Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 213

Wątek: [OGŁOSZENIE] Zmiany na forum i portalu - changelog

  1. #181
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Ja już swoje dla tego forum zrobiłem. Nawet podziękowania w postaci głupiego medalu zasłużonego administratora za to nie dostałem, które jak dotąd dostawał każdy były admin. Widać wg niektórych nie zasłużyłem, tak więc teraz nawet palcem nie kiwnę - będę tylko patrzył jak inni działają dla dobra forum.
    W ogóle to najlepiej juz nic nie pisz Bądź silny w swoim postanowieniu, będziemy cię wspierać.
    Z chęcią zrzeknę się swojego medalu "zasłużonego" dla Asuryana, niech ma chłopina. SG też bierz, będziesz miał dwie!
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Marat za ten post:


  3. #182
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Wszystkim niezadowolonym z działalności tego Forum polecam założenie nowego i na jego łamach wprowadzenie w życie swoich nowatorskich pomysłów.Kto wie być może konkurencja jest tym czego najbardziej potrzebujemy ?


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  5. #183
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Legion, za słowami Sadama - słownik. Masz te polskie znaki czy nie? Bo taki miszmasz ciężko się czyta.

    Przykro mi się robi, gdy pomyślę że jako adminowi nie wypadało robić krytyki, pisać co się chce. Teraz gdy mogę pisać i wyrażać swoje myśli, usiłuje się zatkać mi usta niestrawną papką.

    Nawiązując do nic-nie-robienia-tylko-narzekania-oraz-zapraszam-do-współpracy, to po zejściu ze stołka wyłożyłem niemało pracy, by wesprzeć portal. Pokiwano nad tym głowami, powiedziano że to użyjecie, minęło półtora roku jak w mordę strzelił i nic. Jeśli nic się nie zmieniło po dwóch rozmowach i jednej awanturze, to ja nie mam zamiaru marnować czasu, sił i środków, by dostać kolejny raz w mordę. Nota bene Legion, po rozmowie z Tobą, miałeś zająć się tym osobiście. Teraz możesz usiąść, zastanowić się, wyciągnąć wnioski.


    @Zając,
    Tworzenie kolejnego portalu i rozbijanie społeczności na drobne, to największy idiotyzm jaki może być.



  6. Użytkownicy którzy uznali post Samick za przydatny:


  7. #184
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Ja też poświęcałem swój czas i nie narzekam, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak pamiętam te szumne zapowiedzi wynikające z rozmów nim zrezygnowałem, a zrezygnowałem głównie dlatego że już wtedy dało się wyczuć że gówno z tego będzie i mi już nie chciało się użerać lub robić wszystkiego za wszystkich. Bo jak czas pokazał Mackoff długo nie podziałał, Pirx też zrezygnował (nie wiem dlaczego, nie wiem czym go zniechęciliście), a akurat on miał pomysł i nazwijmy to "możliwości" żeby coś fajnego zdziałać.
    Odnosząc się do słów Samicka o połączeniu się z innymi forami, tu potrzebny jest właściciel, który to obiecywał że będzie dostępny i będzie się pojawiał na ORGu, ale jakoś go nie widuję, więc wnoszę że znów się wypiął, to wiąże się to również z tym, że Obi ponoć ma znajomości w Muve, więc spokojnie mógłby załatwić czy to lepszą zniżkę, czy jakieś fajne nagrody na turniej, ale musi się pojawić.
    Następnie, nie wiem czy załatwienie zniżki wymaga godzin siedzenia na telefonie, chyba że ktoś to lubi, dawniej wymagało to 3-4 maili czyli 15 minut z życia (a i tak najwięcej czasu zajęło ustalenie do kogo konkretnie napisać), muve było nam przychylne, więc nie wiem czym podpadliście skoro teraz załatwienie czegoś to problem.
    No i kwestia następna, jak chcecie przyciągnąć ludzi skoro z założenia robicie materiały które nie będą profesjonalne bo nie przejmujecie się krytyką, więc wychodzi że wam nie zależy, a skoro władzy nie zależy to nikt się do was nie przyłączy. Wiadomo nie każdy w danej chwili może jechać na prezentację, ok rozumiem, jedzie ten kto może, zbiera materiał, wywiad można nagrać na telefon czy coś, teraz każdy ma opcję dyktafon, wraca i przekazuje wszystko co zdobył komuś kto zrobi to profesjonalnie, żeby to było dopieszczone, a przynajmniej żeby filmik nie zniechęcał po minucie.

  8. #185
    Pampa
    Gość
    O jakim filmiku mówimy, bo nie w temacie jestem. :p

  9. #186
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Turnieje :
    I,II,III & IV sezon ligi Rome 2
    Krwawe igrzyska
    Bursztynowy szlak 2v2
    Forumowa liga gwinta sezon I & II
    Turniej imienia x71 Medieval 2 - III miejsce
    Medievalowy turniej Galzaga - I miejsce

    Kampanie online :
    KO 38
    Wielka kampania antyczna 1.0 - Swebowie
    Wielka kampania antyczna 1.2 - Icenowie
    Oderint, dum metuant - Kimmeria

    Międzynarodowe :
    Cup of Nations 2017 - Armenia
    Cup of Nations 2018 - Icenowie
    Cup of Nations 2019 - Macedonia

  10. #187
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Odnosząc się do słów Samicka o połączeniu się z innymi forami, tu potrzebny jest właściciel, który to obiecywał że będzie dostępny i będzie się pojawiał na ORGu, ale jakoś go nie widuję, więc wnoszę że znów się wypiął, to wiąże się to również z tym, że Obi ponoć ma znajomości w Muve, więc spokojnie mógłby załatwić czy to lepszą zniżkę, czy jakieś fajne nagrody na turniej, ale musi się pojawić.
    Obi mówił kiedyś, że chciałby wejść na portal i po przejściu do odpowiedniej zakładki sprawdzić jakie jednostki ma dajmy na to Galia w Rome 1 - przeczytać opis, ogarnąć ich statystyki. Bodajże mówił to na jakimś lajwie z Lordem_Legionistą.
    Do tej pory tego nie ma.


    Stary nick:kujon333


  11. #188
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Kujon, poprzedni portal do tego się nie nadawał. Ten przy tym układzie także nie posłuży za encyklopedię o której mówił Obi. Kiedyś mówiłem o stworzeniu osobnej strony na poradniki i tego typu rzeczy. Wtedy utknęło to z przyczyn technicznych. Teraz może wypali.



  12. #189
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Legion robisz filmiki a nie masz pojęcia o grze, nie oszukujmy się. Na TWW masz zaledwie 29h na steam. Graczem multi również nie byłeś i nie jesteś (nawet w dawnych czasach kiedy byłem w IPL-u nigdy w multi nie grałeś), aczkolwiek zawsze uważałeś się za ambasadora MP, (pamiętam turniej Nations Cup na R2TW do którego wrzuciłeś 3 graczy IPL-u gdzie tylko jeden potrafił grać). I Legion nie zarzucaj komuś, że nic nie robi tylko ocenia bo większość ludzi wypowiadających się tutaj dołożyła cegiełkę (często bardzo dużą cegiełkę) do tego forum. Jeżeli coś robisz to krytyka zawsze będzie i trzeba się z tym liczyć, a nie narzekać że tak nie można. W naszej rozmowie na steam zarzucałeś mi że gracze MP nie zadają pytań, ale szczerze mówiąc nie chce mi się oglądać tych filmików, są nie profesjonalne do bólu (screen na niebiesko zaznaczyłem rzeczy dziwne w tym filmiku) a właściwie tle. Info o licencji, banner społeczności klanowej nachodzi na logo TWW, twarz Grimgora ucięta tak że widać tylko ząb. Nie chce się za bardzo czepiać ale jak to jest wizytówka orga, no to nie wiem. Sam się bawiłem chwilę nagrywaniem i nawet najprostsze w obsłudze OBS studio jest proste jak budowa cepa, spędziłem co prawda na początku dużo czasu nad tym ale po kilku godzinach potrafiłem to.


    pic upload

    Co do szachistów czy raczej "ludzi od multiplayera", kiedy sam byłem jednym z nich Mackoff obiecał wielkie zmiany (dobrze wiemy jak wszystko się skończyło), podczas organizowania turniejów często było tak że wszystko musiała robić jedna osoba. Kiedy rozpoczynaliśmy pierwsze turnieje typu Arena ciężko było o pomoc, wszystko robiły 2 osoby. W moderacji tematów również było ciężko o wsparcie, nawet w ostatniej lidze Rome 2 w mojej grupie musieliśmy prosić Arroyo o aktualizacje (dalej brak wszystkich wyników pomimo tak dużej liczby szachistów http://forum.totalwar.org.pl/showthr...Tabela-Ligi-II), ponieważ opiekun grupy nie zaglądał tam. Dziwicie się, że Pirx odszedł? A komu chce się ciągnąć wszystko w pojedynkę. A pamiętajmy, że nawet teraz mamy 8 "ludzi od MP" z czego maksymalnie dwóch coś robi, nie jest to mój wymysł tylko znam to z doświadczenia, z obecnej sytuacji i z opinii również innych osób.

    Kolejna sprawa gdzie się podziały wszystkie turnieje które kiedyś były organizowane. Np nocne granie w TWW, archiwum turniejowe działa (lub właściwie nie działa) tragicznie. Nie jestem pewien ale jestem chyba jednym z najdłużej grających, aktywnych obecnie graczy MP na orgu, i obecnie jest chyba najgorzej (ewentualnie kiedy Markus był szachistą i próbował wszystko w jakimś stopniu ogarniać, tylko że wtedy była nisza związana z brakiem ciekawego tytułu TW). Mamy jedynie dwa polskie klany, a nasze multi zdechło jest za mało turniejów, aby przyciągnąć nowych graczy.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  13. Następujących 4 użytkowników podziękowało william/kaszanka za ten post:


  14. #190
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Kiedyś mówiłem o stworzeniu osobnej strony na poradniki i tego typu rzeczy. Wtedy utknęło to z przyczyn technicznych. Teraz może wypali.
    Moim skromnym zdaniem nie potrzeba tworzyć nowych stron dla poradników,przewodników,etc danych frakcji wszystkich opublikowanych gier z TW.Każdy może własnym nakładem sił dorzucić swoje trzy grosze gdyż wszyscy użytkownicy tego Forum grali przynajmniej w kilka pozycji od CA i mają swój pogląd na rozgrywki poszczególnych gier.Nie ma sensu obciążania funkcyjnych czymś co każdy szeregowy może zrobić ponieważ według mnie oni są od dbania o formę Forum i wyznaczania jego kursu a zwykli forumowicze (w tym moja skromna osoba) od wzbogacania jego treści.

    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    @Zając,
    Tworzenie kolejnego portalu i rozbijanie społeczności na drobne, to największy idiotyzm jaki może być.
    @Samick moja propozycja o drugim forum to był sarkazm.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. OGŁOSZENIE - ORGANIZACJA FORUM
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •