Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 272

Wątek: Sytuacje interesujące i zabawne

  1. #251
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Atakowany byłem z obu stron.Najpierw na moście rozbiłem większość sił wroga po czym moja lekka konnica rzuciła się w pościg. Rzecz normalna ale wracając moi konni zamiast udać się na most chcieli pokonać rzekę wpław w efekcie 3 konnych utonęło w nurtach Wisły


  2. #252
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    A czy ktoś wytłumaczy mi coś takiego? Od dziecka wierzę, że 4>3
    A poza tym uważam, że Kartagina powinna zostać zburzona.

  3. #253
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Właśnie dlatego konklawe jest tajne i zamknięte, a głosy palone. Żeby wierni myśleli że 2 razy 2 = 4

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #254
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Wczoraj grając w Moda Stainless Steel w wer. 6.3 miałem dziwną sytuację z którą spotkałem się po raz pierwszy . Mianowicie gram krzyżowcami , ruszyłem moja armią na słabo bronioną Antiochię która była w posiadaniu Fathmid Caliphate , zawiązawszy uprzednio sojusz z Turkami rozpocząłem oblężenie miasta , po dwóch turach pod miasto podszedł 9 gwiazdkowy generał turecki a że byliśmy sojusznikami od ok 30 tur gdy rozpocząłem szturm na miasto jego armia pomogła mi w zdobyciu miasta . Ucieszyłem się
    ponieważ dzięki temu poniosłem małe straty . Po kolejnych dwóch turach Fatymidzi ogłosili Dżihad na Jerozolimę , i ku mojemu zdziwieniu Turcy początkowo nie wzięli w nim udziału , lecz oczywiście względy religijne są mocniejsze niż jakiekolwiek sojusze i Turcy wysłali armie na Jerozolimę , uprzednio pokonując moje wojska w ledwo co zdobytej Antiochi , dziwne jest to że tracili dużo ludzi w szturmie na miasto defakto pomagając mi je zdobyć , a później zerwali sojusz i moje marzenia o wielkim imperium
    chrześcijańskim na wschodzi prysły ponieważ walka z dwoma potężnymi przeciwnikami na raz jest w moim przypadku nie możliwa ze względów finansowych . Pozdrawiam . ;] Kojot

  5. #255
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    U mnie zawsze Mediolan podbija Francję
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  6. #256
    Chłop
    Dołączył
    May 2014
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram Wenecją 20 tura.Przychodzi bizantyjski dyplomata chce dać mi mapę i prawa handlowe.Oczywiście się zgadzam. W tej samej turze atakuje Kretę ale jakoś się obroniłem i wiem gdzie mają prowincje

  7. #257
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ThrainPL Zobacz posta
    Gram Wenecją 20 tura.Przychodzi bizantyjski dyplomata chce dać mi mapę i prawa handlowe.Oczywiście się zgadzam. W tej samej turze atakuje Kretę ale jakoś się obroniłem i wiem gdzie mają prowincje
    Ja kiedyś gram HRE. Przychodzi do mnie francuski dyplomata i chce 300 florenów albo zaatakują. Miałem wojnę z Polską, Milanem i Wenecją, więc się zgadzam. Wziął, a Francja i tak zaatakowała

  8. #258
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Kiedy rok temu grałem w Medievala ,miała miejsce moja najdziwniejsza bitwa ,grałem bodajże Hiszpanią(ale to nie ważne).

    Bitwa z Turcją na Kaukazie:
    Moja armia stała na wzgórzu,a armia turecka rozpoczęła w kotlinie.Czekam na ich atak na swoim wzniesieniu.Po 5 minutach przegrupowywania się Turków ruszył ,wreszcie odział szturmowy składający się z 5 oddziałów.Po przetrzebieniu przez moich łuczników i oszczepników wreszcie dotarli na szczyt wzgórza.I zamiast zaatakować ruszyli w odległości 5m od mojej armii(ciągle pod ostrzałem)przez całą jego długość do drugiego końca ,następnie zeszli z niego po przeciwnej stronie i wrócili do swojej armii(która cały czas kontynuowała przegrupowane).Te 5 oddziałów nie miało morale w dobrym stanie , a pomimo to woleli okrążyć pole bitwy zamiast zakatować odziały stające 5m dalej i strzelające do nich.

  9. #259
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja niedawno zacząłem nową kampanię HRE na vh/vh, bo lubię walkę na wszystkich frontach, więc nawet dałem wszystkim państwom dużo kasy na starcie i stało się coś dziwnego. Żadne państwo mnie nie zaatakowało oprócz dwóch. Pierwsze to Wenecja, która mnie zdradziła, ale nie podjęła żadnych działań oprócz blokady portu w Bolonii. Szybko zająłem miasto Wenecja, a mimo, że nadal mam z nią wojnę to nic nie robi, tylko siedzi w Zagrzebie i Raguzie. Drugie to Maurowie, którzy bezsensownie wysadzili desant w Bolonii złożony z trzech jednostek. Kiedy go rozbiłem przyszedł do mnie ich dyplomata i błagał o pokój za 5 tyś. Od tej pory jest pokój. Jest już 40 tura i nic się nie dzieje.
    Zdarzyła wam się taka sytuacja?

  10. #260
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanisław123 Zobacz posta
    Ja niedawno zacząłem nową kampanię HRE na vh/vh, bo lubię walkę na wszystkich frontach, więc nawet dałem wszystkim państwom dużo kasy na starcie i stało się coś dziwnego. Żadne państwo mnie nie zaatakowało oprócz dwóch. Pierwsze to Wenecja, która mnie zdradziła, ale nie podjęła żadnych działań oprócz blokady portu w Bolonii. Szybko zająłem miasto Wenecja, a mimo, że nadal mam z nią wojnę to nic nie robi, tylko siedzi w Zagrzebie i Raguzie. Drugie to Maurowie, którzy bezsensownie wysadzili desant w Bolonii złożony z trzech jednostek. Kiedy go rozbiłem przyszedł do mnie ich dyplomata i błagał o pokój za 5 tyś. Od tej pory jest pokój. Jest już 40 tura i nic się nie dzieje.
    Zdarzyła wam się taka sytuacja?
    :d

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...a-walka-itd%29

Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sytuacje, które waś zdziwiły
    By chochlik20 in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 09:18
  2. Nietypowe Sytuacje...
    By Krzyśko1011 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 13:57
  3. Sytuacje które was mocno zdziwiły.
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 21:02
  4. zabawne screeny z multi [ETW]
    By Zakapior-san in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 13:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •