Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: Jak zainstalować mody?

  1. #31
    Salvo
    Gość

    Re: Jak zainstalować mody?

    LINK do najnowszego MOD MANAGERA:http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=240335
    Następnie ściągnąłem DBeditor i odhcaczyłem w okienkach zlokalizowane pliki modów
    Do uruchamiania modów stosujemy modmanagera
    grzesiek95n
    Masz frameworka 3.5?

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Czy wiecie jak zainstalowac mod do ETW The Glory of The Russian Empire
    Po rozpakowaniu, wkleiłem go do DATA i nic
    Prosze o szybką pomoc!!!

  3. #33
    Ensis
    Gość

    Re: Jak zainstalować mody?

    To powinno pomóc:
    Kod:
    Instalacja
    
    1. Rozpakować plik (Winrar albo Winzip).
    2. Otworzyć EW2 folder
    3. Skopiować EW2.packs do C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\empire total war\data
    4. Skopiować user.empire_script.txt do :
    
    VISTA C:\Users\(Your User Name Here)\AppData\Roaming\The Creative Assembly\Empire\scripts
    
    XP C:\Documents and Settings\(Your User Name Here)\Application Data\The Creative Assembly\Empire\scripts
    
    Można załadować EW2 z Mod Manager.
    Źródło: viewtopic.php?f=192&t=6

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Tak tylko ja sciągnąłem mod light v. 1.5 bo pelnej wersji moda nie moge sciagnac, szukałem ale trza zaplacic Czy moglby ktos wyslac luink do moda bardzo prosze

  5. #35
    Ensis
    Gość

    Re: Jak zainstalować mody?

    Proszę podaj link do moda na TWC(twcenter.net).

  6. #36
    Cześnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Zapamietajcie że to od Zorra z banicji. To powinno pójśc każdemu spragnionemu nowosci na 1.5 a tamte packi ze skryptem opisanymi metodami tez mi nie ruszą i lece do windy jak grając w The Great coś tam jak nic. (Joke, silwuple) Trzeba tylko wybrac folder manualnie jeśli nie mamy na C - ten ostatni, który tam jest podany, czyli folder empire total war bodaj czy jak to sie tam nazywało. Frakcje te same co w podstawce ale zmiany widoczne juz po rozpoczeciu gry. Bierzcie i zasysajcie z tego wszyscy :

    http://www.moddb.com/mods/darthmod-e...commander-v695

    Czy to jest fajne? Nie wiem bo nie mam czasu żeby testowac wszystko co popadnie ale to działa. Na wersji 1.5.

    Na inne raczej nie zalecam, na innych moze i chodza te packi. Wierze że EW jest dobre jak na moda jak Run To The Hills na piosenke czy poradniki Salvo jak na poradniki, który "ukradł mi calą robote" czy tez raczej "wyręczył w niej" (uprzedzajac moje arcydzieła literatury poradniczej tak ze nie mam tu juz za wiele do roboty i zawijam żylaki chyba ze załatam nisze w sferze niszowej tzn. twick & trickowej w stylu Davida Koperfilda modowania ) . Pozostaje mi wiara... że EW wyjdzie kiedyś w wersji którą zwyczajnie odpali sobie każdy kto nie jest od macochy i kto przeczyta jaka i na co jest to wersja. Chociaż czyta sie tam i ówdzie ze to już sprawa chyba zamknieta.

    " Nie ma co sie spieszyć z modem, warto poczekac aż CA sie wypali i "znudzi" towarem odkładając na niższe półki a dopiero potem robić moda żeby nie było ich 100 jak tych Wadera albowiem w mrocznym gąszczu idzie sie zgubić "

    (Konfucjusz)

    " Gdy ostatnia łatka wydana a gracz ziewa znudzony na widok ikony wanili - wtedy jest czas na modowanie. I trzeba działac mądrze i szybko nim towar nie spadnie na zbyt niską półkę "

    (Sun Tsu)

    " Lepiej najpierw zrobić nim podkreci sie sprawe "previewem" "

    (Lao Tsy do skinerow)

    I jeszcze na odblokowanie frakcji: http://www.mediafire.com/?zzwzlkinlvm

    Wiec tego nie wklejamy jako pack do data bo to nie pack tylko idziemy z folderu data głebiebiej do :
    campaigns/main - tam kopiujemy sobie oryginał pliku, najlepiej oba jakie tam sa dla pewnosci i obok tego gdzies mozemy czy gdzie wkleić ten pliczek zeby nie zapomniec, np w foldreze który nazwiemy "kopia oryginału z main". Kiedy już ją mamy to wrzucamy ten plik. Obczajamy czy nam sie widzi.
    Mod na rozne tam frakcje który wyprobowałem na obecnie posiadanej wersji 1.5 i chodzi na tym darcie do ktorego link podalem bezproblemowo. Trzeba wejesc do data/campaigns/main, zrobić sobie kopie plików i nazwać np folder obok tego z oryginalami z main np "oryginaly z main Vadera" (chociaz watpie ze sie roznia od oryginalów ale na wszelki wypadek zeby nie bylo na mnie ) Najlepiej użyć swojej logiki po prostu. I na tym darcie ze wszystkimi frakcjami to juz idzie pograć. Wiem ze szło to lepiej napisac i jasniej ale edytowalem i przeklejalem. Idzie dojsc w sumie Bo to łatwizna wszystko.

    Jak już sobie obczaimy to pierwszy drobny triczek z czapy doktora Paj Chi Wo:

    Zaczynamy sobie kampanie indiancami czy piratami i jak nam obrzydnie a nawet wcześniej robimy dla kazdej nowej frakcji save pierwszej tury. Potem jak wywalimy ten mod i gramy na vanili wystarczy odpalić save - gramy. Raz moze wywalić na poczatku ale to naprawde działa. Tego wiac moze ktoś uzyc dla siebie twórczo być moze i w innych przypadkach, tz z innymi nacjami z innych modow np ale za inne nie recze. Save ogólnie dziala tak ze przy zmianie wanili na moda czy odwrotnie wczytuje jeszcze ture ze starego a po jej zmianie dziala juz jako mod - jesli mamy moda. Jesli odwrotnie to odwrotnie.

    " Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma "

    (Nawet nie wiem kto )

    Edit by turkopol 25.10.11 godz 15.06

    Mało tego - ten na wszystkie frakcje z savów bedzie dzialał bezkolizyjnie nawet na powyzszym dartcie ktory jest ok z tego co już patrzyłem i jesli sie nie myle bo przypadkiem zerkłem w pliki (a wole nie żeby znów coś nie namodzic ) - to jest tam kawałek i AUM i EW (ciezko orzec w jakiej skali bo czystego EW nie widziałem ale chyba dodaje cały ten pack jaki zawiera w sobie EW ale na ile z tego czyta to nie wiem - no chyba ze ja zapomnialem wywalic EW ale chyba nie, nie pamietam, skrypt wyrzucalem i nie ma a pack mam po zainstalowaniu dartha, sobie zobaczycie najwyzej)

    Ale Darth Moda instalujcie na czystą kopie. Komus sie to moze przyda choć widze że ruch tu średni jakiś i prawie jask na forum Kinga Lousia o modzie EW. Chyba załoze konkurencyjne gdzie ja bede bez bana Wracam do Afryki obserwowac słonie pod animacje do najnowszego polskiego moda bo głupio tak pisac ze sobą. Moze kiedyś jeszcze o mnie usłyszycie Roman a nie mówiłem że tylko Ci od EW cos tam jeszcze może namodzą w miare do grania? Na TW Center dam szumne "God save the polish moding i Romana Zabawę" Chociaz może za burackie Pozdrawiam i buziaczki dla ekipy. Czmu nie macie tu buziaków w emotoikonach?

    Kiedyś tez lubiłem Ironów i moge nawet wymienić płyty Elmo macha do spietych

    " Dobry indianin to taki którym da sie grac "

    (Wódz Inczu Czuna)

    Howk blade twarze z administracji - rzekłem i jakos żyjecie

    Spinam konia i wracam w góry - adios. Nuda tu u Was. Nie placzcie za mną dziewczeta

    Ten post to w sumie czysta forma spamu a jesli buractwo to jest to buractwo świadome - nie takie jak "kogoś tam"

    Jak mi sie zechce to jeszcze kiedyś wróce. Prosiłem kazdgo z tych którzy mi sie narazili żeby usunęli wszystkie - ale niech sobie mają jak tak im sie podobają

    A jak mi sie nie spodoba jakiś ruch to wróce i naspamuje jeszcze bardziej

    Wróce jako prawdziwy trol

    Na razie wszystko jest ok. Wyrzuccie mnie juz stąd Joke

    Edytowałem wszystko a tego ostatniego co napisalem już szkoda mi mazac jak sie tyle napisalem.

    Albo nie - zmazalem

    Jako że moje postoty stanowią integralną calość pracy tworczej nie nalezy traktować ich wybiórczo i zgodnie z art. 1 ust. 1 pr.aut. są chronione prawnie tzn. stanowią moją własnośc którą Wam łaskawie zostawiam, toteż jesli chcecie wyrzucać chcecie wyrzucać - to ja sie godze jedynie na wszystko albo nic. Żegnam.

    Silwuple.

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Witam mam problem z instalacją European Wars 2. Pack skopiowany gdzie trzeba.
    Gdy odpalam ModManager'em wczytuje się podstawowa wersja gry, bez żadnych zmian.
    Jakiś pomysł co robię źle

  8. #38
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Poogladaj dobrze gre czy oby na pewno podstawowa. Potem sprawdź w user.empire_script czy modmenager zamiescil tam wpis do EW. Jesli jest wpis to wystarczy odpalac gre normalnie i POWINNO byc EW

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Jak zainstalować mody?

    Hej to jak zainstalować DarthMod 8.0 na Windows 7 ?

  10. #40
    Salvo
    Gość

    Re: Jak zainstalować mody?

    Najpierw może sam spróbujesz?

    Jest instalator, instalujesz do folderu z grą. W razie czego:
    http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=479

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. The great war - jak zainstalować ?
    By depus in forum Napoleon
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-09-2013, 19:08
  2. jak zainstalować Napoleon Total war?
    By leszard in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2012, 20:29
  3. nie mogę zainstalować
    By chudolf in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 19:46
  4. Jak zainstalować NTW na dysku D:
    By maryjan1001 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 21:16
  5. Jak zainstalować moda
    By rolpa120 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-01-2010, 21:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •