Strona 13 z 28 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 272

Wątek: Sytuacje interesujące i zabawne

  1. #121
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Ja na przykład (bo dopiero co kupiłem) ale już nie (od pół roku) bo kartę zryłem ehh trzeba się za nią wziąć.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  2. #122
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    40
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez kuroi
    Jak dla mnie bardziej podejrzane jest to, że gra w podstawkę bez żadnego moda. Kto normalny jeszcze gra w taki shit? Ta mapa jest tak paskudna, że mi się aż w brzuchu przewraca
    Będę ordynarny, choć jestem tu nowy. Może ktoś lubi podstawkę, więc dlaczego uważasz, że skoro nie gra na modach to jest nieNormlany? Nie gram w Medka pierwszy raz i lubie sobie pograć na nie przerobionej mapce, bo zawsze mi sie podoba jak moooozolnie się buduje włąsną potęgę na prawie prawdziwych mapkach . Natomiast mody... nie, narazie nie.

  3. #123
    Asuryan
    Gość

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez kuroi
    Jak dla mnie bardziej podejrzane jest to, że gra w podstawkę bez żadnego moda. Kto normalny jeszcze gra w taki shit?
    Wbrew pozorom pewno jeszcze sporo osób. Ja także gram w podstawkę bez żadnego moda, choć myślę nad zrobieniem własnego, ale to dla mnie nie taka prosta sprawa (chcę dodać Krzyżaków, Walię, Irlandię, Litwę, Zakon Templariuszy i Joannitów z Kingdoms do podstawki - ale że 1.5 różni się od 1.3 nawet fizyką jednostek podczas bitwy, jak choćby mniej liczebną ale cięższą kawalerią, to pozostaje to cały czas w kwestii zamiarów) Z modów używam tylko Third Age.

  4. #124
    Podczaszy
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Grałem sobie szkocją, zająłem odrazu york i caevernon i czekałem na to co anglicy zrobią (sojusz z nimi wziąłem), stali prawie pełną armią na granicy przy walii bez generała (dziwne bo to było vh/h) i po 3 turach zmienili się w rebeliantów, anglicy drugą armią przyszli rozgromić rebelię i przegrali, bitwa przeszła do historii i na mapie został naniesiony ten symbol "tu odegrała się wielka bitwa" (pierwszy raz mi się takie coś przydarzyło, mimo że miałem całe mnóstwa epickich bitew) oczywiście zaraz potem zajęłem angolom na luzie nottingam i londyn ale zostałem ekskomunikowany :x
    Pisać na GG o turach i innych ważnych sprawach.

  5. #125
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Dzisiaj stoczyłem własna bitwę grałem Papiestwem.
    Niby miałem więcej wojska ale w większości moimi żołnierzami byli fanatycy religijni z ulepszona bronią czyli mohery z kijami a forsa była po równo ustawiona. I za ten moher atak dostałem heroiczne zwycięstwo.

  6. #126
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Tak się dzieje często, szczególnie w modach, że jak masz słabsze wojsko do dostajesz heroiczne zwycięstwo

  7. #127
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Ja tam żadnych modów nie ściągałem to zwykły mediewal wersja 1.3 z dodatkiem.

  8. #128
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Dlatego napisałem szczególnie

  9. #129
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Kuroi - Ja przykładowo ściągnąłem wszystkie najlepsze i najbardziej polecane mody (Stainless Stell 4.0, 6.0, 6.3, DLV, Thrid Age, Road to Jerusalem) i ŻADEN nie przypadł mi do gustu (może troszkę SS 4.0 bo mało zmieniał i godny polecenia jest TA ale nie dla mnie) i uznałem że najodpowiedniejsza jest podstawka. Myślę że dużo ludzi gra jeszcze w podstawkę.

    Asuryan - Masz mój miecz ! Popieram twoją koncepcję i chętnie pomógłbym ci w realizacji tego zaiście zacnego pomysłu

  10. #130
    Podczaszy
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Mi też ani SS ani DLV ani jakieś tam regionalne mody nie przypadły kompletnie do gustu. W 3rd Age fajne są bitwy ale mapa kampanii to totalna katastrofa. W filmie/książce jeźdzcy rohanu w ciągu 4 dni dotarli do minas thirit, a tutaj w 8 lat się wleką -,-
    Za duża mapa, za małe pole ruchu.
    Teraz gram na modzie Region & Provinces w którym mapa jest lekko powiększona, jest o wiele więcej regionów i jest nieco zmieniona mechanika gry, która lekko utrudnia i sprawia się bardziej realistycznie (jest kilka niedociągnięć, ale ciągle trwają prace) Wkurzają mnie te DLV i inne badziewa w których na siłę próbując utrudnić w nie wiadomo jaki sposób rozgrywkę, jednak kompletnie im to nie wychodzi.
    Pisać na GG o turach i innych ważnych sprawach.

Strona 13 z 28 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sytuacje, które waś zdziwiły
    By chochlik20 in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 08:18
  2. Nietypowe Sytuacje...
    By Krzyśko1011 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 12:57
  3. Sytuacje które was mocno zdziwiły.
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 20:02
  4. zabawne screeny z multi [ETW]
    By Zakapior-san in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •