczywistego dla was, to przepraszam, ale sam nie mam aktualnie czasu, by czytać na bieżąco więcej niż jedno forum, dlatego przeważnie ograniczam się do TFW) to mała rada ode mnie. Wszelkie zmiany i innowacje są jak najbardziej potrzebne do przyciągania uwagi ludzi, jednak nie mniej istotne (a może nawet bardziej?) jest pielęgnowanie tradycji. To one pozwalają na utrwalanie spójności graczy jako społeczności (społeczności tego forum oczywiście, a nie gry). Jako przykład z multiplayera na Tawernie Four Ways (choć oczywiście najczęściej te tradycje nie mają zbyt wiele wspólnego z samą grą): Puchar Polski. Odbywa się co roku już ósmy raz. O ile kiedyś polskich klanów Warband potrafiło być i kilkadziesiąt, o tyle teraz istnieją może 2 (wszyscy grają w międzynarodowych klanach). Możnaby pomyśleć, że polska scena Mount&Blade upadła.. a jednak na Puchary Polski zbiera się co roku kilkuset polskich graczy (w zeszłym roku padł rekord, prawie 400 zawodników przy 2 istniejących wówczas REGULARNYCH klanach). I co najważniejsze - zawsze w trakcie ich trwania na TFW panuje duży ruch, a ludzie bardzo mocno identyfikują turniej z forum. Często na czas trwania poszczególnych edycji uaktywniają się gracze, którzy nie grali nawet od 6 lat, by raz jeszcze wczuć się w klimat tej społeczności, który zapewnia wieloletnia już tradycja.

  6. #204
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Jestem świadomy tego zagrożenia. Rola, jaką powinna spełniać ta grupa to zdecydowanie przyciąganie ludzi na forum. Nie wiem na ile ja mogę ją do tego celu wykorzystać, ale pewnym jest, że nie powinna być traktowana w pierwszej kolejności jako cel, tylko narzędzie. Z drugiej strony jednak nieuniknione jest powstanie grupki dyskutantów na FB, ba, już taka istnieje. Nie będę bezpośrednio przeganiał tych ludzi z wygodnego miejsca jakim jest twarzoksiążka. Trzeba przekierować ich do nas pod ,,dobrowolnym przymusem" chlebem i winem, czyli contentem i polem do większej dyskusji i lepszej integracji.
    ,,Vae Victis"


  7. #205
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Forum prowadzi swoją politykę w oparciu o strategię umocnienia przez podział - forum, profil FB, grupa FB. Korwinistom przecież zawsze to wychodzi na dobre


    Stary nick:kujon333


  8. #206
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Pampa odszedł z załogi totalwar.org.pl. Został uhonorowany medalem "zasłużony moderator" za całokształt swojej pracy.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #207
    Pampa
    Gość
    Patrzta na te medale! Jak generał Zaczynam odliczanie.

  10. #208
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  12. #209
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Czy grupę na FB możecie proszę jakoś bardziej rozreklamować? Jestem na forum kilka razy w tygodniu a dopiero teraz przez przypadek zauważyłem, że coś takiego powstało.

  13. #210
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Wszyscy z góry na dół dostali ostrzeżenia za spamowanie. Nie wiem po co Wam to było skoro i tak usunąłem teraz wszystkie posty. Zamykam wątek i od teraz jest to temat tylko dla administracji do ogłoszeń, bez komentarzy.

    Janek - Odkąd grupa została założona to widnieje przy wszystkich bieżących projektach. Być może siedzisz na forum, ale nie przeglądasz naszego portalu.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. OGŁOSZENIE - ORGANIZACJA FORUM
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •