Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 213

Wątek: [OGŁOSZENIE] Zmiany na forum i portalu - changelog

  1. #191
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nezahualcoyotl Zobacz posta
    Moim skromnym zdaniem nie potrzeba tworzyć nowych stron dla poradników,przewodników,etc danych frakcji wszystkich opublikowanych gier z TW.Każdy może własnym nakładem sił dorzucić swoje trzy grosze gdyż wszyscy użytkownicy tego Forum grali przynajmniej w kilka pozycji od CA i mają swój pogląd na rozgrywki poszczególnych gier.Nie ma sensu obciążania funkcyjnych czymś co każdy szeregowy może zrobić ponieważ według mnie oni są od dbania o formę Forum i wyznaczania jego kursu a zwykli forumowicze (w tym moja skromna osoba) od wzbogacania jego treści.
    Przeczytaj całą wypowiedź i przemyśl co napisałem. Podpowiem: osobna strona, przystosowana przez użycie odpowiedniego szablonu, wdrożenie odpowiedniej konstrukcji, w której nawigacja pomiędzy poszczególnymi nacjami, jednostkami, grami, poradnikami, będzie prosta i przejrzysta. Obecny szablon jest na bank łatwiejszy i fajniejszy w obsłudze, ale nie służy choćby takiemu poradnikowi do R2, co wymagało przeróbek. Spójrz jak to wygląda teraz. użyj wyobraźni, że potencjalnych zakładek masz dziesiątki, jeśli nie setki więcej, o bardziej skomplikowanej strukturze. Ten szablon nie jest do tego.

    Co do reszty zgadzam się, może dorzucić. Tak powstał poradnik do Rome 2. Potrzebny był tylko redaktor, który to wszystko zbierze. Tylko redaktor. I tylko chęci by ktoś coś napisał. Tudzież redaktor, któremu chciało się czytać i wybierać co lepsze fragmenty. Szkoda, że taka inicjatywa z S2 czy Attylą z lekka siadły i nie podniosły się (S2 zrozumiem, ale Attyla tuż po wyjściu?). A funkcyjni są nie tylko od utrzymywania porządku, ale także do wspierania swoją wiedzą. Tak było gdy zostałem funkcyjnym - moderator z przydziałem na Medka 2 i Rome 1. Rozumiem, że teraz nie trzeba prezentować żadnej wiedzy żeby zostać moderatorem jakiegoś działu? Wątpię. Animowanie działu było zawsze jednym z obowiązków funkcyjnych. Chociaż nie. W sumie to nawet nie wiem kto się czym zajmuje teraz. Tyle tych zmian było, dzieleń, mnożeń, dodawań, odejmowań.



  2. #192
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polemajos Zobacz posta
    Koniec. Koniec Redakcji i Szachistów. Za jakiś czas powitacie służbę od mediów orga i ludzi od multiplayer. Te dwa słówka będą miały znaleźć się na banerkach funkcyjnych pełniących do tej pory rolę redaktorów i szachistów.

    Uprzedzam Samicka, wzięliśmy się do roboty i to nie wszystko na co nas stać...

    Uprzedzam sadama vel NiemiłosiernegoSamarytanina, to samo co powyżej.


    Jak już tyle ludzi się tu patrzy, to napiszę, że portal przeżywa zmiany za kurtynami.

    Moja lista zmian miała 16 podpunktów.


    Long live org
    Jak to przeczytałem myślałem, że to jakiś żart bądź podśmiechujka. Czytając kolejne posty wychodzi że to na serio...
    Od czasu turnieju 2vs2 na Romku 2 widzę że nic się nie zmieniło, a jak czytam że Pirx zrezygnował to w sumie cieszę się że kolega z klanu wreszcie Was opuścił i wyszedł ... na l......
    Nie będę tutaj tak ostrożny w słowach jak Samick, ale mam podobne zdanie org to Wasze bagienko wy się w nim taplajcie.

    Jak chcecie budować Polską Scenę Multi na Total Warze, która obecnie leży i że się tak wyrażę kwiczy w desperackich próbach wyrwania się z odmętów szaleństwa?
    Organizacja turniejów niedużo pomoże, baza graczy jest mała, ciągle te same nicki. Jak ma tu zostać nowy gracz który przypadkowo zgłosi się do turnieju? Wpadnie na gracza który siedzi w multi TW od długiego czasu dostanie tęgi łomot, koniec, następny? Dojdzie w końcu do tego że ostatnie dinozaury pójdą w piach.

    Zresztą moje zdanie jest takie, że bez rozbudowania trybu multi w głównych grach serii TW, nic się w tej materii nie zmieni a Arena niewiele pomoże. Bazę graczy mp może rozbudować tylko CA, bazowanie na singlu skutkuje tym, że nawet jak ktoś przypadkowo wejdzie na multi obecnie i zobaczy że niewiele się tu stało od czasów Rome Total War w kwestii wyboru trybów gry odpuści sobie.

    Ale faktycznie nadchodzą ogromne zmiany nazw funkcyjnych. Podczas gdy jest problem korzystać z programu który nie wyświetla napisu "KUP MOJĄ PEŁNĄ WERSJĘ" by wrzucić film na youtube.


  3. #193
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez grandcoss Zobacz posta

    Jak chcecie budować Polską Scenę Multi na Total Warze, która obecnie leży i że się tak wyrażę kwiczy w desperackich próbach wyrwania się z odmętów szaleństwa?
    Organizacja turniejów niedużo pomoże, baza graczy jest mała, ciągle te same nicki. Jak ma tu zostać nowy gracz który przypadkowo zgłosi się do turnieju? Wpadnie na gracza który siedzi w multi TW od długiego czasu dostanie tęgi łomot, koniec, następny? Dojdzie w końcu do tego że ostatnie dinozaury pójdą w piach.
    Dlatego mamy podział na ligi.Pojawiło się kilka nowych nicków. Niestety w ostatnim sezonie kilku nowych temat zupełnie olało. Zapisali się, a potem słuch o nich zaginął...
    Turnieje :
    I,II,III & IV sezon ligi Rome 2
    Krwawe igrzyska
    Bursztynowy szlak 2v2
    Forumowa liga gwinta sezon I & II
    Turniej imienia x71 Medieval 2 - III miejsce
    Medievalowy turniej Galzaga - I miejsce

    Kampanie online :
    KO 38
    Wielka kampania antyczna 1.0 - Swebowie
    Wielka kampania antyczna 1.2 - Icenowie
    Oderint, dum metuant - Kimmeria

    Międzynarodowe :
    Cup of Nations 2017 - Armenia
    Cup of Nations 2018 - Icenowie
    Cup of Nations 2019 - Macedonia

  4. #194
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nikczemnik Zobacz posta
    Dlatego mamy podział na ligi.Pojawiło się kilka nowych nicków. Niestety w ostatnim sezonie kilku nowych temat zupełnie olało. Zapisali się, a potem słuch o nich zaginął...
    Ligi nie traktuje jako turnieju. No chyba że jako 4 turnieje dla ludzi o różnym poziomie umiejętności.
    Inna sprawa jest taka że w lepiej reklamować na zewnątrz "duży" turniej z nagrodami niż ligi z nagrodami w stylu "wygrałeś ligę, otrzymujesz zwycięstwo"
    Ostatnio edytowane przez grandcoss ; 06-08-2017 o 18:45 Powód: Żaden


  5. #195
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    No właśnie Liga to nie turniej, kiedyś proponowałem Cenedze jako admin zorganizowanie turnieju, w którym wzięły by udział wszystkie kraje objęte jej działaniem (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry). Plan był aby użyć Areny (niestety z braku ukazania się gry jak i rezygnacji rozmowy nie nabrały realnego kształtu), ale skoro ta na 90% padła i się z gruzów nie podniesie to nie rozumiem czemu nikt nie stara się zrobić tego w oparciu o WH. Wtedy w grę wchodziły by nagrody w ojro, zrobienie czegoś dużego i pokazanie się na arenie Europy jako może nie wyjadacze odsłony, ale dobrzy organizatorzy, a to zawsze zachęta dla partnerów. Fakt wymagałoby to porządnych filmików, anglojęzycznego subforum na orgu i zaangażowania całej ekipy od multi...
    Kolejny uknuty plan, który omawiałem z Samickiem i gdzieś tam się przewijał z okazji prób zrobienia turnieju przy okazji wyjścia WH1 było połączenie tego ze zlotem fanów fantastyki w Polsce, bo ta odsłona serii pasuje idealnie do tego. We współpracy z Cenegą/Muve zrobić turniej na konwencie, jakieś cosplaye, to zawsze szansa na nowych maniaków, którzy zasiądą do serii.
    Macie dwie porady za darmo, niech stracę

  6. Użytkownicy którzy uznali post NiemiłosiernySamarytanin za przydatny:


  7. #196
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Ja powiem, że takim fajnym miejscem mogłoby być w najbliższym czasie Targi Hobby, które zazwyczaj są równoległe do Poznań Game Arena. Może nie konwent fantastyki, ale dużo zbieraczy, dużo pasji, dużo fantastyki, dużo komputerów i możliwość zrobienia czegoś sensownego. Tylko czy Cenega jest zainteresowana? Patrząc po tym jak czepili się warszawskiego WGW (z racji odległości, czyli obręb tego samego miasta), to może nie być łatwo wyciągnąć ich do Poznania.



  8. #197
    Cześnik Awatar NiemiłosiernySamarytanin
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    315
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    27
    Otrzymał 43 podziękowań w 32 postach
    Ale przecież jeden z adminów jest z Wa-wy, to jeszcze lepiej, bo WGW blisko, duże wydarzenie Polcon w tym roku w Lublinie, 120 km Cenega powinna przełknąć i dojechać, pisać do Intela czy innych z branży sprzętowej, skoro YTberowi potrafią dać kompa za 8k, to chyba nie będą stawać ością z użyczeniem na większą imprezę, ale to już trzeba coś zrobić, coś pokazać, żeby mieć kartę przetargową w rozmowach.

    I nawiązując jeszcze do Ligi i nowych nicków, fajnie że w mękach powstał poradnik do multi, ale to już bardziej zaawansowany poziom, mi osobiście brakuje najlepiej filmiku pokazującego w ogóle jak odpalić taki tryb w grze, jak znaleźć gracza, parę słów o netykiecie gry, pokazanie na inny filmiku zagrań zakazanych w turniejach, ukazanie samych podstaw i piszę to z perspektywy singla dla którego multi było ciemną magią i gdyby nie MP w R2 nigdy bym się z tym nie zetknął i nadal bym nic nie wiedział.

  9. #198
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Moja lista zmian miała 16 podpunktów.
    Eh ^^
    ,,Vae Victis"


  10. #199
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Na Facebooku powstała grupa społecznościowa TotaWar.org.pl. Serdecznie zapraszam -> https://www.facebook.com/groups/127209724596422/
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  11. #200
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Mająca na celu?



  12. Użytkownicy którzy uznali post Samick za przydatny:


Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. OGŁOSZENIE - ORGANIZACJA FORUM
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •