Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 272

Wątek: Sytuacje interesujące i zabawne

  1. #31
    Szambelan
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    2 396
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    No wlasnie grafika nie jest najwazniejsza. Osobiscie uwazam tez ze ta klotnia jest bez sensu troche Ale np. mi w Kingdoms nawet przy 30 tysiecy jednostek sie nie zacina w podstawce to bym nie mogl grac ( chyba ze na minimum detalach ) .

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Ja 2 dni temu grałem najdziwniejszą bitwę w całej mojej karierze w medku, ja pełną armią ( jakiśtam generał, 2 odziały bombard, 2 odziały dział, wiele odziałów polskich pancernych( ci rycerze polscy w zbrojach), i kilka odziałów ręcznych strzelców) vs 4 pełne armie mongolskie, bitwa w górach przy Jerozolimie. Najdziwniejsze było to że ja zajmowałem sam wierzchołek góry po przeciwnej stronie stało pół flagi mongołów(mogli do mnie podejść) a reszta niiiiiiissskoooo w dole :shock: szybko rozjechałem te 2 odziały piechoty mongolskiej i łóczników konnych.
    Dobra chce zająć miejsce w którym można zejść na dół i blokować je... a tu wielkie zdziwko :shock: :shock:
    Nie da sie zejść na dół, a pozostała armia mogngołów nie może do mnie wejść... dobra chce ściągać działa ale nie mogą podejść do najbliżeszej krawędzi bo do krawędzi jest mały stok(piechota przejść mogła) i nie moge do nich nawalać z dział, biore ręcznych strzelców i wchodzę na taki klif, ostrzeliwuje piechotę mogolską do której mam zasięg, dobra rozwaliłem ich a oni nawet nie strzelili do mnie. No i co dalej? Mongoły sie nie ruszają a ja nie mogę zejść :?: :shock: Ostatecznie ponisłem ,,miażdzącą klęskę" bo się wycofałem. To była najgorsza moja bitwa :? .

  3. #33
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Opoczno
    Postów
    146
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Danielos
    Ja 2 dni temu grałem najdziwniejszą bitwę w całej mojej karierze w medku, ja pełną armią ( jakiśtam generał, 2 odziały bombard, 2 odziały dział, wiele odziałów polskich pancernych( ci rycerze polscy w zbrojach), i kilka odziałów ręcznych strzelców) vs 4 pełne armie mongolskie, bitwa w górach przy Jerozolimie. Najdziwniejsze było to że ja zajmowałem sam wierzchołek góry po przeciwnej stronie stało pół flagi mongołów(mogli do mnie podejść) a reszta niiiiiiissskoooo w dole :shock: szybko rozjechałem te 2 odziały piechoty mongolskiej i łóczników konnych.
    Dobra chce zająć miejsce w którym można zejść na dół i blokować je... a tu wielkie zdziwko :shock: :shock:
    Nie da sie zejść na dół, a pozostała armia mogngołów nie może do mnie wejść... dobra chce ściągać działa ale nie mogą podejść do najbliżeszej krawędzi bo do krawędzi jest mały stok(piechota przejść mogła) i nie moge do nich nawalać z dział, biore ręcznych strzelców i wchodzę na taki klif, ostrzeliwuje piechotę mogolską do której mam zasięg, dobra rozwaliłem ich a oni nawet nie strzelili do mnie. No i co dalej? Mongoły sie nie ruszają a ja nie mogę zejść :?: :shock: Ostatecznie ponisłem ,,miażdzącą klęskę" bo się wycofałem. To była najgorsza moja bitwa :? .



    Niestety tego typu Bugi w czasie bitew zdarzaja sie dosyc czesto. Dlatego tez nienawidze walczyc w gorach bo walka tam jest tak niesamowicie nierealistyczna ze po prostu plakac sie chce... Bitwe ktora na normalnym terenie wygralbym bez wiekszych strat w gorach albo przegrywam albo jest to pyrusowe zwycięstwo.
    "Nie potrzeba mi wiele
    Przyjaciele, holenderskie ziele
    Głębokie fotele
    I konsola na czele
    Z telewizorem o płaskim kineskopie..."

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Witam. Teraz na gorąco opiszę jedną z ciekawszych bitew jakie doświadczyłem w życiu. Grałem Mediolanem na V/H wsio i całkiem fajnie (wreszcie jakieś wyzwanie ) Moją Genuę zaatakowało 970 Francuzów (generał + 3 jednostki kuszników i parę oszczepników + 2 Rycerzy w zbrojach a ilość żołnierzy w jednostce ustawiłem na max) a broniłem się 300 żołnierzami (przypadkowa liczba ) Podeszli z drabinami pod mur i 5 razy na niego wchodzili i 5 razy schodzili uciekając. Zamyśliłem się więc nie zauważyłem, że kompuś uznał że zdobył bramę ( a taran rozwaliłem i tylko troszkie piechoty stało). Weszli do miasta więc jednostką przywódcy frakcji kilkakrotnie szarżowałem aż bohatersko poległ, a jednostka kuszników i jedna włoskiej milicji włóczniczej zaatakowała schodząc z murów od tyłu Francuzów. Z jednostki generalskiej zostało 2 jeźdźców którzy wyłapywali pierzchających żabojadów . Lista moich jednostek:
    - jednostka generalska
    - najemni kusznicy sztuk 1
    - 2 jednostki włoskiej milicji włóczniczej

    Teraz mam ostrą wojnę z .... Sycylią która podchodziła pod stolicę, trochę pograbiła i oblega teraz Bolonię. Przed 1.500 żołdaków mam się obronić jednostką generalską i 3 milicji włóczniczej ?

  5. #35
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Rybnik
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Wydarzenie nie z mojej kampanii, mojego znajomego, ale dam glowe, ze nikt go nie przebije. Armia papieska oblega miasto na sardynii. Ok, niby wszystko w porzadku. Kabaret zaczyna sie, gdy zobaczymy sklad owej armii. Jeden oddzial. Liczebnosc: 1. Sam papiez sie pofatygowal. I najwyrazniej uznal, ze pomoc jest mu zbedna. Chlopak nawet taran wybudowal. :shock:
    "Vincit qui patitur"


  6. #36
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    538
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Izrafel
    Wydarzenie nie z mojej kampanii, mojego znajomego, ale dam glowe, ze nikt go nie przebije. Armia papieska oblega miasto na sardynii. Ok, niby wszystko w porzadku. Kabaret zaczyna sie, gdy zobaczymy sklad owej armii. Jeden oddzial. Liczebnosc: 1. Sam papiez sie pofatygowal. I najwyrazniej uznal, ze pomoc jest mu zbedna. Chlopak nawet taran wybudowal. :shock:
    Screeeeena.
    P.S. w cuda wierzę
    Ad.1. Jestem biały,wierzący,hetero - przepraszam.
    Ad.2."Przemoc jest usprawiedliwiona jeżeli służy dobru ludzkości" - Atylla
    Ad.3."Najważniejsza jest dyscyplina,najważniejsza jest dyscyplina !" Udai Hussein -syn Sadamma

  7. #37
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    450
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    jak mógł wybudować jak jest kawaleria?
    Sciemniasz
    .de mortuis aut bene aut nihil - o zmarłych należy mówić dobrze albo nic. Chilon ze Sparty.

    Divide et impera


    http://www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg

  8. #38
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Cytat Zamieszczone przez Fallen
    jak mógł wybudować jak jest kawaleria?
    Sciemniasz
    Jak masz w armii samą kawalerię, to możesz budować machiny oblężnicze, ale nie atakować

  9. #39
    Maharbal
    Gość

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Do bitwy do oddziału generalskiego dołącza zawsze generał, czyli ten Papież miał jednego gwardzistę. Zresztą, nie on sam wybudował taran bo:

    1)Zajęłoby mu to kilkanaście tur
    2)Gwardia generalska sama się ,,regeneruje"

  10. #40
    Wojski
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Rybnik
    Postów
    64
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Sytuacje interesujące i zabawne

    Eh, zaraz mu napisze maila z prosba o tego screena. Jesli go jeszcze ma, to zobaczymy, kto sie bedzie smial, niewierni (xd)

    Prosze:


    http://img215.imageshack.us/img215/5972/beztytuuuoe.jpg
    "Vincit qui patitur"


Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sytuacje, które waś zdziwiły
    By chochlik20 in forum Barbarian Invasion
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-03-2013, 08:18
  2. Nietypowe Sytuacje...
    By Krzyśko1011 in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 12:57
  3. Sytuacje które was mocno zdziwiły.
    By Furiusz in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 20:02
  4. zabawne screeny z multi [ETW]
    By Zakapior-san in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •