Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 213

Wątek: [OGŁOSZENIE] Zmiany na forum i portalu - changelog

  1. #171
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Zamieńcie jeszcze nazwę "Moderatorzy" na "Służby od Pałowania". Przez duże P - to jest ważne


    Stary nick:kujon333


  2. #172
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Dajcie Polejowi chociaż szanse.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #173
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach

  4. Użytkownicy którzy uznali post Andrij Marszałek za przydatny:


  5. #174
    Pampa
    Gość
    Dajcie MO (moderator ogólny)

  6. #175
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To nie lepiej od razu ZOMO?

    Zorganizowany Oddział Moderatorów Ogólnych?

    Tak na prawdy zmiana nazwy nic nie zmienia. Liczy się tylko wykonana praca.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #176
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Moim zdaniem problem leży w innym miejscu, mianowicie czasy kiedy fora tematyczne miały swój najlepszy okres już dawno i bezpowrotnie minęły. Świetnie to dostrzegam będąc już od 10 lat na największym forum historycznym w naszym kraju. Pozostały jeszcze niedobitki wysłużonych wiekiem dinozaurów, co jakiś czas pojawi się jakiś młody gniewny, ale to tylko kwestia kilku lat, jak ostatni użytkownik wyłączy światło. Portal TW ratuje przed zapomnieniem scena multi i takie projekty jak WKA. Młodzi ludzie w większości nie odczuwają potrzeby tutaj zaglądać i to się raczej nie zmieni na lepsze. "Zniżka" od muve też pokazuje, że mają nas w głębokim poważaniu i ten serwis powinien się wstydzić coś takiego zaoferować.

  8. Następujących 3 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  9. #177
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    A kim ja jestem?

    Cierpliwości.
    ,,Vae Victis"


  10. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


  11. #178
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Moim zdaniem problem leży w innym miejscu, mianowicie czasy kiedy fora tematyczne miały swój najlepszy okres już dawno i bezpowrotnie minęły. Świetnie to dostrzegam będąc już od 10 lat na największym forum historycznym w naszym kraju. Pozostały jeszcze niedobitki wysłużonych wiekiem dinozaurów, co jakiś czas pojawi się jakiś młody gniewny, ale to tylko kwestia kilku lat, jak ostatni użytkownik wyłączy światło. Portal TW ratuje przed zapomnieniem scena multi i takie projekty jak WKA. Młodzi ludzie w większości nie odczuwają potrzeby tutaj zaglądać i to się raczej nie zmieni na lepsze. "Zniżka" od muve też pokazuje, że mają nas w głębokim poważaniu i ten serwis powinien się wstydzić coś takiego zaoferować.
    W telegraficznym skrócie:
    1mo. Kiedyś załogę stanowili niemal wyłącznie członkowie klanów i scena multi kwitła.
    2do. Potem coś się posypało (nie wnikałem co, przyjąłem z góry to co spotkało scenę Csx).
    3tio. W rezultacie multi niemalże umarł (i to tak, że turniej był raz na dwa lata), a załoga zmieniła skład i pochodzenie.

    Jeśli faktycznie to multi teraz utrzymuje orga to oznacza zgon, co nakreślił Sadam.

    Fakt, fora tematyczne są w odwrocie. Wynika to z trendu odchodzącego od for, a już szczególnie for specjalistycznych. Teraz fora wielotematyczne mają rację bytu, coś co wymierało na rzecz for specjalistycznych, gdy fora wchodziły do gry. Kolejna sprawa to rozpowszechnienie się języka Szekspira, co przekonało wydawców i twórców, że tworzenie scen nie musi polegać na kontaktach z ilomaś tam serwisami, skoro mogą tworzyć społeczności znacznie bliżej siebie, bardziej uległe sobie, pod większą kontrolą i mamione wizją nowości nie do obejrzenia gdzie indziej. Jeśli coś wybiło się i przetrwało (np.: http://www.twcenter.net/) to traktowane jest na poważnie, jako zło konieczne.

    Dla mnie dalej aktualna jest wizja stworzenia jednego portalu przez fuzję z kilkoma innymi, przez co dorobienia się sensownej siły. I jest to droga, którą trzeba obrać, przy jednoczesnym wdrażaniu kolejnych elementów, środków itd.

    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    A kim ja jestem?

    Cierpliwości.
    Właśnie! Kim jest ten człowiek?



  12. #179
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Przykro sie patrzy na komentarze ktore tylko duzo mowia a sami nic nie robia bo tak poprostu jest moze i jestesmy 100 lat lub moze 2000 lat za murzynami . Nakresle jedna wazna sprawe kazdy z nas robi to po prostu z pasji poświecę swoj wolny czas nikt nikogo tu nie trzyma na sile a jednak czesto ludzie tu wpadają wchodzą na forum . Czasy sie juz dawno zmieniły krytykowanie mojej osoby ze nie jestem profesjonalny i nie robi filmow jak zagraniczni YTuberzy wogule mnie nie nie rusza nigdy nie powiedziałem ze bede pro i bede najlepszy w Polsce , Jedno chciałbym powiedzieć ze jako admin chociaz z wieloma sie kluce nie moge sie dogadać lub po prostu ktos jest dla mnie dziwny bardzo szanuje ich prace bo dla mnie Orga tworzą ludzie ktorzy maja wielka pasje a niekiedy z niej nic nie maja oprócz paru komentarzy ktore marudzą . CA nas nie rozpieszcza grami i to jest wielki upadek społeczności to trzeba przyznać . Wracając do zmian kazdego dnia od czasu kiedy poświeciłem sie na bycie czlowiekiem od brudnej roboty czyli utrzymywania forum zdobywania znizek nagrod itd robilem to zawsze z mysla ze moze nastepny rok bedzie lepszy niestety nie moge tego powiedzieć bo nikt nie bedzie sobie ludźmi zawracał gitary ktorzy robia sobie cos na jakies tam stronie bardzo bym chcial pozyskac dla orga partnerow ktorzy pozwola nam zajac sie tylko gra filmami czy pisaniem artykułów lecz jest to mega ciezkie choc staram sie czasami wiszę na telefonie lub na mailu pare godzin to i tak kazdy powie ze cos zle zrobilimy i tak bedzie . Z tego miejsca chcialbym serdecznie zaprosic ludzi ktorzy chca jednak dzialac by napisali co mozna zmieniac w naszym portalu bo największym sensem prowadzenia wszystkiego jest dyskusja . Jesli chodzi o nagrania bardzo chetnie zapraszam ludzi chetnych do nagrywania pomocy przy artykułach czy do grafik . Jesli sa jakies pytania z checia odp na priv
    pozdrawiam LL
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało Lord_Legionista za ten post:


  14. #180
    Asuryan
    Gość
    Ja już swoje dla tego forum zrobiłem. Nawet podziękowania w postaci głupiego medalu zasłużonego administratora za to nie dostałem, które jak dotąd dostawał każdy były admin. Widać wg niektórych nie zasłużyłem, tak więc teraz nawet palcem nie kiwnę - będę tylko patrzył jak inni działają dla dobra forum.

Strona 18 z 22 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. OGŁOSZENIE - ORGANIZACJA FORUM
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 14:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •