Zobacz wyniki ankiety: Komu OPRÓCZ Polski kibicujesz

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Niemcy

    8 17.78%
  • Czechy

    0 0%
  • Grecja

    0 0%
  • Rosja

    3 6.67%
  • Dania

    3 6.67%
  • Holandia

    3 6.67%
  • Portugalia

    4 8.89%
  • Hiszpania

    7 15.56%
  • Włochy

    4 8.89%
  • Irlandia

    2 4.44%
  • Chorwacja

    1 2.22%
  • Ukraina

    3 6.67%
  • Szwecja

    1 2.22%
  • Francja

    3 6.67%
  • Anglia

    3 6.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Komu Kibicujesz

  1. #1
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Komu Kibicujesz

    Zapraszam do kolejnej ankiety:
    Komu (OPRÓCZ Polski) kibicujesz (max 3 drużyny).
    Piszcie dlaczego / za co lubicie te drużyny.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 395
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Wybrałem Hiszpanię za szybką grę, złożone akcje i świetną defensywę.

  3. #3
    Lena
    Gość

    Re: Komu Kibicujesz

    Zaznaczyłam reprezentację Niemiec, gdyż od ponad 8 lat zawsze sercem jestem z nimi

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Ja nie mam żadnej ulubionej drużyny, zawsze kibicuję tej, która prezentuje piękną grę (na MŚ 2010 urzekł mnie Urugwaj). Póki co drużyny, które mnie zaciekawiły, to Dania, Portugalia i Włochy. Szczególnie ci ostatni, gdyż są wielką niespodzianką. Nie sądziłem, że Włosi się ogarną po fatalnym występie na MŚ 2010. Zaraz po naszych "Orłach" są właśnie Makaroniarze. Jest u mnie Portugalia, bo cenię ich za tę niesamowitą dokładność zagrań i niemal brak popełniania błędów w grze. Gdy grają, wchodzą w swój rytm i to mi się podoba. Co prawda nie chciałbym oglądać CR7, ale co poradzić . Dania pojawiła się w mojej trójce za wygraną z Holandią. Nie zagrali świetnie, wręcz powiedziałbym, że tak sobie, ale liczę na dalsze niespodzianki. Wydaje mi się, że Wikingów będzie wspierał sam Thor i będą mieli dużo szczęścia w kolejnych meczach. Mimo tej potężnej ofensywy Holendrów, nie załamali się i grali swoje, co dobrze o nich świadczy. Takiej nieugiętej aury brakuje naszym chłopakom, którzy bardzo łatwo zmieniają nastawienie w trakcie meczu.

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Oprócz naszych orzełków nielotów, to Niemcy, Italia, Dania(za to że potrafili utrzeć nosa łysiejącym Holendrom )

    To, że kibicuję Niemcom trochę dziwne i podejrzane, ale właściwie kibicowanie to złe słowo, raczej sympatyzuję.


    Włochom dlatego, że najczęściej poza naszą ligą i niemiecką oglądam Serie A/B. Częściej niż hiszpańską, z Anglii najczęściej tylko szlagiery z dołu tabeli oglądam


    Chciałbym, żeby Portugalia nie wyszła z grupy Messi ostatnio 3 bramy sieknął i to Brazylii, Ronaldo niby podawał, niby robił wiatr, ale jak chce się uważać za najlepszego piłkarza swiata, to przepraszam bardzo


    PS: Bankowo Kakashi też będzie za Niemcami

  6. #6
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    z miasta Łodzi, gdzie bieganie psom szkodzi
    Postów
    355
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Jestem fanem calcio, więc naturalnie jestem za Włochami. Kibicuje im odkąd śledzę wielkie turnieje (czyli od France 98') Uwielbiam ich styl gry, kulturę piłkarską i niedościgniony kunszt taktyczny. Może i włoska piłka obecnie przeżywa kryzys, ale Italia ma nadal niezłych piłkarzy (choć oczywiście nie tak dobrych jak choćby 6 lat temu) i przede wszystkim jest drużyną turniejową. Z meczu na mecz gra coraz lepiej, a skandale tylko jej pomagają

    Nie cierpię za to Hiszpanii ;p Nigdy nie lubiłem tego stylu gry - jak dla mnie najpiękniejsze w piłce nożnej są szybkie akcje, wykończenia i doskonała taktyka, a nie pitu pitu z masą niepotrzebnych podań.
    "Wobec każdej sprawy mam jedno zdanie rano, drugie około południa, a wieczorem... och, wieczorem nie mam żadnego zdania" - Talleyrand

  7. #7
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    NIEMCY - bo zawsze grają do końca i nie symulują
    DANIA - bo nikt na nich nie stawia (chłopcy do bicia itd.)
    ANGLIA - bo dawno cokolwiek wygrali

  8. #8
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    FRANCJA - bo jest ( od danwa tak nie było ) więcej białych niż czarnych, przez co przypominają Europejską drużynę + dawna sympatia do Zidana
    Hiszpania i Holandia za fajny styl grania.
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  9. #9
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Tradycyjnie Holandia i Hiszpania, choć muszę przyznać, że po pierwszych meczach jestem trochę zniesmaczony. W Holandii zlepkiem gwiazd, a w Hiszpanii płaczami o to, że murawa była za wolna. Oczywiście gracze Barcelony wpadli na taki świetny pomysł.
    http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=224864
    Biedaczki, Włosi to pewnie mieli lepsze warunki.
    Jak lubię Barce i Hiszpanie, tak pierwsi po słynnej historii ze zraszaczami tracą mój szacunek z roku na rok, a teraz drudzy idą podobną "płaczkowatą" drogą. To zaczyna być nudne, jak i ta ich dominacja.
    Na tym Euro przede wszystkim będę za Włochami, bo po prostu podoba mi się ich gra, jak i piłkarze. Nigdy nie przepadałem z makaroniarzami, nawet mimo sympatii do Juve. Dwa lata temu Lippi pokazał, że został w starych czasach i wybrał fatalną kadrę m.in pomijając Cassano.
    Prandelli natomiast stworzył ciekawą drużynę, która na pierwszy rzut oka nie powala na kolana, ale jednak analizując poszczególnych graczy i miniony sezon, na prawdę można uznać, ze ta drużyna ma potencjał. W sumie Regulus napisał już wszystko. O świetnej defensywie z Giorgio, przesuniętym z przymusu De Rossim, czy nieobecnym Barzaglim ( oby wrócił szybko ). Pirlo to klasa sama w sobie. Marchisio, trochę człowiek ninja, ale gość takie ma zadania na boisku, a zmysł do gry kombinacyjnej, czy brawurowych akcji i strzałów to on ma. Wczoraj ładnie pojechał hiszpańców, zaczynając od połowy boiska i oddając strzał pod polem karnym.
    Atak? Cassano na prawdę świetne zawody. W Giovinco również drzemie ogromy potencjał. Na szpicy w następnym meczu widziałbym Di Natale, bo Mariuszek Barwuah nie pokazał nic ciekawego ( choć muszę mu oddać, że chłopak na prawdę się starał ). Choć jak twierdzili ponoć "eksperci", z Trzeciakiem na czele ( wielki znawca hiszpańskiej piłki, bo grał w jakimś ogórze z tamtejszej ligi ) Di Natale nie ma za grosz techniki... No i ponoć Buffon nie ma refleksu i wczoraj był niepewny ( chyba oglądaliśmy inne mecze, zresztą Torres mógłby coś powiedzieć o tej niepewności ).
    No ale żenujący poziom polskich komentatorów sportowych pominę milczeniem...
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  10. #10
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Komu Kibicujesz

    Wlosi tak, ciekawe połączenie starego pokolenia ) Di Natale, Buffon, Pirlo, Chielini ) z młodymi grajkami. Jeszcze Ballotelli jakby był bardziej ogarnięty no ale to chyba niemożliwe - nie wiem co ten typ ma pod koparą ale chyba niewiele :roll:
    No ale Włochom nie będę kibicował z zasady
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Komu mapę komu, bo idę do domu...
    By Zyndram in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 28-02-2014, 23:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •