Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 272

Wątek: Sytuacje interesujące i zabawne

  1. #11
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Dokładnie tak jak mówisz.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Zauwazylem tez ze Mediolan jest niezwykle nielojalny. Prawie zawsze zdradza mnie gdy jestem jego sojusznikiem, nawet jesli nie ma specialnego interesu w walce ze mna. Czytalem opinie na innych forach internetowych, w tym anglojezycznych, i ludzie czesto o takim zachowaniu Mediolanu wspominaja.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Jeżeli Mediolan jest nielojalny, to co dopiero Wenecja? U mnie w każdej kampanii jak mam z nimi sojusz, to okazują się zdrajcami.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Grając Polską w Twierdzy Sofia miałem tylko oddział świeżo kupionych bałkańskich łuczników. Zaatakowali mnie Węgrzy z oddziałem rycerzy feudalnych milicją kuszniczą włócznikami i kilku innych w sumie było ich około 460-500. Na początek zniszczyłem taran płonącymi strzałami. Później musiałem bronić się przed rycerzami wchodzącymi po drabinach na mur. Miałem szczęście zostało mi 9 łuczników i kilku rycerzy wroga nie mogli wyjść na mur. wysłałem ocalałą 9 ale jak na złość oni też mieli problem z drabinami i zostali wybici . Gdybym chwilę poczekał i wysłał ich przez bramę pewnie bym to wygrał. Miało być pięknie a wyszło jak zwykle

  5. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    538
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Wytrzymałem zasadzkę prawie do końca z marnym oddziałkiem Isengardu,przeciw płonącym strzałom,trzem szturmom lekkiej jazdy i włócznikom w walce wręcz.Patrzę a mój dowódca zza drzewka i krzaczka obserwuje cwaniaczek.Zginął jako ostatni.
    Ad.1. Jestem biały,wierzący,hetero - przepraszam.
    Ad.2."Przemoc jest usprawiedliwiona jeżeli służy dobru ludzkości" - Atylla
    Ad.3."Najważniejsza jest dyscyplina,najważniejsza jest dyscyplina !" Udai Hussein -syn Sadamma

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Nie wiem,czy ktoś zwrócił uwagę,ale jak się zaczyna w Medieval II Wielką Kampanię jako polska i ma się włączone porady,to witająca nas "lady"mówi łamaną polszczyzną "Dzień dobry panie"-jak dla mnie jest to dosyć zabawne
    Szkoda,że w grze wojacy nie krzyczą w naszym rodzimym języku(jak w Empire:TW).

  7. #17
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Ja miałem w jakim 1180 roku agenta "Zygmunt z Warszawy" A nie miałem miasta Warszawy

  8. #18
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez OskarX
    Ja miałem w jakim 1180 roku agenta "Zygmunt z Warszawy" A nie miałem miasta Warszawy
    To sie dosc czesto zdarza. Tez tak mialem i to nie raz. Ja mialem raz we Francji Louis z Lyonu czy cos takiego.

  9. #19
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Krzyzak
    Cytat Zamieszczone przez OskarX
    Ja miałem w jakim 1180 roku agenta "Zygmunt z Warszawy" A nie miałem miasta Warszawy
    To sie dosc czesto zdarza. Tez tak mialem i to nie raz. Ja mialem raz we Francji Louis z Lyonu czy cos takiego.
    a ja miałem abu Yusef(nie Yusuf) grałem turkami na modzie Falcon TW

  10. #20
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Opoczno
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    To ja moze opowiem wam najciekawsza bitwe swojego zycia jaka rozegralem wczoraj. Otoz grajac Polakami Papiez zwołał krucjate na Kair a ja bedac Zagorzalym Katolikiem(przeciwienstwo co do rzeczywistosci) do owej krucjaty przylaczylem Pelna flage ktora dowodzil Krol i druga pelna flage ktora dowodzil jego syn. Do Kairu przedostalem sie dosyc szybko tam oczywiscie czekalo kilka pelnych flag egiptu(celowo nigdy nie zatrzymuje jego rozrostu by potem miec naprawde wymagajacego przeciwnika) do tego na miejscu czekala juz pelna flaga mojego sojusznika HRE. 3 Nasze Armie przystapily do oblezenia Kairu. Flagi egiptu ustawily sie do okola nas i czekalismy na rzez katolikow. Armia Egiptu liczyla okolo 13 tysiecy chlopa nasza zas zaledwie 7 Tysiecy. Bitwa sie rozpoczyna atakujemy z 3 stron. Za Druga moja Flaga sterowana przez AI ustawily sie 3 flagi Egipskich posilkow mysle sobie oho komputer da ciala i po bitwie. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu AI rozegralo to znakomicie zatrzymujac 3 pelne flagi egiptu(prawie polowe calej armii) do momentu az ja i HRE sforsowalismy mury zadajac im ogromne straty. Gdy zaczelismy dostawac sie do srodka zamku Następca Tronu juz nie zył. Zginal niczym Bohater poniewaz gdyby nie on zdobycie Kairu byłoby niemożliwe. HRE ponioslo ogromne straty(3/4 armii) scierajac sie z obroncami muru wschodniego jednak rowniez odnioslo ogromny sukces poniewaz cala flaga egipska poszla w zapomnienie(tak wedlug mnie dla AI to ogromny sukces) no i teraz pojawiaja sie schody... Moja Armia liczaca okolo Tysiaca jednostek + HRE z 500 Jednostkami(wszyscy wyczerpani) na okolo 5 Tysiecy Egipskich Wojow żądnych krwi. Z racji ze nie udalo nam sie jeszcze dotrzec do ratusza na rozwiazanie czasowe nie mialem co liczyc... Pozostawala mi jedynie walka do ostatniego zolnierza... Egipt nacieral ze wszystkich stron HRE padlo dosyc szybko (nie z winy AI a z powodu przytlaczajacej przewagi przeciwnika) ja postanowilem ustawic swoja armie dosyc nietypowo(bitwe rozgrywalem w uliczkach miasta) i po baaaardzo dlugiej i wyczerpujacej walce udalo mi sie wygrac. Z 3 naszych flag nie zostal prawie nikt:
    Król(Jedna jednostka a nie oddzial)
    około 15 Rycerzy
    mniej niz 20 Lucznikow
    4 Jednostki Milicji Miejskiej(Jednostki nie oddzialy)

    Bitwa trwala poltorej godziny! Nigdy nie udalo mi sie rozegrac podobnej rownie zacietej i do teraz nie moge wyjsc z podziwu co do tego jak bardzo dobrze pierwszy podczas mojej przygody z Medievalem spisaly sie armie AI. Akcja jak z filmu normalnie ludziska;P Podczas bitwy Zgineli Sułtan, Dwaj jego Synowie, Krol Niemiecki, Nastepca Tronu Polskiego i 20 Tysiecy jednostek!! Oraz porcja frytek o ktorej calkowicie zapomnialem bedac w szale bitewnym co sprawilo ze troche sie przypalily "Stos kości był wielki niczym góra" taki cytat widnial na moim ekranie gdy bitwa sie wczytywala i po bitwie zrozumialem co ten gosc mial na mysli Najbardziej z tego wszystkiego zaluje ze nie mam zapisanej powtorki tej bitwy(wnerwiona kobieta okazala sie niesamowitym poganiaczem)
    "Nie potrzeba mi wiele
    Przyjaciele, holenderskie ziele
    Głębokie fotele
    I konsola na czele
    Z telewizorem o płaskim kineskopie..."

Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sytuacje, które waś zdziwiły
    By chochlik20 in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 09:18
  2. Nietypowe Sytuacje...
    By Krzyśko1011 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 13:57
  3. Sytuacje które was mocno zdziwiły.
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 21:02
  4. zabawne screeny z multi [ETW]
    By Zakapior-san in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 13:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •